Snídaně v posteli I.

Jedno ráno když jsem se probudil a otec s matkou byli již v práci, ucítil jsem z kuchyně vůni snídaně. ´Babička!´, pomyslel jsem si ležíc v posteli, a začal jsem si honit svůj ranní erekcí ztopořený penis. Pokaždé když sem si na babičku vzpomněl, na její ohromné kozy, musel jsem si pohonit penis.

Babička měla ohromná prsa, ještě větší než máma a ta byla na svoje pětky nějak pyšná! Však taky táta z nich doma nesundal ruce i když jej máti na oko pořád kárala, aby dal pokoj alespoň před tím klukem. To jsem již věděl, že babička rovněž nenosí podprsenku a tak jsem mohl pozorovat její ohromné bradavky rýsující se pod látkou její blůzy. V mém věku mně již ženský kozy velice zajímaly a obzvlášť kozy mojí mámy a babičky.

Vstal jsem s postele, sundal pyžamo a natahoval se pro slipy zrovna ve chvíli, kdy babička pootevřela dveře mojí ložnice. Stál jsem tam, můj ztopořený penis se klimbal mezi nohama a já zíral na ní. Otočil jsem se k ní, klín vystrčený vpřed, takže mohla vidět jak mi penis trčí vpřed, přímo na ní.

„Snídaně je hotová,“ oznámila mi. Pak se podívala do mého klína a trčící penis a zpět na mě. Místo abych si začal natahovat kalhoty, sevřel jsem penis do dlaně a začal si jej pomalu honit. „To je krásné!“ vzdychl jsem a upřeně zíral na babičku která se zastavila mezi dveřmi.

„Co to má znamenat, Pavlíku?“ zeptala se nevěřícným hlasem. Pokračoval jsem v honění, zatímco ona pozorovala mojí ruku, sevřenou okolo mého již zcela ztopořeného penisu.

„Myslím na tebe, babi,“ řekl jsem a upřeně hleděl na její prsa. „Myslím na tvoje velké, nádherné prsy!“ dodal jsem troufale a nespustil z ní oči. „Na moje prsa?“ vykulila nevěřícně oči. „Proč moje prsa?“ zeptala se nejistě.

Zrychlil jsem pohyb svojí ruky a úplně spustil kalhoty dolů, takže mohla vidět i moje nateklá varlata plná semene čekající na ní. „Protože máš ty největší prsa na světě a já musím pořád na ně myslet. Podívej se, jak mě to vzrušuje, babi, nemůžu si pomoc!“ řekl jsem pravdivě. „Já vidím, Pavlíku!“ otevřela náhle dokořán dveře a vešla do mého pokoje.

„Chtěl bych vidět tvoje kozy, babi. Mohla by sis sundat blůzu a ukázat mi je?“ žadonil jsem troufale. Pohlédla na mě nevěřícnýma očima šokovaná mým troufalým přáním.

Zachvěl jsem se vzrušením když přistoupila ke mně a beze slova si začala rozepínat svojí blůzu. Pak jí odhodila ze sebe a její ohromné kozy bez podprsenky se vyhouply ven jako dva melouny.

Byly obrovské, její bradavky byly tmavě hnědé a tak velké! Byl jsem unešen. Ano, ona měla největší kozy na světě jaké jsem kdy viděl. „Bože babi,“ vypravil jsem ze sebe. „Ty jsou nádherné. Můžu si na ně sáhnout?“

Stála beze slova zatímco jsem k ní přistoupil. Cítil jsem jak se můj ztopořený penis houpe a dotýká jejího těla, zatímco jsem se otevřenými ústy přisál k jedné z ohromných bradavek.

Vsál jsem jí do úst a tiskl se k jejímu tělu úplně bez sebe vzrušením. Bylo tak silné, že jsem se neudržel a z mého penisu vypustil horkou lávu semene na její břicho a klín. Ona jenom stála, tiskla mně k sobě a jezdila svým tělem po cukajícím se penisu, zatímco jsem žužlal její bradavku a tiše sténal slastí. Pak se malinko sehnula, sevřela stříkající penis do dlaně a jemně jej na sebe vystříkala.

Když bylo po všem podíval jsem se dolů a viděl, jak má ruku a sukni pokrytou mým semenem. Pak jsem se podíval provinile na ní a ona s úsměvem řekla. „Vskutku, teď už věřím, že se ti líbí moje kozy.“ Zůstal jsem stát a nevěděl co dělat dál…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *