Mamka I.

Můj příběh začal když mě bylo 15 let (mojí mamce bylo 33) a já začínal zjišťovat jak zajímavé a odlišné jsou věci nazývané ženské tělo. Nikdy jsem nevěnoval dívkám či ženám pozornost, raději jsem s chlapci hrál fotbal. Pochopitelně po takové zábavě jsem musel dost času trávit v koupelně, abych ze sebe smyl všechnu tu špínu.

Jednou večer když jsem vešel do koupelny, našel jsem tam mamku jak si myje svoje vlasy a na sobě má pouze kombiné, bez podprsenky a kalhotek. Uvědomil jsem si, že ona netušila, že jsem vešel dovnitř a ani já jsem netušil, že jí tam najdu.

Zíral jsem na ní a mohl jsem vidět její klín přes průhledný tenký materiál kombiné a také tmavé bradavky jejích velkých prsou. To bylo poprvé kdy jsem viděl takové věci a proto jsem zůstal stát beze slova a díval se na ní, zatímco mamka si myla vlasy a nic netušila. Nemohla mě vidět, protože měla zavřené oči aby se jí do nich nedostal šampón.

Stál jsem a zíral na její tělo a cítil jak je můj penis stále tvrdší a tvrdší. Zdálo se mi jako by něco vzrušovalo i jí, neboť její prsní bradavky vypadaly jako tvrdý kámen a zřetelně se rýsovaly pod tenkou látkou kombiné. Potichu jsem se otočil a raději jsem odešel nahoru do mého pokoje, aby si mě přece jenom mamka nevšimla.

Hned jak jsem vešel do pokoje, ihned jsem uchopil svůj penis a začal onanovat pod dojmem toho co jsem viděl. Byl jsem silně vzrušený, pořád jsem před očima viděl matku v průsvitném kombiné, její velká prsa s bradavkami rýsujícími se pod tenkou látkou a za okamžik vytryskl z mého penisu proud bílého spermatu a rozlétl se všude okolo. Dalo mi dost práce vše pořádně otřít aby nezůstaly po mém vzrušení žádné stopy. Další dny jsem myslel jenom na to co jsem viděl v koupelně a toužil vidět něco podobného znovu. A pak jsem se rozhodl, jak to udělám abych mohl vidět ještě víc…

Můj otec odcházel do práce pravidelně z domu v 5 hodin ráno, takže jsem si nařídil budíka na 5,30 hodin. Když budík zazvonil, vstal jsem, natáhl si kalhoty a šel do ložnice rodičů. Šel jsem velice tiše, pomalu otevřel dveře ložnice a vklouzl dovnitř. Po špičkách jsem přistoupil k posteli a poklekl vedle ní. Velmi opatrně jsem nadzvedl okraj pokrývky a stáhl přikrývku dolů z postele.

Mamka spala na zádech, pouze v malých kalhotkách stěží zakrývající její klín. S vyvalenýma očima jsem civěl na její vzrušující nahé tělo, jenom jsem klečel a několik minut se díval. Potom jsem jí stejně opatrně přikryl přikrývkou a potichu se vrátil do svého pokoje. Tam jsem nádherně onanoval pod dojmem té podívané!

Další dva týdny se nic nepřihodilo, hlavně proto, že jsem neměl odvahu zažít něco tak napínavého a odvážného znovu. Za dva týdny jsem se však odhodlal to zopakovat. Postupoval jsem stejným způsobem jako předtím s tím rozdílem, že nyní jsem se odvážil lehce dotknout špičkami prstů jejích prsou. Měly tak hladkou a jemnou pokožku!

Přejel jsem špičkami prstů přes její bradavky a všimnul jsem si, jak bobtnají a tvrdnou! Domníval jsem se, že něco cítí, že se probudí když její bradavky tak reagovaly. Strašně jsem se lekl, pustil pokrývku dolů a vrátil se rychle zpět do svého pokoje. Čekal jsem nějakou reakci, ale nic se nestalo. Opatrně jsem se tedy vrátil zpět do ložnice podívat se, jestli mamka spí.

Spala klidně dál jako by nic. Sebral jsem tedy všechnu svojí kuráž (pomohlo mi moje velké vzrušení) a opět jsem nadzvedl pokrývku abych odhalil její dva prsy a začal je jemně jednou rukou hladit, zatímco druhou rukou jsem si hrál s mým penisem.

Cítil jsem, že to na mě přichází, tak jsem musel rychle onanování přerušit abych se nemusel vrátit zpět do mého pokoje. Nemohl jsem stříkat u matčiny postele, jak bych vysvětlit jak se ocitlo moje semeno v ložnici!

Hrál jsem si s jejími bradavkami delší čas a doufal, že se přitom maminka neprobudí. Pozoroval jsem se zatajeným dechem jak její bradavky tvrdnou a bobtnají… a až po nějakém čase jsem si všimnul, že maminka tentokrát neměla žádné kalhotky! A tak jsem mohl zlehka sáhnout na ten tajemný tmavý porost, pěkný černý jemný hedvábný vlas.

Položil jsem ruku mezi její stehna a začal zlehka hladit matčinu kočičku. Hrůza!! Její stehna se náhle sevřela a mezi nimi zůstala uvězněna i moje ruka. Jak teď můžu pokračovat, přemítal jsem. Nemusel jsem však mít strach, protože maminka náhle začala svojí kundu třít po mojí ruce a pak se po několika minutách její stehna opět roztáhla, uvolnila mojí ruku a opět se sevřela.

Dostal jsem strach a chtěl jsem rychle odejít, ale koutkem oka jsem si všiml jako by se na matčině tváři objevil úsměv! Teď jsem čekal se strachem na nějaký výstup a bouřku, ale žádná nepřišla. Tak jsem sebral odvahu a přistoupil zpět k posteli…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *