Matčiny tajné touhy III.

Pohovka v obýváku není příliš široká a ač jsem se snažila co nejtěsněji tisknout k Frantovi, stehna nás všech se různě dotýkala. Také Jan seděl tak těsně u mě, že se jeho stehno tisklo na mé. Všimla jsem si rovněž toho, že jeho ruce ležely klidně tam, kde měly být.

Pak jsem se naklonila dopředu abych viděla, že Sára a její otec sedí zrovna tak klidně těsně vedle sebe jako já s Janem. Uklidnila jsem se a začala se věnovat filmu na obrazovce. Ale už se mi to nezdálo tak zajímavé, asi proto, že jsem tuto část již viděla.

Pak to začalo být zajímavější. Když chlapec vnikl svým penisem do matky, ležící na podlaze, rozbušilo se mi vzrušením srdce a mimovolně jsem položila svojí ruku na Janovo stehno aniž jsem si toho byla vědoma. Ani jsem nevnímala jak mě objal těsně okolo ramen a přitiskl k sobě tak, že se můj pravý prs tiskl na jeho plec.

Až když scéna skončila pohledem na ´matku´ jejíž tvář a celá hruď byla postříkaná stříkanci semene jejího ´syna´, probrala jsem se ze vzrušení jako bych přišla k sobě. Stáhla jsem svojí ruku z Janova stehna a současně odstrčila jeho z mých ramen. Přitom jsem si ale všimla, že manžel měl svoje rameno okolo Sáry, zatímco ona měla svojí ruku na jeho stehně. Snad až příliš blízko otcova penisu, snad se ho nedotýkala. Ještě ne…

Na obrazovce se střídaly záběry na chlapce se svojí matkou ve sprše a dceru se svým otcem ve vedlejší. Následovaly obrázky jak se vzájemně omývají a laskají až záběry zmizely.

Byly to velice dráždivé obrázky a probouzely v nás všech vzrušení a napětí. Vzrušením jsem se zavrtěla a moje ruka úplně samovolně sklouzla znova dolů přímo na synův ztopořený nádherný penis, sametově hladký a pulzující vzbouřenou krví.

Jan lehce zasténal při mém dotyku a znova položil svojí ruku okolo mých ramen. Věděla jsem, že bych měla svojí ruku odtáhnout, ale místo toho jsem zkoumavě jezdila svými prsty po celé délce synova penisu až ke kořenu a pak na jako kámen tvrdé a rozkošné kuličky jeho varlat a zase zpět.

Zahlédla jsem jak manžel sevřel kulatý levý prs naší dcery do své dlaně a když jsem sjela zrakem níž, spatřila jsem jak Sára svírá ve své dlani jeho ztopořený penis. Nemohla jsem vidět zda mu jej honí či nikoli, ale v každém případě byla její dlaň sevřená a vykukoval z ní tmavý žalud manželova penisu.

„No tohle,“ pomyslela jsem si a pevněji jsem sevřela synův chvějící se penis ve své dlani. Nahnula jsem se dopředu v němé výzvě mému synovi aby mohl lépe použít svoje ruce a přitiskla jsem se k němu ještě blíže.

Nebyl začátečník a okamžitě se pohnul tak, aby mohl sevřít můj prs do své dlaně. Vzhledem k velikosti mých prsů to bylo nemožné a musel použít obě dlaně, což ochotně učinil. Ihned jsem na reakci jeho penisu poznala jak jej hra s matčinými prsy vzrušuje, stejně tak jako mě vzrušovalo hrát si s jeho penisem. A tak zatímco jeho dlaně tiskly moje kozy a jeho prsty dráždily moje ztopořené bradavky, moje prsty dráždily žalud jeho penisu, v důsledku čehož se na něm začaly objevovat kapičky předsemene.

Nevydržela jsem to a začal mě přemáhat orgasmus když začal syn dráždit moje bradavky mezi svými prsty. Snažila jsem se orgasmus potlačit, ale pak mě napadlo, proč se mu bránit. Moje orgasmy jsou převážně suché a nikdo nepotřebuje vědět, že jej zrovna mám. Přesto jsem se trochu zachvěla když orgasmus vrcholil a Jan si toho všiml.

„Jsi v pořádku, mami?“ zeptal se starostlivě aniž přerušil svojí hru s mými bradavkami. Přikývla jsem jak je vše v pořádku a otočila svojí pozornost zpět na film. Přitom jsem pochopitelně nepřestala držet synův penis.

Mezitím se film změnil, známé páry byly na mořské pláži a ležely na dece v poloze 69. Muž ležel na zádech zatímco žena klečela nad ním a kouřila jeho penis. On jí držel rukama za zadek a přidržoval si její pochvu na svých ústech.

Děti ležely na boku a dělaly ty samé nádherné věci jako jejich rodiče. Bylo však lépe vidět jak hochův jazyk kmitá sem a tam v dívčině kundě a přes její klitoris. Dokonce další záběr ještě lépe ukázal, jak hochův jazyk zajíždí hluboko do dívčiny vagíny.

Znovu jsem se zachvěla vzrušením a opět se Jan zeptal, zda jsem v pořádku, zatímco Franta na nás pohlédl a řekl: „Není nad horký jazyk v pochvě, nemám pravdu?“

Zasmála jsem se a řekla, „Já nevím, pořádný pták v pochvě taky není k zahození.“ Sára se dlouze zasmála na druhém konci pohovky a řekla: „Mami, ty máš pravdu.“

Znova jsem se zasmála a řekla: „Tak nám zlato řekni, co ty všechno víš o velkém penisu v pochvě?“ Sára odpověděla: „Můžu jenom říci, že vím, že jedna ruka stačí na to aby penis vystříkl svoje horké semeno když jej budu honit dostatečně dlouho.“ Jan do toho skočil: „Nejlepší bude, když nám to tady předvedeš, sestřičko.“

Zatímco na obrazovce běžel film, Jan položil svojí pravou ruku na mé stehno. Neudělala jsem naprosto nic když to provedl, pouze jsem cítila příjemné vzrušení z dotyku jeho ruky na mém nahém stehně. Nedělala jsem nic ani tehdy, když pomalu sjel rukou po mém stehně vzhůru až do mého rozkroku a jeho prsty začaly hledat vchod do mé pochvy. Věděla jsem, že brzy ucítím jeho prsty zajíždět do svého těla a přejelo mnou divoké vzrušení.

Jan několikrát přejel prsty po rozevřeném ústí mojí pochvy jako by neměl odvahu zajet dovnitř, čímž vyvolal moje velké zklamání, ale v okamžiku, kdy jsem zklamaně vydechla, jeho prst zajel konečně do mojí vagíny.

Musel cítit jak je vzrušením mokrá a horká a poznal také automatickou reakci mého těla, které se slastně poddalo ataku jeho prstu ve své vagíně. Okamžitě přidal druhý prst a začal s nimi jezdit v mé horké pochvě co nejhlouběji dosáhl. Manžel cítil podle chvění mého stehna tisknoucího se k jeho, že jsem vzrušená a nedočkavá.

„Honzo, myslím, že tvoje matka je již připravená. Tak proč jí nepoložíš na záda a nevrazíš do její mateřské pochvy svůj nedočkavý penis. Vidím na tobě i na ní, jak se na to oba těšíte!“

Sára zvolala: „Hej, tati, nech je ať si dělají co chtějí. A jestli budou spolu mrdat, chci se na to chvíli dívat a pak chci abys mrdal ty mě, až skončí!“

Zasmála jsem se a řekla: „Tak nevím co chci víc, jestli cítit Janův velký penis v sobě, nebo se dívat jak moje dcera souloží s mým mužem?“

Nakonec jsme se rozhodli, že půjdeme do naší ložnice, kde jsme měli velkou postel. Tam jsem se nedočkavě položila na záda, zatímco mi Sára jemně roztahovala nohy a posléze svými prsty roztáhla odulé pysky mojí pochvy, aby synův ztopořený a nedočkavý penis mohl snadno zajet do mého těla.

Ucítila jsem konečně jak penis mého syna pomalu vniká do mojí pochvy, jeho velký žalud roztahuje její stěny a pomalu zajíždí do mého těla s neuvěřitelnou slastí, probuzenou pocitem zvráceného vzrušení z tohoto incestního styku.

„Oh Bože, Jendo, to je krása! Mrdej mě, mrdej svojí matku a mrdej mě hezky!“ zvolala jsem vzrušeně, zatímco Sára zblízka pozorovala jak bratrův penis mizí v mojí pochvě až po kořen. „Mami, to je krása vidět jak Honzův penis mizí ve tvé pochvě! Líbí se ti to?“ zajímala se vzrušeně.

Můj třetí orgasmus tohoto večera vypukl když synův penis zajel až na dno mojí pochvy. Asi to podle cukání mojí pochvy poznal, protože mě začal divoce líbat a jezdit ve mně svým penisem rychle sem a tam dokud sebou nezačal jeho penis cukat a nevystříkl do mé pochvy horké semeno. Divoce vykřikl a jeho penis stříkal nesmírné množství semene do mojí vagíny, k veliké radosti Sáry i manžela.

Dopady jeho semene na dno mojí kundy vyvolaly ve mně další orgasmus a já jsem sevřela v milostné křeči nohy okolo syna a svírala jej tak dlouho, dokud sebou jeho penis v mé pochvě cukal a nevystříkal všechno semeno.

Když konečně přestal stříkat a Jan se ho snažil vytáhnout ze mne ven, dostala jsem další orgasmus, což se mi nestalo již nepamatuji. Pak jsem leželi vedle sebe a oddechovali a Sára řekla: „Bože mami, to bylo tak vzrušující, dívat se na tebe a Jana…“ a manžel jen pokyvoval hlavu celý vzrušený z toho pohledu, jak jsem mrdala s naším synem před jeho očima.

Podívala sem se na Sáru a zasmála se: „Co se ti na tom tak líbilo, zlato?“ „Všechno mami, jak Janův penis zajížděl celou svojí délkou do tvé pochvy, jak jsi jej objala nohama i jak okolo jeho penisu začalo stříkat jeho semeno z tvojí pochvy ven. Mami, mohla bych se na to dívat pořád!“ přiznala se upřímně.

„Jsem ráda, že se ti to líbilo, dívat se na mě a na Jana, ale teď mě zajímá, jak ty pomůžeš svému otci. Myslím, že je celý nedočkavý vyzkoušet pochvu svojí dcery a ukázat ti, jak miluje zkušený muž.“

Uvolnili jsme s Janem místo na posteli pro manžela a dceru. Zkusila jsem si představit jak manželův ohromný penis vniká do úzké dívčí pochvy naší dcery v které byl zatím jen penis jejího bratra a napadlo mě, trochu jí pomoci.

„Počkejte chvilku Franto, raději naší holčičku trochu připravím, abys jí ještě tím svým kopím neublížil!“ vyzvala jsem muže a ze zásuvky stolku jsem vzala tubu lubrikačního krému a můj umělý penis, který mi kdysi manžel daroval pro mojí potěchu když byl na svých cestách…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *