Malá pomoc matce II.

Poklekl jsem dolů mezi její stehna a začal pomalu jezdit svým jazykem nahoru a dolů touto její škvírou. Našel jsem její klitoris a jazykem na něj dorážel, až začala sténat a vrážet svoji pochvu na můj jazyk.

Zvedl jsem ruce a pomalu sevřel do dlaní měkké pružné prsy, drtíc mezi prsty jejich tvrdé vzrušením zduřelé bradavky. Ruce se mi chvěly vzrušením a slastí, když jsem cítil tu hebkou pokožku. Náhle vykřikla: „Johane! Vezmi si mě nyní, prosím! Tak dlouho jsem na tuto chvíli čekala!“ A přitahovala mě roztouženě k sobě.

Divoce jsem políbil její pohlaví, jezdíc svým jazykem okolo jejích pysků a laskajíc ji takto. Bleskově jsem si stáhl kalhoty a slipy, přitiskl se mezi její roztažené nohy a již mě její nedočkavá ruka uchopila za penis a začala jej zasouvat do svojí horké a mokré pochvy.

Její sténání zvyšovalo moji žádostivost a vášeň a já, již zcela bez ovládání jediným dlouhým pohybem svého klína, zasunul svůj penis až na dno matčiny toužící pochvy. Oba dva jsme vykřikli slastí a vášní, pružná, horká a vlhká matčina kunda sevřela můj penis a já začal jezdit sem a tam jako smyslů zbavený!

Matka se již zcela poddala své vášni a extázi slasti, její tělo se chvělo a prohýbalo v mém objetí, její prsy mě přiváděly k šílenství a já divoce vrážel svůj penis do jejího vyprahlého lůna, přivádějíc sebe i ji na pokraj šílenství.

Náhle mě objala svýma nohama a já mohl ještě hlouběji vnikat do jejího krásného těla. Matka již křičela úplně nahlas a její prsty divoce drásaly kůži na mých zádech, povzbuzujíce mě tak ještě víc.

„Oooohhh, aaaano, Johane, Johánku, ohh, mrdej mě, drahý, mrdej mě tvrdě!“ sténala znovu a znovu, jak jsem divoce zarážel svůj penis hluboko do jejího těla, co nejhlouběji a nejvíce jsem mohl.

Nakonec jsem cítil, jak se v mých varlatech začíná hromadit semeno a s nesmírnou slastnou úlevou pak začíná stříkat do jejího těla ve stejném okamžiku, kdy její divoké výkřiky a svíjení jejího těla signalizovaly i její orgasmus.

Vůbec jsem nemyslel na to, abych stříkající penis ze své matky vytáhl a jako šílený plnil její pochvu milionem svých bratříčků. A tak se moje semeno mísilo se šťávami mojí matky a oba dva jsme se svíjeli nesmírnou křečí slasti.

Když naše slast pominula a já vytáhl z matky svůj mokrý a změklý penis, uviděl jsem, jak je její pochva plná mého semene a ona jej labužnicky chutná svým prstem. „Ach, Bože, Johane, proč jsi mě nechal tak dlouho na tuto chvíli čekat?“ zašeptala rozkošnicky a usmála se na mě.

Pomalu se zvedla, uchopila mne za ruku a vedla mě za ní do svojí ložnice. Tam jsem pak měl možnost celý den zkoumat a poznávat to její nádherné tělo a ukájet svým mladickým elánem její tak dlouho potlačovanou touhou a pomoci jí tímto způsobem od jejího trápení. Je zbytečně asi říkat, jak nádherné a zajímavé to bylo a jak rád jsem matce tuto malou pomoc poskytoval!


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *