Brzo ze školy II.

Ještě ten samý týden v pátek nám skončila škola současně a přišli jsme domů asi dvě hodiny před tím, než měli přijít z práce rodiče. Zeptal jsem se jí, co ten kluk a ona mi řekla, že už se jí neozval, asi se mě bojí, když jsem ho tu s ní viděl.

Řekl jsem, že to je dobře, protože to mám chuť dneska zase dělat. V duchu jsem si řekl, že má na kluky dost času, ale taky že by bylo škoda ji nevyužít, abych si to nemusel dělat sám. Dodal jsem, že se mi to s ní líbilo a šel jsem k ní a rozepnul jí kalhoty. Stáhl jsem je dolů i s kalhotkama a už ji táhl do jejího pokoje. Tam jsem ji posadil na postel a sám se svlékl celý. Sedl jsem si vedle ní a začal jsem si to dělat. Řekl jsem jí, že jsem jí slíbil, že jí ho ukážu a tak ať se dívá.

Dělal jsem si to, dokud se mi nepostavil úplně a pak jsem jí zatlačil na rameno, až se položila na postel. Nohy měla na zemi, a tak jsem slezl z postele a klekl si k ní. Roztáhl jsem jí nohy a přitáhl jsem si ji za boky na kraj postele. Po kolenou jsem přišel až k ní a potom do ní pomalu strkal prst. Nešlo to, tak jsem si ho naslinil a zkusil to znovu. To už jsem se do ní dostal, a tak jsem do ní zase pomalu zajížděl, až jí zvlhla.

Dvěma prsty jsem jí roztáhl vchod do stran a přiložil žalud. Stlačil jsem ho do ní a řekl jí, že mám hroznou chuť to s ní dělat. Už jsem se jí neptal a rovnou do ní zajížděl. Ani jsem ji nesvlékal, věděl jsem že to dlouho nevydržím, a tak jsem jí jen vyhrnul tričko výš, abych to měl potom kam vystříkat.

Měla zase zavřené oči a já měl divný pocit to takhle dělat se svou sestrou, ale chuť byla větší a její úzká dírka za to stála. Bylo to rychlé a já se jí zase vystříkal na břicho.

Sednul jsem si na paty a oddychoval, potom mě napadlo zkusit něco, co by se jí třeba mohlo líbit, tak jsem se sklonil a jazykem jí dráždil její malý klitoris. Dělal jsem to, dokud jsem mohl, a když jsem přestal a zeptal se, jestli něco cítila, řekla, že to bylo hezké. Přinesl jsem zase utěrky a utřel to z ní a pak ji poslal do sprchy. Koukal jsem potom po ní celé odpoledne a večer a pak jsem si to ještě před spaním udělal a představoval si při tom, že to s ní zase dělám.

V pondělí to nešlo, to jsem byl dlouho ve škole, ale hned v úterý jsem si koupil gumy a odpoledne pospíchal domů. Nebyla tam a já věděl, že mám jen hodinu čas. Poslal jsem jí SMSku, kde je, a když odepsala, že u kamarádky, napsal jsem jí, jestli by nemohla na chvíli domů. Odepsala, že ví, co myslím, a že za chvíli přijde.

Bylo to dlouhých deset minut čekání, ale když přišla, sama se zeptala, jestli má jít do svého pokoje. Řekl jsem že ano, tak řekla, abych chvíli počkal, že mě zavolá.

Po pár vteřinách se ozvalo: „Už můžeš!“ A já ji tam našel v posteli přikrytou peřinou. Tak jsem se rovnou svlékl a lehl si vedle ní. Rukou jsem zašmátral pod peřinou a zjistil, že je celá nahá.

Vlezl jsem si k ní a lehl si na ni. Zajel jsem níž, až jsem se zastavil obličejem na jejím lehce ochlupeném pahorku. Dal jsem jí nohy od sebe a jazykem jí lechtal klitoris. Jezdil jsem po něm nahoru a dolů, potom přes dírku a té jsem se věnoval nakonec nejvíc. Slinil jsem ji jazykem a snažil se ho strkat dovnitř, takže byla mokrá až až.

Nechal jsem toho a zase si na ni lehnul. Strčil jsem ho do ní, až vzdychla, tak jsem radši chvíli počkal a pak se zeptal, jestli můžu pokračovat. Přikývla a dodala, že se jí to líbí. Nevěděl jsem, co myslí, jestli to že ho má v sobě, nebo tím jazykem, ale to mi bylo v tu chvíli jedno, chtěl jsem si rychle užít, než přijdou rodiče.

Podržela mi i tentokrát a když to na mě přišlo, vzpomněl jsem si, že jsem si vlastně koupil gumy a zapomněl na to. Řekl jsem si, že teda od příště a vystříkal se jí zase na břicho.

Příště to vypadalo podobně s tím, že už doma byla, tak jsem šel rovnou na věc a vzal si gumu. Koukala na to, ale vysvětlil jsem jí, že to mám na to, že se chci udělat v ní a ne si to dodělávat rukou a stříkat jí to na břicho.

Rozdráždil jsem si ji jazykem a pak si na ní zase užíval, tentokrát dlouho, nějak to s gumou nešlo tak dobře, ale zato jsem si užil stříkání a nejlepší okamžiky. Cítila to v sobě, jak stříkám a jak je to teplé, tak jsem jí řekl, že to jednou pocítí i bez gumy a to teprve uvidí.

Risknul jsem to hned příště. Zeptal jsem se jí na menstruaci a když řekla, že ji ještě neměla, řekl jsem jí, že to nastříkám do ní, že se jí to bude líbit a mně taky. Řekla, že se jí to líbí i tak, ale jestli chci… Odpověděl jsem, že chci, a pak jí před tím řekl, že už to bude a potom do ní stříkal. Smála se, že to cítí a mně se to taky líbilo, tak od té doby jsem už jí z břicha nic utírat nemusel.

Užíval jsem si s ní skoro tři měsíce až do doby, kdy dostala první menstruaci. Když mi to řekla, najednou jsem se jí nechtěl ani dotknout, ale přece jen jsem si odvykl si to dělat sám, a tak jsem k ní šel večer a řekl jí, aby si lehla na kraj postele a na bok směrem ke mně.

Kleknul jsem si k posteli a jezdil jí žaludem po tváři a po krku. Přejížděl jsem jí i přes rty, dlouho a čekal jsem, jestli neotevře pusu. Asi to nevěděla, tak jsem ji o to požádal. Dal jsem jí ho na kraj pusy a chtěl, aby mi ho cucala. Snažila se o něco takového a já si to při tom pomalu dělal dvěma prstama. Nebylo to nic moc, ale myslel jsem na to, jak na ní ležím a užívám si v ní. Byl jsem nadržený, a tak to na mě za chvíli přišlo.

Vytáhl jsem jí ho z pusy a zeptal se jí, jestli to chce cítit v puse, jak je to teplé, tak jí to tam můžu vystříkat. Odpověděla otázkou a zeptala se, jestli já chci. Řekl jsem, že chci, a přidržel si ho před její pusou. Otevřela ji a já si ho od ní nechal zase cucat a dělal si to rukou. Řekl jsem jí před tím, že už budu a dodal, že kdyby se jí to nelíbilo, tak ať ho kdykoliv pustí.

Chytil jsem ji volnou rukou za loket, kterým se opírala na posteli a zavřel jsem oči. Cítil jsem, že už je to na cestě, tak jsem jí to řekl a užíval si stříkání. Cítil jsem, jak mi ho drží pořád v puse, a říkal si, že je to super a každému výstřiku ještě pomohl prsty.

Vydržela až do konce a i když jsem skončil, pořád ho držela v puse. Vymáčkl jsem si z něj poslední kapky a vytáhl jí ho z pusy. Držela to v ní a hned skočila z postele a šla do koupelny. Vyplivla to asi do záchodu, protože jsem slyšel spláchnutí a hned přišla zpátky. Vzala si ze stolu kapesníčky a otírala si pusu. Šklebila se u toho, a tak jsem se zeptal, jestli se jí to líbilo, a ona řeka, že to bylo teplé a hořké.

Otírala si i jazyk, a tak jsem ji poslal, aby si pořádně vypláchla pusu a vyčistila zuby, že ta chuť pak zmizí. Když se vrátila, poděkoval jsem jí a řekl, že jsem měl chuť se udělat a nechtěl jsem si to dělat sám, takže to jinak nešlo…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *