Dospívání se sousedkou

Je to už dávno, tehdy mě bylo asi 13 nebo 14 let. Celkem úspěšně jsem sportoval a ve škole to také nebylo nejhorší a tak jsem si na přízeň dívek nemohl stěžovat a musím říct, že mě zajímaly čím dál víc.

Někdy v té době jsem začal onanovat a měl jsem stále bujnější představy a touhy. Šmíroval jsem sousedku i její dceru kukátkem, když odcházely z bytu a dělal jsem si to, koukal z okna na kolem jdoucí ženy atd.

Dcera sousedky byla sice asi rok mladší, ale celkem hezká a tak jsme se dost kamarádili a občas i trochu zkoumali naše těla, ale to co se mě přihodilo s její matkou, to bylo něco.

V té době jí mohlo být tak něco kolem 35let, byla sice trochu silnější, ne teda tlustá, ale taková trochu oplácaná, ale měla hlavně velké prsa. Nevím jak to u nich doma fungovalo, ale čas od času byl její manžel pěkně na mol a jí jsem také občas potkal, trochu po parou.

Stalo se to v sobotu večer, vracel jsem se z nějakého turnaje, celkem pozdě a zrovna jsem dorazil na autobusouvou zastávku a v dáli viděl odjíždějící autobus. Tak jsem tam tak sám čekal, když v tom dorazila naše sousedka a bylo na ní vidět, že je pěkně unavená (teda po alkoholu).

Byli jsme tam sami dva a tak jsme si začali povídat. Nejdřív to začalo celkem nevinně, ale potom se začala ptát, jestli se mě líběj už holky, jestli nějakou mám a jestli jsem se už s nějakou líbal, nebo snad něco víc a jaké se mě líběj. Popravdě jsem nevěděl kolikrát co říct, ale řekl jsem, že holky se mě líběj a že jsem se už líbal. Jí se tento rozhovor asi dost zamlouval a možná i to, že jsem byl uplně rudej.

Jak jsme si tak povídali, samozřejmě mě to nedalo a občas mě oči sjely na její velké prsa. Najednou mě pohladila po vlasech a zeptala se jestli bych si na ně chtěl sáhnout a ani nečekala na odpověď a vzala mě ruku a dala si je na svoje prsa.

Bylo to něco neuvěřitelnýho a skvělýho. Cítil jsem jak mě začíná tvrdnout. Poté mě povídá, jestli bych jí ukázal jak se umím líbat a začali jsme se líbat a já jí hladil pořád na těch prsou a ona mě najednou svojí rukou začala přejíždět po mým tvrdým piňdourovi. Bylo to krásný, ale museli jsme přestat, protože na zastávku začali chodit další lidi.

V autobuse jsme si sedli vedle sebe a ona mě začala hladit po stehnech a občas mě zajela i na něj. Najednou vzala mojí ruku a dala si jí mezi svoje stehna a já jí začal přes kalhoty hladit její kundičku. Držel jsem jí v ruce a tisknul svojí ruku na její kundu a jezdil po ní.

Museli jsme vystoupit a společně jsme šli k našemu paneláku. Odemkla, přivolala výtah a jak jsme nastoupili, sjeli jsme do suterénu a stopla výtah. Začala mě vášnivě líbat a hladit.

To už jsem byl trochu smělejší a rukou jsem jí začal znovu hladit její kundičku a ona si začala rozepínat kalhoty aniž by mě přestala líbat a mojí ruku si zajela přímo na svojí uplně mokrou kundu. Chvíli mě jí vedla a potom jsem jí to sám začal dělat, jezdil po uplně mokrý kundičce, strkal jí tam prsty a ona vzdychala, prohýbala se a já měl uplně mokrou ruku a poprvé jsem zažil ženský orgasmus. Hladila a líbala mě, říkala že to bylo báječný a že mě krásně odmění.

Klekla si a vyndala mě z kalhot mého piňdoura, kterej byl už k prasknutí a vzala si ho do pusy. Začala mě kouřit, hladila mě koule a celýho si ho brala do pusy. Musím se přiznat, že to netrvalo moc dlouho a já začal stříkat, všechno do její pusy. Všechno spolkla a ještě mě ho chvilku kouřila a olizovala.

Byl jsem uplně hotovej a to doslova. Potom jsme se upravili a ona že to bylo nádherný a jestli se mě to líbilo, ani jsem nemohl mluvit. Jenom mě prosila abych to nikomu neříkal a nikde se nechlubil a jestli budu chtít, že to můžeme někdy zopakovat…

Došel jsem domů a při vzpomínce na prožitou událost mi začalo v mém přirození cukat a pyj pomalu, ale jistě stoupal a tvrdnul. Začal jsem si ho honit.

Uslyšel jsem šramot za dveřmi a kukátkem jsem uviděl sousedovic děvče, jak jde domů. Přiotevřel jsem dveře a řekl jsem Veronice /tak se dívka jmenovala/, že její maminka je ve sklepě v suterénu, aby na ní počkala u mne.

Veronika přikývla a přišla k nám domů. Sedla si na kraj gauče. Její kratičká minisukně jí zakrývala sotva kalhotky. Podívala se na můj rozkrok a k mému údivu mi řekla: – Nemusíš se stydět, že Ti stojí, já to už všechno znám. Moje máma si přede mnou honí kundu robertkem. Já bych ale chtěla dotknout se Tvýho čuráčka.

Vrazil jsem jí ptáka do ruky. Začala ho neuměle honit. Ani jsme si nevšimli, že Veronika nezabouchla dveře a v nich teď stála její máma. Přiskočila k nám a vzala stojícího čuráka do pusy a rukou začala hladila Veroničinu kundu přes kalhotky…

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *