Dotek času

Probudilo mě ranní sluníčko, které mě skrz okenní žaluzie pošimralo na obličeji. Protáhla jsem se a ruce rozmáchla přes celé letiště. „Zase osamělé ráno,“ pomyslela jsem si. „Kdy naposled jsem tu měla chlapa a třeba se vedle něj i probudila?“

Už je to skoro dva roky, co mě opustil přítel, přestože jsme spolu měli plánovanou tříletou holčičku. Od té doby byla Adélka pro mě vším a já se uzavřela do svého světa představ. Jak by ale bylo krásné, ráno se probudit a vedle sebe nahmátnout chlapa, kterému bych vtiskla svůj zadeček do klína a svůdně jím začala vrtět do okamžiku, než bych ucítila, že se mu probouzí ten kousek těla, který dokáže občas každou ženskou zbavit smyslů.

„Sakra, co bych dala za pořádný sex,“ povzdychla jsem si a ruka mi bezděčně přejela po zarostlém pahorku nad kundičkou. Od posledního rande, které neskončilo postelí, jak bylo v plánu, uplynulo už šest týdnů. Od té doby jsem se neholila.

Nahmátla jsem tak dole několik kapiček uvízlých v porostu, které mi pustila broskvička při pomyšlení na chlapa. Bezděčně jsem si z chloupků sjela do mezírky mezi lupínky a několikrát přejela prstem sem a tam, pěkně pomalu nahoru a dolů. Nakonec mi prostředníček začal nevědomky kroužit po poštěváčku.

Aniž bych si uvědomovala, co dělám, tělo se mi napjalo do luku, ústy vyšel sten a oddala jsem se sladkým představám. Bradavky se mi nalily stejně jako celá prsa, když jsem si dlaní pohladila jejich polokoule a začala je tisknout k sobě.

Naslinila jsem si prsty, aby mi lépe klouzaly po bradavkách a byly jemnější. Několikrát jsem se mírným stiskem štípla do prsních dvorců a jednou rukou zamířila přes bříško do rozkroku.

Bez sebemenšího zaváhání jsem si zasunula dva prsty do sebe. Byla jsem už pěkně mokrá a roztažená. Buchtička se mi hladově rozvírala a skoro křičela s žádostí po pořádném ocasu. Ten však po ruce nebyl. Musela jsem si vystačit se svými dvěma prsty, které ve zběsilém rytmu kmitaly sem a tam, dovnitř a ven.

Druhou ruku už dávno nezajímala moje ňadra. Nehty levé ruky kmitaly po poštěváčku, který celý nateklý prosil o pozornost. Ležela jsem na letišti s nohama roztaženýma, jak jen to bylo možné.

Bezděčně jsem sáhla pod polštář, kde jsem nacvičeným pohybem nahmatala jedinou vzpomínku na bývalého přítele. Vibrátor, jediný partner ve chvílích osamění.

Bez sebemenšího zaváhání jsem jej pohladila jazykem kolem dobře vymodelovaného žaludu a přelízla po celé délce těla, aby byl připraven na vstup do mého nitra. Ještě jsem nakonec trošku objala žalud mezi rty a simulovala kouření. „Jaká škoda, že za tím ocasem nebyl taky živý chlapský zadek, do kterého by se daly zatnout nehty a ten by pak hezky přirazil až k mým mandlím!“

Umělý penis putoval z úst mezi mé nohy. Prsty jsem si doširoka roztáhla závojíčky u vstupu do svého nitra a na první pokus zasunula celý vibrátor do své dírky, až to trošku zabolelo. „Jako bych přišla o panenství,“ problesklo mi hlavou. Přes rty mi projel úsměv nad tou myšlenkou, kterou vzápětí překryly zcela jiné představy.

Kundička se mi hladově svírala kolem penisu, kterým jsem přirážela skoro až brutálně na dno svého lůna. S každým dorazem uměláku na dělohu mi z úst vycházel sten, jakoby na mně rajtoval opravdový chlap. Dech se mi zrychlil, pot ze mě skoro stříkal a mezi stehny se mi valil přes prdelku až na matraci potok šťáv. Cítila jsem pod sebou louži skoro až do půli zad.

Takhle rozdělaná jsem dlouho nebyla. Najednou se mi zatmělo před očima. Několikrát jsem naprázdno zalapala po vzduchu, ruce mi sjely z vibrátoru a pořádně jsem si sevřela prsa. Tenhle poslední dotyk mě úplně dorazil. Tělo se mi vzepjalo do mostu, vykřikla jsem rozkoší a nehty obou rukou zatnula do prostěradla vedle sebe.

Pomalu jsem přicházela k sobě s hlubokými nádechy a kochala se pohledem na svoje napružené bradavky na vzdouvající se hrudi. V mezírce jsem cítila sálající horkost unikající z těla. Současně s tím jsem pociťovala chlad, který způsobovaly mazlavé šťávy, jejichž pramínek mi zasychal mezi půlkami a nejvíc kolem kakaového otvoru. Kundička naposledy několikrát zapumpovala a samovolně vyplivla ten kus umělé hmoty, který mi právě přinesl tolik rozkoše.

„No nic, vstáváme. Dám si sprchu, pěkně si oholím kožíšek, Adélce zkusím sehnat hlídání a večer musím mezi lidi. Chlapi, těšte se!“


Uveřejněno

v

, , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *