Renta

Po smrti rodičů jsem zdědil rodinný dům v centru města. Bylo mi líto nevyužít všechny prostory a peněz také nebylo nazbyt. Cestou známého na vysokoškolské koleji jsem získal kontakty zájemců, kteří hledali podnájem.

Byli to většinou cizinci. Mužské adepty jsem rovnou odmítl, a tak ve výběru nakonec zůstala Slovenka, dvě Norky a Singapurka. Věkově v rozmezí mezi devatenácti a pětadvaceti lety.

Slovenka byla tlustá, Norky nic moc, a tak jsem vybral Mei ze Singapuru. Malá, štíhlá, s dlouhými havraními vlasy, podobná houslové virtuózce Vanesse May. Česky neuměla nic, a tak jsme se rukama nohama domluvili na jakési rentě a pravidlech.

Mei dostala klíče od spodní bytové jednotky a během dvou dnů se přistěhovala. Jasně že jsem se hned první den zamiloval a začal si představovat všemožné varianty, jak k ní proniknout a okusit její exotickou štěrbinku.

Dlouho zůstalo jen u představ. Ze zahrady jsem pozoroval, jak se za oknem sprchuje, za dveřmi poslouchal její sténání, když ji píchali kolegové medici, nebo když si rozdávala bi-akcičku se stejně šikmookou kámoškou. Na mě se jen usmála…

Jednou za měsíc přinesla prachy a občas si nechala vyměnit žárovku, nebo utáhnout kohoutek. Stejně si myslím, že na mě poznala, jak moc bych ji chtěl a jak mě vzrušuje. Pak přišel ten osudovej čtvrtek…

Mei nějak pozapomněla na rentu, a tak jsem se rozhodl po čtrnáctidenním prodlení za ní zajít. Slyšel jsem, že je doma, a tak jsem zaklepal na její dveře, jednou, dvakrát… Bylo pootevřeno, a tak jsem opatrně vešel.

Obývák prázdný, kuchyně taky. Až v ložnici dvě nahatý háďata navzájem propletený a lízající se. Mei na zádech, nohy dokořán a mezi stehny jí jazykem řádila její kámoška.

Podívaly se na mě, usmály se a Mei jen zašeptala: „Renta?“ Kývl jsem. Podívala se na můj vyboulenej poklopec, přejela si jazykem přes rty a řekla: „Renta or sex?“

Při pohledu na ty vyšpulený prdelky a růžovoučký kundičky jsem bez váhání hned oželel pět tisíc za nájem. Stáhl jsem kalhoty a vysvobodil ztopořený úd. Kámoška Mei nepřestávala olizovat její poštěváček. V pozici kočičí hřbet dokonale vynikalo její dokonalé tělo. Štíhlý pas, zaoblené boky, kulatá prdelka.

Přistoupil jsem k ní a můj ocas bez námahy začal rozevírat stydké pysky. Asiatka byla sametově úzká a já cítil, jak se mi roluje předkožka a padám kamsi do neznáma. Holky mě tak vydráždily, že jsem se zhruba po desátým šťouchu ve svírající úžině udělal. Jo a bylo toho asi dost, stříkala ze mě všechna ta touha, nenaplněné sny a představy…

Padl jsem na postel vedle Mei. Cítil jsem, jak mi pulsuje krev a srdce může vyskočit z hrudi. Ten prožitej okamžik byl tak extrémní zážitek, že vydal za všechny moje předešlý zkušenosti dohromady.

Mei si pohrávala s mým mokvajícím ptákem a u toho mi představovala svoji kámošku, ve který jsem se udělal. Dali jsme si seznamovacího francouzáka a já odskočil nahoru do svýho bejváku pro šampaňský, šlehačku, jahody, med a další pochoutky.

Ležel jsem mezi Asiatkami, popíjel bohemku a připadal si jako maháradža. Li mi pomazala žalud medem a udělala si z mýho ptáka lízátko. Jen tak lehce rejdila kolem uzdičky a erekce neotálela. Mei si nastříkala šlehačku mezi stehna, rozkročila se a nastrčila mi kundu na ústa. Musel jsem lízat i kdybych nechtěl, jinak by mě snad udusila.

Když došly lízátka, holky se vyměnily, teď mi na jazyk naskočila Li a Mei se mi nasoukala na ocas. Zkušeně prohnětla koule, stáhla žalud a dosedla. Li hekala nahoře, dole Mei a já se uprostřed dvou sladkých kundiček snažil jako o život.

Bylo to nekonečný, ten večer jsem se snad udělal ještě pětkrát, vyzkoušel taky těsnost jejich análních dírek a hloubku hrdel. Unavení píchačkou jsme společně ve trojce usnuli.

Tak jsme to táhli asi rok. Mei mě místo placení raději třikrát vykouřila nebo osedlala. No, a tak jednou měsíčně byla společná trojka s Li. To bylo k nezaplacení. Pak se ale Mei musela vrátit domů a Li se už neukázala a bylo to v háji…


Uveřejněno

v

, , , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *