Virtuální skutečnost II.

Roky plynuly a já díky své plachosti byla sama. Přítele jsem neměla ani na vysoké, a tak mou jedinou noční zábavou byly erotické fantazie doprovázené krásnými orgasmy způsobenými mou rukou.

Nastoupila jsem do práce a získala tak i přístup na internet. Byla jsem stále panna, a tak jsem zjistila, že na internetu se dá chatovat i na lechtivá témata. Doma jsem měla sice jen vytáčené připojení, ale ani to nebránilo brouzdat na nejrůznějších stránkách a poznávat nové lidi.

Jednoho dne, kdy naši byli na chatě a já měla byt pro sebe, se do chatu přihlásil jeden muž. Dali jsme se do nezávazného povídání o všem možném, až došlo na téma sexu a erotiky. Bylo to anonymní, a tak jsem se rozpovídala o tom, co už jsem prožila, nebo spíše neprožila, a on navrhl, zda by mi nevadilo, kdyby začal vyprávět příběh.

Nebránila jsem se a svým způsobem mě to lákalo, a tak jsem začala hltat každý řádek, který se na obrazovce objevoval. S každým dalším řádkem jsem pociťovala sladší a sladší brnění mezi stehny, a tak jsem si udělala pohodlí a sundala již navlhlé kalhotky. Byla jsem jen v tričku, ale to mi již taky začalo překážet, a tak jsem si svlékla i to. Viděla jsem své naběhlé bradavky, a tak jsem se svým počínáním svěřila klávesnici.

Odpověděl, ať se hezky uvelebím a roztáhnu nožky. Poslechla jsem ho a hltala další a další věty a pomalu si jednou rukou začala dráždit svůj poštěváček. Zároveň jsem se odhodlala svoji bujnou fantazii předat klávesnici a začala psát své představy.

Zřejmě se mu mé představy líbily, protože odpověděl, že je již nadmíru vzrušený a psal, co dělá. Popisoval, jak by mne uspokojoval svým horkým jazykem a já začala více a více téci a rukou si neustále masírovala svůj klitoris.

Jeho věty byly neuvěřitelně vzrušující a já se neudržela a strčila si dva prsty do kundičky a začala si v ní jezdit. Sténala jsem jak nikdy a věděla, že tenhle orgasmus bude silnější než jakýkoliv předtím.

Psala jsem mu o tom, co dělám a jak jsem nadržená a vzrušená a on horlivě odpovídal. Pak poprosil, zda by mne nemohl slyšet v telefonu. Trochu jsem se zarazila, ale on moc prosil, že chce slyšet můj orgasmus.

Váhala jsem, ale chtíč v tu chvíli byl silnější, než zdravý rozum a já mu napsala číslo. Vzápětí se ozvalo zvonění a já to váhavě vzala. Na druhém konci se ozval příjemný mužský hlas. Ptal se, co dělám, a já mu začala nesměle odpovídat.

Začal pokračovat ve svém příběhu a v jeho hlase bylo slyšet, že je již značně vzrušený. Věděl, co mě vzrušuje, však jsem mu to také nevědomky naznačila svými představami, a tak začal popisovat, jak mě líže a pak jak do mě vniká a bylo slyšet jeho vzdechy.

To mě rozpálilo do běla a já jen držela telefon u ucha a s roztaženýma nohama masturbovala, jako kdyby to měl být můj poslední sex v životě. Židle pode mnou byla mokrá a ke svému překvapení jsem do telefonu začala říkat věci, při kterých bych normálně zrudla jak rak.

Poprosil mne, ať se udělám, že už to dlouho nevydrží. Trochu jsem zrychlila a už se mým tělem valila vlna neskutečného orgasmu, křičela jsem a řvala do telefonu vzrušením jak v transu a na druhém konci bylo slyšet obdobné zvuky.

Věděla jsem, že právě stříká. Projela mnou další vlna a já pohybovala pánví, jak kdybych fakt souložila a řvala snad ještě víc. Pak jsem se svalila na vedlejší postel s nohama od sebe a ještě se třásla.

Trochu se uklidnil a prohlásil, že jsem úžasná a že nikdy nic podobného nezažil. „Však já také ne,“ odvětila jsem a řekla, že to byl můj nejsilnější orgasmus v životě.

Chvíli jsme si ještě povídali a pak jsme hovor ukončili. Když jsem se trochu vzpamatovala, uvědomila jsem si, co jsem udělala ale při vzpomínce na ten zážitek mi to ani moc nevadilo.


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *