Šmírování v lomu I.

Za vesnicí, kde bydlím, je starý kamenolom, kam se dá chodit koupat v létě. Taky tam chodí párečky mladých lidí a jak jsem později zjistil, tak i na milostné dovádění.

Nahoře na posledním patře, kam nikdo nechodí, jsou borovice a jednou jsem tam vylezl, protože se mi chtělo na velkou a nebylo kde. Našel jsem tam pohozených pár použitých kondomů, tak jsem si řekl, že si tam chodí některé ty párečky užívat. Začal jsem tam tedy chodit častěji. Vylezl jsem tam, schoval se za hromadu kamenů a čekal.

Nebylo to zase tak frekventované místo, takže jsem tam vždycky jen strávil odpoledne nebo i večer a zase šel domů. Jednu sobotu se na mě ale usmálo štěstí a po necelé půlhodině čekání tam jeden páreček večer přišel.

Překvapením pro mě bylo, kdo to přišel. Jeho jsem znal, kluk z vedlejší vesnice o rok mladší než já, ale ona byla od nás a navíc k tomu už asi dva roky vdaná, šestadvacetiletá holka, kterou jsem každé ráno vídával v autobuse.

Já se přikrčil za kameny, když se rozhlíželi, jestli tu nikdo není a díval se mezerou pod jedním z nich. On vytáhl z batohu deku a rozložil ji na zem. Objali se, pak se líbali a hladili. Lehli si na tu deku a on z ní začal stahovat oblečení. Tričko, pak jí rozepnul podprsenku a pak šly dolů kalhoty s kalhotkama. Zůstaly jí jen ponožky a ona mu taky pomáhala se svlíkáním.

Když byl taky nahý, lehl si vedle ni na deku a zase se hladili a líbali. Držel ji za prsa a ona ho dráždila rukou. Postavil se mi z toho, co vidím a slyším, ale bál jsem se ho vytáhnout a honit, tak jsem je jen dál sledoval. On jí zajel rukou mezi nohy a ona je dala od sebe. Dráždil ji prstem a ona jeho rukou, pak mu řekla: „Pojď, chci tě!“ Tak ji přestal dráždit a lehnul si na ni.

Roztáhla mu do široka nohy a přitáhla kolena k sobě. Díval jsem se, jak zasunuje, až vzdychla. Líbali se a on ji pomalu šukal. Po chvíli se na ni podíval a zeptal se jestli je to dobré a ona že ano, že může rychleji. Tak na ni znovu padnul a šukal ji už rychleji.

Drželi se za ruce a oba vzdychali. Ona mu říkala, jak se jí to líbí a že ho v sobě cítí celého. On začal vzdychat rychleji a taky zrychlil přírazy. Ona ho povzbuzovala: „Ano, ano, udělej se, udělej!“ On na ni, že nejdřív ona, že na ni počká, ale ona zase, že čekat nemusí, že se jí to líbí i tak, ať se klidně udělá. Tak on zase přidal a když se blížil k vyvrcholení, tak se jí ptal, kam to chce a ona ať to udělá do ní. On se zeptal, jestli určitě a ona že ano, že se jí to líbí, a ať se nebojí. No tak ji mydlil dál a nakonec zůstal a pumpoval to do ní, zatímco se líbali.

Když skončil, vstal a z batohu vytáhl kapesníčky. Utřel si ho a oblékal se. Ona se na něj vleže dívala a pak vstala a oblékla si tričko. On vzal tu deku, nacpal ji zpátky do batohu a čekal na ni. Ona mu ale řekla, že na ni nemusí čekat, že má jít, aby je spolu nikdo neviděl, že stejně musí chvíli počkat, než to z ní vyteče a pak půjde taky.

On tedy šel a já tam s ní zůstal sám. Dřepěla tam a asi opravdu čekala, až v ní semeno zvodnatí a vyteče ven. To už jsem přemýšlel, co by se dalo s ní dělat tady. Nechal jsem ji tedy zatím a teprve až když se začala oblékat, vylezl jsem zpoza těch kamenů ven a šel k ní.

Hrozně se lekla, ale poznala mě, tak se za chvíli uklidnila a řekla, že se mě hrozně lekla, co prý tu dělám. Já jí řekl, že jsem si tu odskočil na záchod a když jsem slyšel někoho přicházet, tak jsem se schoval za kameny, aby mě tu nikdo neviděl a dodal jsem, že zato já jsem něco viděl.

Ptala jsem, co jsem viděl a já že všechno, od začátku do konce a ona si zakryla obličej a nadávala si sama pro sebe. Řekl jsem, že jsem nejdřív myslel, že je to ten její s ní, ale nebyl, ale i tak že to bylo docela pěkné.

Řekla, že teď neví, co si o ní myslím, ale abych o tom nikomu neříkal. Zeptal jsem se, proč tu s ním byla, jestli má doma nějaké problémy a ona, že to mi nemůže říct. A chtěla, abych jí slíbil, že to nikomu neřeknu. Já řekl, že nevím, jestli jí takovou věc můžu slíbit a ona prosila znovu.

Řekl jsem, že mě vzrušila, když jsem ji viděl, jak tady leží a vzdychá, postavil se mi z toho a že mi stojí doteď, a tak když teď udělá na oplátku něco ona pro mě, tak že jí to slíbím. Zeptala se, jestli to myslím vážně, a já řekl, že úplně, a jestli ví, co myslím.

Řekla, že tuší. Já jí řekl, že to je dobře a co tedy s tím uděláme, deka už tady není a že teď jednoho už měla, a tak jsem si rozepnul kalhoty a sedl si na jeden z těch velkých kamenů. Vytáhl jsem si ho ven a řekl jí, ať jde ke mně. Zeptala se, jestli mi to má udělat rukou a já řekl: „Hoň mi ho!“

Vzala ho do ruky a jezdila s ní nahoru a dolů. Chvíli jsem ji nechal a pak ji pochválil, že honit umí, ale že chci, aby mi ho vykouřila. „Jak jinak, že?“ řekla skoro naštvaným hlasem a předklonila se, aby ho vzala do pusy. Nechal jsem ji zase nějakou chvili jezdit rty po mém žaludu a pak jsem jí řekl, aby mi ho kouřila celého, jinak to nedráždí. Sjížděla mi tedy po něm asi do půlky a já jí zajel rukou do vlasů, abych si mohl udávat tempo. Přizpůsobila se a docela slušně mě kouřila.

„U kouření se klečí!“ řekl jsem jí a snažil se jí stáhnout do této polohy, podvolila se, ale když si klekla, tak vyjekla, že to bolí, že ji tlačí kamínky na zemi. Odpověděl jsem, že každá holka jejího věku má otlačená kolena, že to chvíli vydrží.

Vydržela to a zrovna tak i kouřit do konce. Byla na to určitě zvyklá, jen ještě pak na chvíli přestala, aby mi řekla, že ji mám upozornit, než budu. Chvíli před tím jsem jí skutečně upozornil a zároveň přitažením hlavy naznačil, že mám v úmyslu se jí vystříkat do pusy, což mi dovolila, jen při prvním výstřiku přestala a dodělávala mě rukou.

Nechal si ho pak chvíli v puse a čekala asi na můj pokyn, že už ho může pustit. Když jsem ji za vlasy od sebe odtáhl, vyplivla to z pusy a já se zeptal jestli jí to nechutnalo. Ona že toho bylo moc, že se to nedá spolknout. Řekl jsem, že to nevadí, že mi šlo o to se jí vystříkat do pusy a co s tím pak udělá, je její věc.

Zůstal jsem sedět a užíval si ten pocit z právě vykouřeného péra. Řekl jsem jí, aby už šla, že počkám a pak půjdu taky. Odešla a já se šel vymočit k prvnímu stromu a říkal si, že toho ještě můžu využit víc, že byla nějaká povolná…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *