Jak jsem poprvé souložil s matkou I.

Tento příběh je pravdivý. Je to příběh o mé první souloží s matkou. Souložím s ní pravidelně stále. V průběhu dospívání jsme to dělali pouze občas, myslím, že se styděla. Nyní mi je 30 let, jsem ženatý a žiji daleko od matky, ale vždy když jí navštívím, snažíme se zůstat několik hodin sami bez mojí ženy. V dospělosti se stal náš sex vzrušujícím a my stále zkoušíme všechny možné způsoby a úchylky.

Když mě bylo deset let, opustila maminka zaměstnání a zůstala se mnou doma, zatímco otec celý den pracoval. Během těch dní maminka popíjela stáčené víno a levné pivo. Do poledne byla již úplně zničená.

Maminka byla (a stále ještě je) nádherná žena. Měla středně velké kulaté kozičky s pružnými bradavkami a na hlavě černé vlasy. Klidně mi dovolila prohlížet si její šaty když se koupala.

Ráda se předváděla pouze v podvazkovém pase a malinkých kalhotkách. Když viděla jak se mi to líbí, ihned se zahalila. Brala si mě k sobě do postele a ukazovala mi otcovy Playboye aby mohla kritizovat ženy na obrázcích. Přitom jsem se jí mohl jako náhodou dotýkat, předstírajíc prohlížení obrázků. Tyto příhody se nezdály náhodné, chtěla abych jí viděl nahou a chlípnou a mně se to líbilo a vzrušovalo mě to.

Jednoho dne ráno jsem se jí při prohlížení obrázků nahých žen v otcově Playboy zeptal, zda bych mohl vidět i její pochvu a ona mě mlaskavě se smíchem políbila na tváře a pak mě poplácala. Byla tak rozpustilá a odvázaná vždy když pila a její předvádění bylo jako předehra k sexu s mým otcem. Byl jsem zvyklý poslouchat jí když jí šukal otec.

„Chci abys mě šukal jako tvůj otec!“ řekla náhle maminka k mému překvapení. Byl jsem šokován a vzrušený. Měl jsem na sobě pouze župan a slipy a ačkoliv mi bylo teprve patnáct let, můj penis byl delší než chlapci mého věku mají a moje erekce byla viditelná a matka to dobře viděla a bavila se tím.

„Dobře,“ řekl jsem poslušně a lezl jsem k ní na postel nevěda rozpaky co dál. Pak mi maminka zručně svlékla župan a já zůstal pouze ve slipech. Vzala mě do náručí, mojí hlavu přitiskla na svoje prsa. Objala mě svými stehny a a přitiskla svůj vlhký horký klín na moje stehno.

Ležel jsem klidně ale nevěděl jak mám reagovat. Její ruka pomalu sjela po mém těle a zastavila se na bouli v mých slipech. Vypadala jakoby spala, když mě začala po ní hladit.

Objal jsem jí okolo jejího nádherného zadku a tiskl jí k sobě blíže. Ona jezdila po mém stehnu rychleji a tvrději jak na něj tiskla svůj klín a hladila mě rychleji a s větší silou. Dotýkala se mě, její tváře se hýbaly, přitom však měla stále zavřené oči. Vzdychala a potlačovala výkřiky. Rychleji a rychleji, jezdila klínem po mém stehnu až do okamžiku, když najednou z její pochvy začaly vytékat šťávy až na moje koleno.

Posadila se a řekla jako by náhle procitla: „Co to děláš?“ a strkala mě pryč s postele. Celý zmatený jsem se zvedl a ona na mě stále ječela. Běžel jsem do svého pokoje jen abych byl od ní pryč. Vůně jejích šťáv na mém koleně byla zvláštní a já si jí roztíral na můj pyj.

Kolem poledne se maminka koupala v koupelně. Zavřela dveře do koupelny, slyšel jsem jak teče a šplouchá voda. Náhle na mne zavolala, otevřel jsem dveře do koupelny a podíval se na ní. Ležela ve vaně, stehna roztažené a položené přes okraje vany. „Umyješ mi záda?“ zeptala se a podala mi houbu.

„Jistě!“ odpověděl jsem ochotně. Nyní jsem byl již oblečený a nahnul jsem se přes okraj vany abych jí mohl umýt záda, když v tom matka opileckým hlasem řekla: „Ne oblečený. Vlez ke své matce do vany.“

Rozepnula mi kalhoty, uchopila můj penis, samozřejmě ještě s erekcí a přitiskla k němu svůj jazyk. „Maminka cucá penis svého chlapečka!“ řekla maminka, hrdá na svůj kousek.

Ještě nikdy jsem necítil něco tak krásného a senzačního jako rty svojí matky na mém penisu. Stáhla mě k sobě do vody a vášnivě mě políbila. Její jazyk se tlačil do mých úst a já jsem dosud nikdy něco takového nezažil. Vůně laciného vína vinoucí se z jejích úst mě opájela.

„Cucej matčiny prsa!“ řekla mi maminka a natočila svojí hruď tak, aby se její prs ocitl na mých ústech. Nenechal jsem se pobízet a začal jsem cucat její malé bradavky. Podivoval jsem se tomu, jak rychle tuhly a bobtnaly. Vana však byla pro nás těsná, tak jsme vylezli ven, maminka nás rychle otřela a odvedla mě do svojí ložnice. Byla tak opilá, že se kymácela a já jí musel podepírat abychom se dostali do pokoje…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *