Lekce pro syna I.

V době tohoto příběhu mně bylo 44 let, když mě jeden večer moje žena požádala, abych si promluvil se synem, kterého přistihla odpoledne v jeho pokoji divoce masturbovat. Váhal jsem, ale nakonec jsem se rozhodl za ním zajít a trochu si s ním promluvit. Chtěl jsem mu vyprávět o tom, jak můj sexuální život začal a měl jsem o čem vyprávět.

Vstoupil jsem do jeho pokoje kde můj syn Honza již seděl na posteli a četl knihu. Řekl jsem mu o co jde a aby si poslechl můj příběh, stejně jako Vy…

Všechno to začalo jednu sobotu večer, kdy jsme se se sestrou sešli u mě v pokoji v pyžamech. Ten večer jsem již byl ve svém pokoji v pyžamu, když se náhle za dveřmi ozval nesmělý hlásek. „Edo, můžu jít dovnitř si s tebou hrát?“ Byla to moje sestra.

„Klidně, jestli chceš tak pojď Julie, ale já už jsem v pyžamu!“ odpověděl jsem jí. Měl jsem rád svojí sestru. Vždycky jsme si spolu hráli. Pokaždé, když jsem jí viděl v jejím přiléhavém oblečení zvýrazňující její rozvíjející se prsa, začal mi tvrdnout penis. Nikdy předtím jsme si nehráli v pyžamech, ale ten večer to bylo jiné.

Když teda vešla do pokoje, měla na sobě dvojdílné pyžamo, zdůrazňující lepé křivky jejího těla. Na mladou dívenku již měla krásné tělo, jak jsem mohl na vlastní oči vidět. Julie stála v mém pokoji, koukala na mě a já zase na ní.

Při pohledu na ní jsem cítil jak sebou začíná můj penis v pyžamu cukat a tuhnout. Než jsem se nadál, špička žaludu vykoukla z mého pyžama ven a přitáhla k sobě sestřiny oči.

„Co to tam máš?“ zeptala se naivně a ukázala dolů do mého rozkroku. „Cccco?“ zaskočila mě její otázka, pohlédl sem dolů a uviděl to co ona. Zrudnul jsem studem.

„To je tvůj penis?“ zeptala se dál. „Ano, to je.“ odpověděl jsem. „Jak to, že ti takhle kouká ven?“ zeptala se zmateně. Nemohl jsem jí jen tak vyprávět, že to je z pohledu na ní. Nenapadlo mě ani žádné jiné vysvětlení, tak jsem raději neodpověděl.

„Nebolí to?“ zeptala se s pátravým pohledem. Zakroutil jsem hlavou, že ne. „A můžu si na to sáhnout?“ přistoupila ke mně blíže. Dívala se na mě a čekala co jí řeknu. Zatracená situace, ve které jsme se ocitli.

„Tak jo, když chceš,“ zněla moje váhavá odpověď. Vůbec jsem si neuvědomil možné důsledky této odpovědi! Špičkami svých prstů se Julie dotkla žaludu mého penisu. Cukl jsem sebou a tělem mi projel zvláštní pocit vzrušení.

„Bolí to?“ zeptala se Julie znova, když uviděla mojí reakci po dotyku svých prstů na mém penisu. „Ne, ucítil jsem jen takový zvláštní pocit,“ zněla moje poctivá odpověď.

„Chceš abych pokračovala?“ zeptala se uklidněná mojí odpovědí, když tiskla svoje prsty na jemnou kůži mého penisu. Odpověď viděla v mých očích. Zavřel jsem je a poddal se těm zvláštním pocitům projíždějícím mým tělem pod dotyky jejích prstů. Nechápal jsem co se děje a co znamenají ty pocity když sestra jezdila sem a tam po mém penisu svými prsty.

Otevřel jsem oči, pohlédl na ní a upřel pohled na horní díl jejího přiléhavého pyžama, kde se rýsovaly dva malé hroty jejích prsů tlačící se přes tkaninu. „Je to krásné, Julie,“ řekl jsem když sevřela prsty kolo mého penisu a začala jimi jezdit po celé jeho délce od žaludu k varlatům. „Myslím, že vím co s tím,“ odpověděla a začala pomalu honit můj penis.

„Začíná se mi to líbit.“ reagoval jsem na její slova. Ucítil jsem nutkání položit ruce na její malou hruď. Její prsy byly tvrdé jako dvě jablíčka s malými hroty dvou bradavek, tuhnoucími při tření mezi mými prsty. „Netiskni je tolik, to bolí!“ upozornila mě Julie, které se moje počínání asi rovněž líbilo.

„Edo, Julie, co tady děláte?“ vyrušil nás hlas patřící naší mamce, která vešla do dveří aniž jsme si toho všimli. Byla viditelně překvapená z pohledu na Julii a mě a naše konání, ale nekřičela a nás. Matčin hlas nás zaskočil, můj penis náhle ochabl v sestřině ruce a já se rychle od ní odtáhl.

„Julie, jdi do svého pokoje, ty Edo vlez do postele. Zítra si o tom všem promluvíme!“ řekla matka přísným hlasem, otočila se a odešla z mého pokoje.

Julie měla červené tváře, když opouštěla můj pokoj, stejně jako já. Vlezl jsem si do postele a přemýšlel o tom všem co se před chvílí přihodilo. ´Jéj, bylo to pěkné, škoda, že to skončilo tak brzy!´ pomyslel jsem si. Celou noc se mi pak zdálo o Julii a tom krásném večeru…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *