Zaučení mladého hřebečka II.

Štěpánka se mi ozvala až v pátek večer. Jestli teda naši skutečně odjedou a jestli na ni budu mít čas. Že bychom si mohli společně něco užít a že bych se mohl něčemu přiučit. No jasně…!

V sobotu odpoledne zazvonil zvonec Štěpánka ve dveřích. Moc jí to slušelo. Elastické triko dávalo vyniknout jejím pevným kozičkám a minisukýnka jen stěží zakrývala vyšpulený zadeček. Wow, tou krásou se mi skoro podlomila kolena. Ségra vypadla někam do kina a na diskotéku a tak jsme měli celej bejvák sami pro sebe.

Hned jsem se na Štěpánku začal sápat. „Počkej hřebečku, máme času dost… Chci si tě pomalounku vychutnávat… Nejdřív spolu půjdeme do koupelny a tam si tě pěkně upravím…,“ šibalsky na mě mrkla.

Už když jsme odstrojovali vypadal můj kolík jako malá bejsbolka. Štěpánka vytáhla z igelity žiletku a pěnu. „Tak teď si tě pěkně vyholím a vyhladím… budeš jako neviňátko.“

Vlezli jsme pod sprchu a až teď jsem si všiml, že Štěpánčina kundička je vyzdobena jen centimetrovou čárečkou chloupků. Vypadala úžasně. Jo, některý kundy jsou nechutný, ale tahle vypouklá broskvička si přímo říkala o vylízání nebo opíchání.

Vzrušovalo mě, jak Štěpánka rejdí holítkem po mé chloubě. Vzala mě tam dole komplet dohola. Ocas teď vypadal opticky ještě větší a v odrazu zrcadla jsem se začínal líbit i sám sobě. S takovou kládou by se dala budovat i kariéra…

Cestou z koupelny do pokojíčka jsme se dost divoce a hluboce líbali. Štěpánka mě táhla za ocas jako psa na vodítku. Povalila mě na postel, vzala si penis do úst a dosedla na mě vystrčenou lasturkou. A tak začala moje první 69.

Nikdy bych nevěřil, že pouhá lízačka je takovej odvaz. Štěpánka polykala můj párek jakoby už nejedla nejméně měsíc. Vrážela si do krku až po koule. Nevím, kam se poděly její dávicí reflexy. Žaludem si musela snad luxovat i plíce. Já jsem se taky činil. Jazykem jsem jí provrtával štěrbinku a ukazováčkem masíroval zadní dírku.

Jo, udělali jsme se skoro současně. Cítil jsem, jak se celá zatřásla a tělo zalily malé kapičky potu. A ze mě vylétly ne kapičky, ale gejzíry hustého semene, které Štěpánka statečně pozřela.

Nechala si mě v puse, dokud neustaly mé křečovité stahy a koule se nevyprázdnily. Docela dobrej úvod našeho druhého šukavého setkání. Hodili jsme spršku, popili trochu šampíčka, zakousli chlebíčky a vrátili se zpátky do postýlky.

„Hele hřebečku, koukám, že už ti zase stojí, tak dám trochu klasiky a až mě pořádně vzrušíš, vyzkoušíme narvat tu tvoji velkou kládu do mýho malýho zadečku.“

Tak až teď jsem si poprvé užil Štěpánčiných koziček… Ležela na zádech, nohy do široka rozevřené, plná očekávání, až převezmu iniciativu já. Nezdržoval jsem se žádnou předehrou, ale rovnou nasadil špičku žaludu mezi pysky a začal pronikat do její vagíny.

Šlo to ztuha, ale postupoval jsem pomalu a jistě hlouběji a hlouběji. Přitom jsem jazykem rejdil kolem nalitých a ztvrdlých bradavek, které jsem si střídavě bral do úst a sál. Občas jsem ji lehce jakoby kousnul a u toho zprudka přirazil.

Štěpánka hekala blahem. Svíjela se pode mnou jako Kleopatřina kobra a já ji brousil v pekelným rytmu. Tak mě to její hekání roztancovalo, že jsem ji chytil za prdel několika tvrdými přírazy jsem ji naplnil semenem.

Zůstal jsem v ní a ocas stále zůstával tvrdý. Tak jsem pokračoval ve čvachtavý jízdě, dokud jsem neodpadl únavou. Už jsem prostě nemohl. Štěpánka se už nezmohla ani na protipřírazy. Jen ležela a nechala do sebe bušit. „Ty vole, já snad ani nevstanu.“ Pravda, když šla do koupelny, krapet kulhala a nohy měla do „O“ 🙂

Do poslední třetiny jsme nastoupili po delší pauze. „Ještě jsem ti slíbila análek. Tak ať splníme naše učební osnovy,“ usmála se. Z kabelky vytáhla lubrikační gel, promázla si zadní díru a mně nanesla kupičku mazlaniny na žaluda. „Lehni si na záda, nasednu si pomalinku sama. Nechci, abys mě roztrhl.“

Otočila se ke mně zády, rozkročila se a po milimetrech se nesoukávala na moji větev. Prohlížel jsem si její dokonalé tvary a nadzvedával ji za boky. Štěpánka křičela tak hlasitě, že to museli slyšet snad i sousedi v přízemí. Její prdelka byla tak těsná, že jsem cítil každej pohyb předkožky a napínající se uzdičku.

To těsné sevření a slastná bolest mě donutili opět k brzké ejakulaci. V poslední chvíli jsem vytáhl ocas, otočil Štěpánku na záda, sevřel ji kozy a udělal se mezi ně. Sperma jí lítalo na krk, do obličeje, na vlasy…

Sotva jsme se naposled osprchovali přišla ségra z vejletu. „Ááá, koukám, že jste řádili mládeži?!“ řekla závistivě. „Tak já raději půjdu,“ řekla Štěpánka a políbila mě. „Bylo to super, nezapomenu na to… A jestli budeš mít zájem mám na příští víkend překvapení. Přijede moje kámoška z Anglie, je panna a taky trochu lesbička. A hledá někoho, kdo by ji o to připravil… Třeba bych to mohla domluvit…“

„No, jasně. To beru! Přikývl jsem a začal spřádat další plány…


Uveřejněno

v

, , , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *