Tělocvik

Byla už poslední hodina, konkrétně tělocvik. Hráli jsme volejbal, vůbec mi to nešlo protože jsem se soustředil na svou spoluhráčku Martinu.

Přestože tento sport hraje závodně, vypadá opravdu přitažlivě. Se svým menším zadečkem a lehce se pohupujícími dvojkovými kozičkami mě docela přiváděla do extáze.

Na konci hodiny jsme šli vrátit míče. Myslel jsem, že jsem poslední, tak jsem ani moc nepospíchal. Položím míč na poličku. Otočím se a Martina ve dveřích v plné kráse. „Asi si musela všimnout mého pokukování,“ říkal jsem si.

„Co tady děláš?“ ptám se. „Dneska ti to nějak nešlo,“ řekla a strčila do mě. Až jsem se zády opřel o zeď. Klekla si přede mě a začala mi sundávat trenky.

„Co to děláš?“ „No, co se divíš? Volejbal je přece týmová práce. Přece tě v tom nenechám, když ti takhle stojí.“ „A co tvůj přítel?“ „Na přítele se vykašli. Teď jsme tady jen já a ty. Doufám, že podáš lepší výkon, než o volejbalu,“ řekla a začala mi silou stahovat předkožku ze žaludu.

Celou svou vahou jsem se opřel o zeď a vychutnával si nejlepší okamžiky svého dne. Teď už si ho vzala i do pusy. Cítím, že zkouší i „deepko“. Fakt šikovná holka. Po takových deseti minutách už cítím, že je fakt tvrdej. Samým vzrušením jí řeknu: „Tak vstávej ty děvko, teď ti to zkusím zase udělat já.“ Zvednul jsem jí a opřel o stůl. Strhnul z ní kraťasy. Olíznul si dva prsty a strčil do její svatyně.

Cítil jsem, jak je vlhká, a že ani nebylo potřeba je tam strkat. Ještě jsem jí vyhrnul tričko, abych si mohl ty krásné kozičky osahat. Přikládám své dělo. Když v tom slyším, jak říká: „A co šprcka?“ „A kde bych jí asi tady vzal,“ řeknu a mocně do ní zarazím svůj kolík.

Zprvu cítím drobný odpor, to mě vzruší ještě víc a spolu s jejím tichým sténáním začínám přirážet víc a víc. Ještě jí chytnu za kozy a už jen šukám.

Po chvíli mě to ale už omrzí a protože se mi ještě nechce stříkat, otočím si ji čelem k sobě, chytnu za zadek, zvednu do vzduchu a začnu jí svýma rukama ve vzduchu přirážet k sobě. To mě fakt dostává. Za chvíli už asi fakt budu. Po dalších deseti minutách řeknu, aby si znovu klekla a začala mi ho kouřit.

„Už se to blíží,“ zakřičím vzrušením. „Otevři pusinku,“ říkám nahlas. Pusinku sice otevřela, ale ještě mě dráždila svým jazýčkem vespod žaludu. Cítil jsem jak už se to blíží čím dál víc a víc. „A je to tady,“ naposled zakřičím a proudy spermatu, okamžik na to, stříkají do její pusinky.

„Tak tohle bylo fakt slušný, Martino.“ „Co na můj výkon říkáš?“ Ještě polykala a pak odpověděla: „Jo to bylo slušný.“ A oba jsme se smíchem vydali do liduprázdných šaten…


Uveřejněno

v

, , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *