Virtuální skutečnost I.

Bylo mi tehdy patnáct. Doba těsně po revoluci a všude se otevíralo tabuizované téma sexu a erotiky. Jako zvědavá holka jsem dychtivě hltala každou informaci o tomto tématu. Rodiče chodili o víkendu brzo spát, a tak jsem se vždy těšila na filmy pro dospělé, které běžely v sobotu pozdě v noci. Rodiče mne moc nehlídali, a tak jsem se mohla bez problémů dívat.

Tehdy nebyly informace na každém rohu jako dnes, a tak jsem ani nevěděla, co všechno člověk může prožít při pouhém koukání na erotický film. Televize tehdy porno nevysílala, byl to opravdu jen erotický film s lehkými náznaky a občasnými záběry na milující se dvojici. Věděla jsem, že se muž a žena mohou milovat, ale to bylo tak vše, co jsem věděla.

Jednu sobotní noc opět dávali erotický film a já se pohodlně usadila na gauči jen v kalhotkách, protože v paneláku bylo nesnesitelně. Děj se pomalu rozvíjel a když jsem spatřila na obrazovce pár v jedné z milostných pozic, zjistila jsem, že začínám mít velmi příjemné pocity mezi stehny, které jsem do té chvíle nemívala, nebo jsem si to alespoň neuvědomovala. Nikdo mi do této chvíle neřekl, že něco takového existuje a já nejdřív nevěděla, co dělat.

Pocity byly čím dál tím víc příjemnější a instinkt způsobil, že moje ruka začala sjíždět k mé broskvičce. Přejela jsem po kalhotkách a ty byly vlhké. Fascinovaně jsem hleděla na televizi a ruka pomalu třela vlhké kalhotky. Zjistila jsem, že mi to dělá velmi dobře a že mi začíná být teplo a můj dech je rychlejší. Nechápala jsem, co se to se mnou děje. Nemohla jsem odtrhnout oči od pohledu na obrazovku, kde muž klečel za ženou a miloval ji zezadu.

Najednou jsem si začala kalhotky instinktivně stahovat a uviděla jsem, jak má broskvička je celá mokrá a velmi citlivá. Můj prst začal pomalu zajíždět mezi závojíčky a zabořil se do horké tůně mého vzrušení. Již jsem byla nahá a i moje bradavky byly nějaké větší.

Má ruka nahmatala malý hrášek, který při podráždění způsoboval, že jsem se nechtěně zachvěla a tělem mi začaly projíždět velmi krásně pocity. Koukla jsem na obrazovku a viděla jsem, jak muž dráždí ženu jazykem tam, kde jsem měla ruku. Ten pohled způsobil další vlnu těch nových pocitů a prstem jsem začala automaticky jezdit v mé mokré buchtičce.

Netrvalo to dlouho a cítila jsem, jak přichází něco krásného, mé tělo se začínalo chvět a já instinktivně zrychlovala své pohyby ruky. Svaly v mé pánvi se začaly stahovat a pulsovat a já slyšela sama sebe, jak polohlasně vzdychám a velmi rychle dýchám. Tělem se valila nádherná vlna těch nejúžasnějších pocitů a vybuchla v krásném orgasmu doprovázená mým hlasitým sténáním. Ještě že rodiče spali tvrdě, protože by se asi moc divili, co jejich dcerka provádí u erotického filmu.

Svalila jsem se na gauč a rychle oddychovala. Sice jsem nevěděla, co jsem se sebou provedla, ale věděla jsem, že to nebylo naposled. Od té doby jsem pravidelně laskala svou buchtičku a zažívala krásné orgasmy…


Uveřejněno

v

, , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *