Malá pomoc matce I.

S mojí matkou jsme stále měli zvláštní vztah od doby, co můj otec před čtyřmi lety zemřel na rakovinu. Moje matka byla z jeho smrti zcela zničená a nikdy již neuvažovala o další svatbě. Ale, jak jsem věděl, vedli s otcem velmi náruživý sexuální život a velice často jsem slyšel divoké zvuky jejich vášnivého milování ve dne i v noci, aniž to tušili.

Stále jsem považoval matku za nejkrásnější sexy ženu na této planetě; bylo jí čtyřicet tři let, ale měla neuvěřitelně krásné tělo jaké jste si jen mohli představit. Její prsa byla nádherně veliká a velice pevná; její zadeček byl tak akorát aby se za ním všichni muži ohlédli, pevný a krásně tvarovaný a její nohy byly jako sen.

Nespočítal bych kolikrát jsem snil o svojí matce, kolikrát se mi o ní zdálo a jak jsem žárlil na všechny chlapy co se za ní ohlíželi. Až po otcově smrti jsem nabyl přesvědčení, že moje matka měla podobné pocity ke mně.

Několik měsíců po pohřbu začala moje matka chodit po domě ve velmi sexy oblečení, že jsem nevěděl co si mám o tom myslet. Jenom jsem krčil rameny nad jejím divným chováním. Pak, uběhlo dalších pár měsíců, a nejenom, že chodila čím dál vyzývavěji oblečená, ale při každé příležitosti se snažila ke mně přitočit, dotknout se, padaly jí věci z rukou a ona se musela pro ně ohýbat zrovna v momentě když jsem jí pozoroval a mohla mi tak nabídnout pohled do jejího výstřihu. A byl to pohled úchvatný!

Začal jsem se matčinu chování podivovat pokaždé, když jsem jí potkal. Vypadalo to vlastně jako by mě sváděla! Na jednu stranu se mi to strašně líbilo a vzrušovalo mě to, na druhou stranu jsem si však nebyl jistý co si mám myslet. Usoudil jsem, že jedinou cestou jak to změnit je obrátit to v žert a pozorovat co se stane a tak jsem to tak dělal.

Jedno normální pondělní ráno jsem se vzbudil asi v šest třicet a vstal jsem abych se připravil k odchodu do práce. Když jsem šel dolů, spatřil jsem matku sedící v křesle ve velmi krátkém županu stěží zakrývající její zadeček. Usmál jsem se na ní, přistoupil k ní a políbil jí na tvář. Popřála mi hezké ráno a povstala s tím, že nám udělá ranní kávu.

Jak vstávala, mírně se zamotala až se musela téměř opřít o zem a nabídla mi tak letmý pohled na její bílé krajkové kalhotky. Dělal jsem jako by nic a nabídl se, že jí pomůžu s přípravou kávy.

Když jsem šel pro hrnky, procházel jsem úzkou mezerou mezi stolem a kuchyňskou linkou a jak jsem se bokem protahoval okolo matky, dotkl jsem se svým klínem jejího zadku a stehen, takže musela ucítit dotyk mého penisu vytvářející bouli na džínách.

Pohlédla na mě, otočila se ke mně a usmála se. „Johane,“ zeptala se: „Proč ty vlastně nemáš ještě žádnou stálou přítelkyni? Je ti již osmnáct a už jí potřebuješ.“

„Ale mami, dosud jsem nenarazil na žádné děvče mých snů!“ odvětil jsem a žertem na ní mrknul. „Mně stačí, že mám tebe!“ pokračoval jsem napolo žertem a napolo vážně.

Usmála se a dodělala naší kávu, nalila do hrnků a postavila přede mne. Posadila se těsně vedle mne až jsem ucítil dotyk tvrdé bradavky jejího velkého prsu přes tenkou látku jejího župánku.

Celým mým tělem projelo zachvění z toho dotyku a otočil jsem hlavu abych jí pohlédl do očí; viděl jsem v nich žádostivost a chtíč, ale chtěl jsem mít naprostou jistotu a tak jsem se opět jako by nic otočil zpět ke svojí kávě jako by se nic nestalo a přitom jakoby náhodou jsem položil jednu ruku na její stehno, když jsem se druhou natahoval pro svůj hrnek.

Okamžitě se chopila mojí ruky, naklonila se ke mně s tichým povzdechem a položila si jí pod svůj župánek přímo na svojí pochvu pod kalhotkami.

Takovou reakci jsem rozhodně nečekal. Lehce jsem zasténal vzrušením a začal jezdit svými prsty přes mokrou a horkou rýhu její pochvy rýsující se na mokrých kalhotkách. Nakonec jsem zajel prsty rovnou pod kalhotky, které si ochotně odhrnula a ukazováčkem začal přímo dráždit tvrdnoucí, chvějící se klitoris.

Cítil jsem jak je vzrušená, mokrá a horká, až přímo pálila. „Ach Johane… ano, ano miláčku!“ vzdychala matka roztouženě, chvějíc se nesmírným vzrušením a touhou stejně jako já.

Neodolal jsem, naklonil se nad ní a začal jezdit pomalu jazykem po její šíji až začala skoro hlasitě sténat a rukou hladit můj tvrdnoucí penis přes kalhoty. Touha po ní mě přemohla, že jsem se již nemohl tak ovládat, pozvedl jí vzhůru a posadil na stůl čelem ke mně, vyhrnul a rozevřel její župánek až jsem odhalil její kalhotky a podprsenku.

Zaháknul jsem palce obou rukou za gumu na jejích kalhotách a stáhl dolů přes její stehna zatímco ona sáhla dozadu za sebe, zručně a zkušeně rozepnula háčky svojí podprsenky a nechala jí volně sklouznout z jejích ramen až na zem ke svým kalhotkám.

Nyní jsem mohl konečně vidět její perfektní tělo! Roztáhla svoje nohy od sebe takže jsem mohl vidět její vyholené pohlaví, viditelně vlhké, rozevřené vzrušením a zvoucí mě takto otevřeně do sebe! Bože, moje matka se mi nabízí! pomyslel jsem si zmateně a toužebně…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *