Intimní dopis

Je večer, venku se čerti honí. Padá a padá a je ukrutná zima. Už je úplná tma a jen světla pouličních lamp se jen těžko prodírají těmi přívaly sněhu! Přišla jsem před chvílí domů a ani se nemůžu dočkat až se připojím na internet a zkontroluji svoji poštu! Čekám zvlášť jednu zprávu. Kdoví jestli dnes přijde?

Od koho ptáte se? No přece od Ajky! To je moje kamarádka z internetu. Ani Vám nemůžu říct jak jsme se seznámily! No ono by to postrádalo smysl, tak já to teda řeknu!

Ráda se fotím hambatá a fotečky si vyměňuji po internetu s lidmi co mají rádi erotiku jako já. No a to jednou při takové výměně se objevila Ajka! Vlastě to byla náhoda. My fotky poslali jejímu příteli a Ajka jednou sedla a napsala mě! Mě do té doby spořádané paničce se svým mužíčkem a nějakými sexuálními avantýrkami. Všechno, ale pořád v rámci jakýchsi pravidel. Než přišla Ajka! A to bylo jako když se protrhne přehrada – tomu prostě neutečete! Strašně ulítlá osoba. Sexuálně nabitá jak elektrárna! A na mě to napětí přišlo! Zvláště když mi poprvé napsala, že má radši ženský klín, než mužský ocas.

Postupem času jsem začínala i já pociťovat touhu prožít „tabu“. Milování se ženou! A když Vám slibuje jak tu moji jeskyňku jazýčkem prožene, až bude téct jak studánka, tak přece jenom to se mnou začalo dělat divy!

Netrpělivě jsem čekávala na maily a hltala ta napsaná slova. „Však počkej jak se sejdeme tak Ti tu tvou darebačku tak roztáhnu až k prasknutí a vrazím do ní celou pěst! Budeš úplně neschopná se bránit a já Ti budu ještě lízat poštěváček!“ No a takových zpráv bylo spousta.

Vraťme se ale k událostem novějším. Sedím u počítače a hltám zprávu od Ajky. Konečně! Ani nevíš co to se mnou dělá když čtu co píšeš! Nejprve jsem zprávu přelítla jen tak narychlo protože se mě Kája díval přes rameno a pořád se tady někdo motal a tak jsem si ani nemohla prohlídnout ty Tvoje neřestný fotky! Píšeš sice abych mu to nedávala číst, ale já se před ním nestydím a on tohle všechno bere.

Potom se to konečně uklidnilo a všichni vypadli a Kája usnul. Tak jsem měla čas si v klidu a důkladně přečíst co píšeš! Byla jsem z toho úplně vzrušená a četla jsem ty řádky znovu a znovu. Seděla jsem v křesle akorát v tričku s holou čárkou! Pomalu jsem byla celá mokrá a představovala si co by asi bylo, kdyby jsi tady byla!

Vtom se probudil Kája, který spal na gauči a viděl mě co dělám! Hned na mě viděl jak jsem vzrušená a tak se mě zabořil do klína a lízal mi čárku a hnětl mě prsa. Pak to začal střídat a cucal mě bradavky až krásně stály a rukou mě dráždil v čárce! Vrazil do mě prsty a začal mě masírovat v pochvě! Zaměřil se na ústí močové trubičky a hnětl močovej měchýř.

Byla jsem úplně mokrá víc a víc! Ani si neumíš představit jak to hrozně dráždí!!! Byla jsem u vytržení!!! Šíleně se mě chtělo čůrat a já prosila aby toho nechal, jinak že si ucvrknu. On ale dráždil dál a já to nemohla vydržet!!! Prosila jsem, hrozila, křičela „už néééé prosím!!!“ Nepřestával. Křížila jsem nohy, kroutila se jako žížala, ale Kája má pěknou sílu a dráždil mě dál!

Potom se to stalo… Zaryla jsem se nehty do jeho boků a otřásla jsem se šíleným orgasmem, který se nedá s ničím srovnat!!! Vtom ze mě vystříkl proud šťávy! Kája to dostal přímo do pusy, protože mě zrovna špičkou jazyka lízal močovou dírku!

V mžiku byl celý od mé šťávy a ruce se mu leskly a podemnou byla kaluž jako kdyby prasklo akvárium. Úplná spoušť. Ale to ještě nebyl konec. Otočil se a vtom vytáhl foťák a začal fotit všechno! Celou tu mou umorousanou čárku, jak si sedí v kaluži šťáv! Poručil mi abych nafotila fotky pro Tebe!

Lehla jsem si na gauč a začala jsem si dráždit poštěváčka prstama! Zavřela jsem oči a ten pocit, že to dělám jen pro Tebe mě hrozně vzrušoval!!! Hlavou se mi honily myšlenky jak se spolu milujeme!!! Vůbec mě nevadilo, že Kája kolem poskakoval a fotil mě jak si to dělám sama ze všech stran! Jak zavřu oči tak mě nic nevadí, ba naopak mě to vzrušuje, když vím, že to fotí!!!

Pak jsem se krásně udělala! Kája přestal fotit a ještě mě vrazil trčícího ptáka do mé zubožené mokré dírky a začal tvrdě přirážet. Jeho naběhlý žalud mnou jezdil celou pochvou a hluboko ve vnitř narážel na dělohu. Bušil do děložního čípku jako hluchej do vrat.

Polila mě vlna vzrušení a já přirážela až jsem hekala. Najednou jsem cítila jak do mě pumpuje mocný proud semene přímo do dělohy. Znovu mám orgasmus a jeho pták sebou pořád škube a stříká!!!

Už mám plnou kundu semene!!! Vytahuje ptáka a bere zase foťák. Dělá další fotky. Jak pomalu vytahuje svýho rudohlavýho bojovníka. To je pohled! Je opravdu dobojováno. Trochu povadl a už taky nemá tu rudou barvu jako před bitvou. Už taky nejsou vidět naběhlé žíly, ale zato je celý od semene. To je taky všude.

Kundičku mám celou upaplanou od jeho smetánky. Ta taky pomalu vytíká z roztáhlých velkých pysků. Sperma se řine z kunfičky dál a dál! Už mám celou zadní dírku zalitou. On pořád fotí a fotí!!!

Stoupla jsem si nad něj jak tak ležel na gauči a fotil. Roztáhla jsem si prsty pysky a nechala sperma vytíkat z kundičky. Po chvilce mě sperma teče po stehnech a taky pomaličku kape přímo na mého fotografa!!! Foťák cvaká a cvaká.

Asi jsme trošičku perverzní!!! Nebo si myslíš,že tohle by se někomu vůbec mohlo LÍBIT???? Napiš mi svůj názor! Hrozně mě zajímá jestli by se našel někdo komu by se to líbilo! Brzo odepiš! Adresu znáš, ale jen pro sichr: RomcaNecudna@… Posílám Ti velkou pusinku na čárku!!! Tvá Romča


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *