Mamka II.

Stál jsem u postele nahý, se ztopořeným penisem jako kládou a opět jsem začal hladit matčin kožíšek. Pak jsem opatrně zasouval prst mezi její stehna abych se dostal do kundy. A ony se začaly opět roztahovat od sebe!

V příštím okamžiku jsem ucítil jak mě jakási ruka uchopila za penis. Lekl jsem se a odtáhl jsem svůj prst od matčina těla. Matka se na mě dívala a řekla: „Proč najednou přestáváš, vždyť předtím jsi byl takový příjemný.“ Ona věděla všechno a po celou dobu mlčela a nechala mě klidně dělat všechny ty věci!

Znovu uchopila můj penis a já cítil její chladné ruce jako elektrické výboje na svém penisu, něco dosud nepoznaného. Sama zavedla mojí ruku mezi svoje stehna abych mohl opět zasunout prsty do její pochvy, která byla tak široce rozevřená a celá mokrá. A začali jsme se vzájemně dráždit, já jí svými prsty v její kundě a ona svýma rukama honila můj penis. Během chvilky jsme oba dosáhli orgasmu a nakonec jsem poprvé ucítil jaké to je stříkat semeno na svojí maminku.

Pokryl jsem její tělo chuchvalci svého semene a ona se tomu vesele smála. Pak mě poslala do svého pokoje zatímco sama odešla do koupelny. Bylo to nádherné a byl to jenom začátek. Takto jsem si hráli celou řadu dní až jednoho dne došlo k zásadní změně.

Klečel jsem nad maminkou jako vždy, rukou jí dráždil její kundu a ona svojí rukou honila můj penis. Náhle však přestala a řekla: „Víš, je čas, abychom naší hru trochu změnili. Hezky si lehni tady na postel a dělej vše co ti řeknu.“

Poslušně jsem si lehl na záda na postel a s překvapením pozoroval maminku jak se zvedá, otáčí a začíná si na mě sedat. Už jsem chtěl varovně vykřiknout, ale ona mě v tu chvíli políbila, vsunula svůj jazyk do mých překvapením pootevřených úst a začala mně s ním jezdit po patře.

Cítil jsem jak se můj penis ještě více bouří a ona se začala pomalu spouštět dolů. Cítil jsem jak můj penis zajíždí mezi její stehna, když v tom jej matka uchopila do ruky a přidržela tak, aby si na něj mohla sednout!

Náhle jsem ucítil, že se její tělo začíná napichovat na můj penis, ucítil jsem horko a vlhko jak se její kunda začala nasouvat na můj penis a ten začal zajíždět pomalu hluboko do jejího těla. Trvalo to nekonečně dlouho než jsem zajel do jejího těla celý a maminka divoce vyjekla z nezvyklé délky mého penisu.

„Ach ten je krásně dlouhý, ty můj sladký synku!“ vykřikla a začala se po mém penisu pohybovat nahoru a dolů, až se její krásné velké kozy divoce houpaly jako velké zvony. Přitiskla mi mezi ně mou hlavu a takto v sevření jejích prsů jsem cítil jak se blíží můj výstřik, první do matky. Ale než jsem stačil vykřiknout, ozvala se maminka.

„Ach to je krása, nepřestávej, už budu, už mi to přichází!“ a já cítil jak se její hebká kunda divně stahuje okolo mého penisu a na má stehna a břicho z ní začíná vytékat její šťávy. To už bylo na mě moc a již jsem začal i já křičet a sténat. „Já už budu stříkat, už stříkááám!!“ a začal jsem divoce vrážet penis vzhůru do matčina těla.

„Ano, vystříkej svoje semeno do své matky, naplň s ním mojí lačnou kundu, chci jí mít zcela plnou tvého mladého teplého semene!“ podporovala mě matka svými výkřiky a já cítil, jak se mi začíná semeno drát penisem vzhůru a ve velkých gejzírech stříkat do její lačné kundy! Naplnil jsem jí zcela až jí začalo vytékat ven a ona si jej roztírala po sobě. Od té doby jsme se nemohli dočkat až bude ráno a otec odejde do práce abych mohl maminčinu kundu naplnit svým semenem…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *