Mladé laskání

Celá se chvěla vzrušením, všechno si krásně připravila a teď si už jen vychutnávala protahování před začátkem. Všechno, ale začalo vcelku nevinně už ráno, když se probudila a nestihla se sama pomazlit jak byla zvyklá, protože ji její máminka hrubě vyhnala z postele.

Nevěděla proč si rodiče pořád mysleli, že posledního ročník základní školy se musí brát opravdu vážně. Takže když večer dostala takovou chuť na laskání jakou doteď nezažila ani se moc nedivila a raději se začala připravovat, že si to dnes večer opravdu užije. Rodiče se chystali pryč a tak bude mít celý byt jen pro sebe.

Už když se rodiče strojili, zalezla do koupelny a pustila si horkou sprchu. Pořádně si umyla celé tělíčko, rozloučila se rodiči a tátovu žiletku si vzala teprve, když se zabouchly vchodové dveře.

Zatím neměla těch malých chloupků moc, ale už jí pořádně štvaly a tak se znovu namydlila, vypla sprchu a začala si přejíždět žiletkou všude kde to bylo třeba. Stačila by chvilinka, ale nepospíchala a každý tah žiletkou si raději pěkně vychutnala. Při oplachování si ještě pohrála s prsíčkama které měla na svůj věk už pěkně vyvinuté.

Jako další krok si naplánovala důkladné promasírování každého kousku těla opalovacím olejem který měla ráda, protože byl tak tekutý a pokožka zůstala dlouho leskle mastná.

Podle zkušenosti už věděla, že musí dodržet pravidlo jednoho prstíku. Pravidlo to bylo jednoduché, prostě si při mazání nesměla do přední ani do zadní dírky strčit víc než jeden prstíček. To dělala kvůli tomu, aby prodlužovala to vzrušující napětí. Důležité bylo nešetřit krémem a pořádně si ho rozetřít po těle několikrát za sebou.

Samozřejmě, že při mazání mladých a pružných prsíček si dala pořádně na čas. Pěkně si je hnětla a mačkala čudlíky až byly pěkně naběhlé.

Na mazání klínu měla speciální metodu, kdy si lehla na záda na kobereček v koupelně nohy dala nahoru na hranu vany a pod hlavu a lopatky strčila velký pytel se špinavým prádlem.

Rozhodla se s krémem pořádně zatočit a tak si ho do klína rovnou chrstla. Protože to opravdu trochu přehnala cítila jak jí z podbřišku, přes mušličku a zadní dírku stéká olej na kobereček. Rychle ho zachytila rukou a začala vtírat do zadečku a mušličky.

Už věděla, že na zadní dírku se musí pomalu. Proto ji nejdříve jen přejela mastným prstem a snažila se přebytečný olej rozetřít do přední dírky a na stehna. Jen jedním prstíkem se snažila do té malé pičky napěchovat co nejvíce oleje, aby až začne s opravdovým mazlením ohromným maminčiným vibrátorem bylo vše pořádně kluzké.

Druhou rukou si přestala laskat prsíčka a přešla na zadeček který měla krásně pevný a celý mastný od oleje. Prostředníčkem si začala hladit dírku a víc a víc na ní tlačila. Až se dírka začala pomalu otevírat a prstíček do ní pozvolna vklouzával.

Úplně cítila jak se dírka ze začátku brání, ale když už jednou povolila tak šlo vše díky oleji velice hladce. Chvilku to trvalo, ale pak už obě dírky jen příjemně mlaskaly jak do nich strkala své drobné prstíky…

Hlavou jí prolétaly různé představy na divoký sex na lodi plné pirátů a vzpomněla si, co jí provedl ten prevít Petr před týdnem. Její rodiče ho pozvali na večeři aniž by o tom věděla a co víc, posadili ho přímo vedle ní.

Věděla, že je prohnaný, ale co ten večer provedl, to byl vrchol! Dělal jako, že mu upadla vidlička na zem a vlezl pod stůl, kde jí strčil hlavu přímo mezi nohy!

Ano, byla to chyba nebrat si žádné spodní prádlo, ale na tohle přece neměl právo! Jen jednou přejel jazykem po celé délce její štěrbinky, ale jí jakoby projel elektrický proud. Při vzpomínce na tuto událost se zachvěla vzrušením.

Akorát natahovala ručku po matčině vibrátoru, když v tom někdo zazvonil. Nechtěla jít otevřít, ale návštěvník byl zjevně neodbytný a asi po šestém nebo sedmém zazvonění přes sebe hodila župánek a šla ke dveřím.

Byl to Petr! Okamžitě mu chtěla přibouchnout dveře, ale byl rychlejší. „Ale copak? Mluvil jsem s tatínkem, říkal, že jedou pryč. Tak mě sem poslal, aby ses tu sama nenudila.“

„Nenudím se…“ zakřenila se, ale to už ho měla v bytě. Uviděl na pohovce připravený vibrátor a rozuesmál se: „Tak ty bys to raději chtěla takhle?“ Začervenala se. „Nenech se rušit, já se rád podívám, jen to dokonči. Jako bych tu nebyl. Nebo se bojíš?“

Ta věta jí projela jako blesk a ponoukla jí. Shodila ze sebe župan, sedla si na pohovku a široce roztáhla nohy, seděla přímo proti němu. Vzala do ruky vibrátor a začala si hrát…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *