Poprvé III.

Když se trochu vzpamatuji, jdeme se najíst, protože nám oběma vyhládlo. Ještě však není ani osm večer a noc je mladá. Zeptá se, jestli to na mě nebylo moc rychlé. Ještě nejsem tolik zvyklá mluvit o těchhle věcech naplno ale uklidňuji ho, že už nejsem malá holka. Přiznám se, že i předtím jsem si to téměř denně dělala sama, protože moje nadrženost byla poslední dobou k nesnesení. Usměje se a uklidní mne, že je to normální a že se nediví.

Jak si takhle povídáme, opět cítím to krásně hříšné mravenčení. Asi to na mě pozná a zeptá se, jestli bych si to před ním neudělala jako za dob, kdy jsem byla sama. Prý se rád podívá.

Trochu váhám, přeci jenom je tohle dost intimní a asi bych se styděla. „Dělej jako když tu nejsem, odejdu do vedlejšího pokoje, aby ses uvolnila…“

Odchází, chvíli váhám, ale po minutě už to mravenčení nevydržím a pomalu si rukou začínám hladit prsa a bříško. Bradavky už jsou krásně ztvrdlé a druhá ruka sjíždí níž a níž. Vím, že jsem už zase mokrá a má ruka mi to potvrzuje. Zapomínám, že tu nejsem sama a pomalu si začínám dráždit klitoris a prstem si zajíždím do mokré lasturky.

Na chvíli otvírám oči a vidím ho jak tam stojí bez kalhot a jeho penis je mohutný a trčí dopředu. Jeho pohled je víc než žádostivý. Jsem trochu vykulená, ale ten pohled mě fascinuje, jako by to bylo poprvé. Představa, že tu sedím v křesle s rukou mezi stehny a můj kluk se na mě vzrušeně dívá, ve mně způsobila něco nepoznaného. Stál tam a jen tiše řekl, abych pokračovala.

Zavřela jsem oči a dál si masírovala svoji již značně mokrou mušličku a dělala to stejně, jako když jsem byla sama za osamělých nocí. Najednou jsem však ucítila, jak moji ruku někdo odstrkuje a nahrazuje ji horkým vlhkým jazykem.

Otevřu oči a vidím jeho hlavu mezi svými stehny. Uvelebím se pohodlně na křesle a nohy přehodím přes opěradla a posunu se dopředu, aby ke mně lépe mohl. Jeho jazyk pomalu krouží kolem poštěváčku a občas se ho letmo dotkne. Občas ho přejede palcem a já cítím, že teču. Ví jak na mne a tak nepřestává. Jazykem už teď krásně kmitá po poštěváčku a jeho prsty se dobývají do mé jeskyňky. Nejdřív jeden, ale pak přidává další dva.

Nekontrolovatelně sténám a přirážím na jeho prsty. Přicházející orgasmus už nejde oddálit a já se začnu zmítat v krásné slastné křeči. Teď už je mi jedno, co bude následovat, protože jsem rozjetá a stále nadržená.

Vidím jeho mohutný klacek a toužím ho mít v pusince. Zvedám se z křesla a řeknu mu, ať si sedne. Pohodlně se usadí v křesle a já beru jeho nalitý penis do pusinky.

Uchopí mne za vlasy a jemně si diktuje rytmus mého kouření. Nenásilně, ale ani ne lhostejně. Olizuju mu jeho žalud a slyším jeho hlasité sténání. Chci zkusit, jak chutná a tak pokračuju, dokud neucítím, jak se napíná a dvěma přírazy plní jeho horké sperma mou pusinku. Je ho trochu víc, a tak mi stéká po bradě.

Podívá se na mne a něžně mě políbí a polibkem setře zbytky. Překvapí mne, že jeho vzrušení moc nepolevilo a já se z dnešního prvního orgasmu taky vzpamatovala a protože po dlouhé době samoty mohu prožívat vše, o čem jsem snila, špitnu, že mám ještě chuť se znovu milovat.

Oba jsme nazí a pokojem se line vůně nádherného sexu. Abychom se více naladili, ptá se mne, o čem všem jsem snila, když jsem si to dělávala sama. Začínám se rozpovídávat o mých představách a cítím, jak při tom opět vlhnu a moje bradavky se napínají.

Všimne si toho a umlčí mne nádherným francouzákem, který způsobí další vlnu vzrušení. Ví, že se mi to líbí zezadu a tak si mne otočí a opře o válendu a já už cítím jeho znovu tvrdý klacek, jak vjíždí do mé horké lasturky.

Už podruhé dnes cítím jeho krásné přirážení a přestávám se kontrolovat. Přistihnu se, jak začínám vykřikovat, ať mě víc šoustá a šuká a sama se divím, že mi z pusy jdou takovéto výrazy. Ale nejde to zadržet a zřejmě se mu můj slovník líbí, protože do mě buší víc a víc. Slyším nádherné mlaskání našich milostných šťáv a to mě ještě víc rozpaluje.

Najednou ho vytáhne a řekne ať se otočím, že mi chce vidět do obličeje. Posadím se na kraj postele, vezme mne pod koleny a dá mi nohy na svá ramena. Jsem před ním krásně roztažená a jeho klacek do mě zajíždí jak po másle. Začíná do mne znovu bušit a já zažívám nepopsatelný pocit naplnění.

Asi po deseti minutách se začínám chvět a cítím přicházet další mohutný orgasmus. Můj kluk to vycítí a začne mi navíc dráždit poštěváček. Po pár vteřinách zakloním hlavu a nechám tělem projet můj nejsilnější orgasmus, co jsem kdy měla a hlasitě u toho křičím. To asi způsobí, že i on naposledy přirazí a plní kondom velkou dávkou semene. Oba se svalíme na postel a hluboce oddychujeme.

Odhodí kondom a k mému údivu ještě má chuť mě dále laskat. Jsem sice unavená, ale zároveň mi v těle probíjí ještě zbytek těch nádherných pocitů. Položí mne na bříško a něžně mě hladí po zádech a zadečku. Je to velmi příjemné a já začínám zažívat opět už dnes čtvrté to krásné chvění. Skoro ho podezřívám, že mi dal nějaká afrodiziaka, protože takovou chuť několikrát za sebou jsem ještě nikdy neměla.

Jemně mi dá nohy od sebe, ale jen tak lehce a občas mi rukou zajede mezi stehna. V této poloze mě ještě nikdy nelaskal a je to velmi rajcovní. Prstíkem mi tu a tam zajede na kraj mé lasturky a šeptá, že už jsem zase krásně vlhká a ptá se, zda mám ještě chuť a zároveň mě jemně dráždí.

Mé vzdychání mu vše řekne. Cítím jeho druhý prst, jak dráždí mou zadní dírku a šťávami z kundičky ji pěkně masíruje. Nevidím, jestli je už zase připraven, ale cítím, jak na mě lehá a trochu víc mi roztahuje nohy. Jeho opět tvrdý klacek do mě tentokrát začíná vnikat zezadu. Když do mě pronikne celý, dá mi zase nohy k sobě a jemně ve mně jezdí. Tahle poloha mě zvlášť uspokojuje, je ho váha a ten tlak mezi nohama je super.

Pomalu se ve mně pohybuje a oba si tuhle polohu moc užíváme. Nikam nespěchá, ale rytmicky mi ji projíždí. Nic divokého, jen krásné milování. Ale i toto způsobí, že se za pár minut znovu udělá, ale hned se přesune k mé zadní dírce.

Mám si kleknout a v tom již cítím jeho stále tuhý ocas jak tlačí na zadní dírku jako tomu bylo poprvé. Trochu to zabolí, ale pak pronikne celý do mého zadečku a prstíkem mi vniká do kundičky a střídavě dráždí poštěváček.

Tuhle vražednou kombinaci nemám šanci dlouho vydržet. Začínám sebou škubat a dnes již čtvrtý orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat. I on již cítí nadcházející výstřik a plní můj zadeček horkým semenem. Kondom nemá a tak vidí, jak z mého zadečku vytéká jeho horké sperma.

Svalím se na postel a nemám sílu na cokoliv dalšího. Je půl druhé ráno. K neuvěření, že jsme takhle promilovali skoro 7 hodin. Jsem k smrti unavená, ale naprosto uspokojená…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *