Virtuální skutečnost III.

Roky ubíhaly a já ve svých šestadvaceti ještě neměla chlapa. O to víc jsem se oddávala každodennímu laskání své nadržené buchtičky. V hlavě mi probíhaly nejčastěji představy o tom, jak mě chlap dělá jazykem až do mého orgasmu a následně jak projíždí moji mokrou kundičku svým tvrdým ocasem.

Byla jsem nadržená snad každý den, když jednoho dne zapípal mobil a v něm SMS od mého neznámého známého virtuálního přítele, se kterým jsem tu a tam zažívala přes net a telefon krásný virtuální sex. Prý je v Praze a jestli se nechci sejít. Nejdřív jsem odpověděla, že by to asi nebylo dobré, ale v hlavě mi začal vrtat červík touhy po něčem neznámém.

Poslal pár SMS a já zjistila, že je jen kousek od mého bydliště v hotelu. Váhala jsem, přeci jenom virtuální sex je bezpečný, ale tohle… Dohodli jsme se na kompromisu, že se sejdeme na veřejnosti a dáme si jen kafe. Nakonec jsem trochu s obavami souhlasila a oblékla se a vyrazila ven. Doma jsem byla sama a docela se nudila, a tak jsem alespoň měla zábavu.

Věděla jsem z fotek, jak vypadá, a tak jsem ho na smluveném místě snadno poznala. Začali jsme si povídat o životě a na témata našich hrátek vůbec nedošlo. Byl to velmi příjemný muž ve středních letech a čas příjemně ubíhal.

Venku se setmělo a zvedl se vítr. Najednou se strhl slejvák a my se museli rozhodnout, kam se schováme. Kavárna byla jen asi sto metrů od našeho domu, a tak jsem logicky navrhla, že se schováme do našeho domu. Než jsme tam ale doběhli, byli jsme mokří jak myši.

Stáli jsme v baráku a déšť ne a ne ustat. Začínala mi být zima, a tak jsem rozhodla, že se půjdeme domů osušit. V duchu jsem tušila, co se může stát, ale byla mi dost zima a nechtěla jsem ho jen tak vyhodit. A tak jsme se ocitli v našem bytě. Jen já a můj virtuální milenec.

Začala jsem být nesvá a on to velmi rychle poznal. V jeho pohledu byla něha a žádostivost současně, protože jsem na sobě měla mokré tričko, a pod ním se rýsovala podprsenka a zimou ztuhlé bradavky. Upřeně se díval a já zčervenala.

Šla jsem do svého pokoje a oblékla se do suchého trička a kalhotek s kraťasy. Nabídla jsem mu čaj pro zahřátí a začali jsme si povídat. Pochopitelně došla řeč i na naše chaty na netu. Trochu mi vázla řeč stydlivostí, ale pak jsem si trochu zvykla.

Z ničeho nic začal rozvíjet další příběh a já ho poslouchala. Věděla jsem, kam míří, a já nepochopitelně neprotestovala. Už věděl, co na mne platí, a tak poznal, že jeho slova hltám a bradavky se mi už ne zimou rýsují pod tričkem.

Zeptal se, zda smí pokračovat a já jen suše polkla. Cítila jsem, že vlhnu každým jeho slovem a on to dobře věděl. Najednou se hluboce podíval do mého rozkroku a uviděl, že vlhkost prostoupila i šortky. Chtěla jsem rukama skvrnu zakrýt, ale on mi něžně odstrčil ruce a zašeptal, ať se klidně svléknu jen do kalhotek, jestli chci.

Byla jsem již tak nadržená, že jsem ho poslechla. Moje bradavky byly velké a tvrdé a kalhotky promáčené. Ten pohled na provlhlé kalhotky a vzrušené bradavky ho evidentně vzrušily, protože kalhoty jen stěží zakrývaly jeho nalitého klacka.

Věděl, po čem toužím, a tak dál pokračoval ve svém příběhu a při popisování, jak mě líže a uspokojuje jazykem, pozoroval, jak si začínám hladit mou vlhkou broskvičku přes kalhotky. Chvíli se na mne díval a já věděla, na co se chce zeptat. Měla jsem jedinečnou příležitost konečně poznat, jaké to je být lízána. Při tom pomyšlení jsem se zachvěla a jemně přikývla.

Naklonil se ke mně a jemně přejel bradavky svým horkým jazykem. Zachvěla jsem se a ještě víc zvlhla. Pomalu mi začal sundávat kalhotky. Za chvíli už jsem před ním ležela totálně vzrušená. Jen se na mě chvíli díval a vychutnával se ten pohled. Pak si mne posunul a jemně mi roztáhl nohy. Ucítila jsem jeho horký dech a pak vlhký a horký jazyk.

Zavřela jsem oči a již si vychutnávala jeho lízání. Uměl to a já jen tekla a začala hlasitě sténat. Najednou jsem cítila, jak jeho prsty pronikají do mé panenské buchtičky. Nejdřív jeden a pak další dva prstíky pronikaly přes mou panenskou blanku a já se začala nabodávat na jeho prsty. Zároveň mi lízal naběhlý poštěváček a tato kombinace způsobila můj první orgasmus, při kterém jsem nebyla sama.

Křičela jsem a sténala, boky jsem rytmicky pohybovala a vlna šťáv se valila z mého nitra na jeho ruku a obličej. Kupodivu nepřestal a pokračoval v prstění mé kundičky a to způsobila další velmi rychlý orgasmus. Drtila jsem jeho hlavu mezi stehny a sténala v neskutečné extázi.

Nevím, jak dlouho jsem byla mimo, ale když jsem otevřela oči, viděla jsme, jak tam stojí a v ruce drží velmi mohutný klacek nalitý krví a jemně si ho masíruje. Věděla jsem, že u to musím oplatit, a tak jsem se posadila a vzala jeho klacek do pusy.

Začal mne něžně šukat do pusinky a začal přerývavě vzdychat. Poprvé jsme měla v puse mužský penis, který se blížil k orgasmu. Najednou ho vytáhl a jeho semeno mi začal stříkat na má prsa a na bradavky. Jeho vzrušení však bylo tak velké, že mu penis stále stál a já věděla, že tohle skončí jeho klackem v mé kundičce.

Jeho slova potvrdila moje podezření: „Chci tě krásně ošukat a způsobit ti tu největší extázi, jakou si kdy zažila,“ řekl. Polkla jsem a cítila další příval vlhkosti do mé kundičky.

Roztáhl mi nohy, dal si je pod své ruce a nasadil žalud na mou mokrou buchtičku. Párkrát žaludem přejel poštěváček a pak se přesunul k mé panenské dírce. Zatlačil a jeho úd se pomalu zasouval do mého horkého nitra. Pak narazil na blanku. Zastavil se a pak rychle přirazil.

Jeho klacek mnou projel až na dno a já se prohnula. Trochu to zabolelo, ale pak bolest přestala. Začal přirážet pomalu, abych si zvykla, ale pak se ho zmocnila touha a začal mě divoce šukat.

Začala jsem proti němu přirážet a slastně vzdychat. Po asi pěti minutách mi řekl, ať si kleknu. Poslechla jsem a vzápětí jsem ho cítila, jak ho do mě vráží zezadu. Tohle už nebylo milování ale divoká šukačka. Vrážel mi ho tam a já jen hekala slastí. Prstem mi dráždil poštěváček a já si užívala jako nikdy.

Takhle mě drtil asi deset minut, když v tom skončil, a já cítila na zadečku jeho sperma a slyšela jeho divoké výkřiky. Šťávička mi tekla z mokré kundičky a on ji začal najednou roztírat po mé zadní dírce. Jeho prst začal pomalu vnikat mezi mé půlky a pak jsem cítila jeho opět ztopořený penis, jak se tlačí do mých útrob.

Zpočátku to dost bolelo, ale pak si tělo zvyklo a já zažila nové šukání. Prsty mi vrážel do mokré kundičky a já cítila další přicházející orgasmus. Začala jsem řičet slastí.

Zrychlil a já se po pár přírazech svalila v nádherné vlně extáze. I on začal stříkat a já cítila, jak mi plní zadeček. Pak se svalil a oba jsme hluboce oddechovali. Oba jsme věděli, že to bylo poprvé a naposled, ale myslím, že ani jeden z nás nelitoval.


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *