Lekce pro syna II.

Když jsem se ráno probudil, zjistil jsem jakési vlhké skvrny na kalhotách pyžama. Prsty jsem zjistil, že podobné vlhké skvrny jsou nejenom na mém pyžamu, ale i na posteli. Vstal jsem a šel do obýváku pustit si moje oblíbené ranní programy v TV. Když jsem míjel matčin pokoj, ozval se její hlas: „Edíku, pojď sem prosím.“

Otočil jsem se a vešel do jejího pokoje, kde matka ležela v posteli s otevřenou knihou v ruce. „Edí, musíme si promluvit, sedni si ke mně!“ Položila knihu na stolek a trochu se poodtáhla a udělala mi místo na kraji postele. Věděl jsem, že chtěla mluvit o tom, co včera viděla, ale tušil jsem, že to asi nebude všechno. „Můžu vědět, co jste ty a tvoje sestra dělali?“ „Asi něco špatného?“ odpověděl jsem bezelstně. „Ano, jak jsem viděla. Jak to vlastně začalo?“ pokračovala ve výslechu…

„No Julie přišla ke mně do pokoje a pak mi náhle vykoukl penis z pyžama, protože byl nějak větší a tvrdší. Ona se zeptala co se mi to stalo a jestli mě to nebolí a může si na něj sáhnout,“ vysvětlil jsem matce upřímně naší příhodu.

„Hmmm, a líbilo se ti to?“ ptala se mě mamka zvědavě. „Ano, cítil jsem takové divné chvění tady někde uvnitř,“ přiznal jsem se. „Tomu se říká rozkoš,“ řekla mi máma. „Co je to rozkoš?“ zajímalo mě. „Rozkoš je, když děvče nebo žena něco dělá tvému tělu a tělo ti říká, že se mu líbí jak to dělá,“ vysvětlovala mi. „Hele, mami, ty se na nás nezlobíš?“ zeptal jsem se přímo. „Ale ne, akorát jsem byla překvapená když jsem vás tak viděla,“ odpověděla mi.

„Mami, když jsem se dnes probudil, měl jsem na posteli a pyžamu mokré skvrny. Co je to? Je to proto co jsme dělali?“ svěřil jsem se jí s mým nálezem. „Ano, je to tak. Říkáme tomu vlhký sen. To se stává všem chlapcům tvého věku,“ uklidňovala mě mamka. „A ty skvrny jsou z mého penisu?“ chtěl jsem ještě vědět. „Ano, tomu se říká sperma, muž tím udělá ženu těhotnou,“ překvapila mě máti.

„Wow!“ vyjekl jsem vzrušeně. „To bych mohl i já udělat někoho těhotným!“ nevěřícně jsem pohlížel na smějící se matku, kývající souhlasně hlavou. Začala mě poučovat, jak být opatrný. Abych nepřivodil dívce těhotenství, musím používat kondom, což je takový gumový návlek na penis, který zachytí vystříknuté sperma a tím zabrání početí. A také si musím dát pozor, abych to neudělal Julii, protože ona nepoužívá dosud žádné tabletky proti početí, což je vlastně taková ženská ochrana.

„Chceš ještě něco dalšího naučit?“ zeptala se mě po chvíli. „Učit? Co učit?“ zeptal jsem se naivně, netušíc co má na mysli. „No, já tě můžu učit jak si užívat a jak potěšit děvče a jak se kontrolovat,“ překvapila mě mamka svými slovy. K mému překvapení sjela rukou mezi moje stehna na můj penis. Pohlédla na mne a druhou rukou zajela mezi svoje nohy. Stáhla si noční košili a umožnila mi tak pohled na svoje nahé tělo.

Vyvalil jsem oči a koukal na ní jako na zjevení. Černý porost zakrýval to, čemu ona říkala pochva. Její dmoucí se prsy, kterým ona říkala kozy, zakončené vystouplými hnědými bradavkami. „Můžeš si sáhnout, jestli se ti to líbí!“ řekla měkkým hlasem. Vsadím se, že moji kámoši nemají takovou matku jako já.

Pomalu jsem vztáhl levou ruku a položil jí na její prsa, zatímco ona rozepínala knoflíky horní části mého pyžama. Téměř okamžitě se mi postavil penis a až mě bolel, jak byl napnutý. Bradavky matčiných koz rychle tvrdly když jsem je pomalu a opatrně mnul mezi palcem a ukazovákem. Matka zasténala, pak ze mne stáhla horní i dolní část pyžama a její prsty sevřely žalud mého penisu.

Stiskla můj penis a vlna rozkoše zaplavila mojí mysl. Volnou rukou mě donutila abych pustil její prsy a lehl si na záda a pak se nade mne sklonila. Zavřel jsem oči když začala líbat mojí hruď a lízat moje bradavky, které okamžitě ztvrdly na kámen stejně jako její předtím. Pak pomalu sjela níž až k pupku a jazykem jezdila okolo něj.

Moje tělo se chvělo blahem když začala jemně mnout špičku mého žaludu mezi svými prsty. Pak jsem ucítil jak se její rty dotkly mého penisu, začala jej líbat a tisknout si jej ke tvářím jako miminko. Její horký jazyk začal jezdit po mých varlatech a poté i po celém válci mého penisu.

Překvapením jsem otevřel oči, nikdy by mě nenapadlo, že je něco takového možné! Díval jsem jak matčina hlava jezdí v mém klínu a její jazyk olizuje neskutečně dráždivě můj penis, aby náhle otevřela co nejvíce ústa, její rty se sevřely okolo mého pulzujícího žaludu a pak vsála skoro celý penis do úst. Bože, to bylo něco neskutečně krásného a dráždivého, ale nebylo to ještě vše.

Začala svými ústy jezdit po penisu a současně jej jemně vysávat a lízat jazykem. Sledoval jsem jak její hlava pumpuje po mém penisu a vyvolává ve mně takové pocity rozkoše, jaké jsem si neuměl do té doby vůbec představit. Díval jsem se s úžasem na svojí matku jak do sebe vsává můj penis a jezdí po něm sem a tam, její kozy se nádherně houpaly, plácaly mne do hrudi jako měkké polštářky.

Začal jsem sténat a škemrat o milost, protože mučivá slast se už nedala vydržet. Jenom se hrdelně smála a ani na okamžik nepolevila ve své práci na mém penisu. Nakonec jednou rukou uchopila moje varlata a začala je jemně tisknout a druhou rukou sevřela palcem a prstem kořen mého penisu v místě pulzující vystouplé žíly, což byl vlastně kanál jímž proudí semeno ven, jak jsem se poté dozvěděl.

Její ústa zatím jezdila čím dál rychleji po mém penisu a současně k tomu přidávala kombinaci sání a laskání jazykem. Myslel jsem, že umřu, cítil jsem se jako sopka před explozí, nahromadilo se ve mně obrovské napětí a nemohlo ven. Sténal jsem a prosil o slitování, moje tělo se vzpínalo a zmítalo v jejích ústech až nakonec uvolnila sevření kořene penisu.

V tom okamžiku jsem explodoval, to hrozné napětí vystříklo mým penisem ven do jejích úst ve formě gigantického chuchvalce horkého bílého semene a já viděl s jakou chutí jej začala polykat, aby se nezadusila.

Díval jsem se jak sebou můj penis v jejích ústech škube a s každým škubnutím vystříkne do jejích úst další a další dávku, zatímco ona s očima přivřenýma s chutí polykala všechno to množství, co jsem jí do krku stříkal. Moje tělo bylo vzepjaté do oblouku po celou dobu, co mamka vysávala můj penis až do poslední kapky, teprve pak jsem klesl zmožen nevídanou slastí.

„Líbilo se ti to?“ zeptala se potom matka, ležíc vedle mě. Nebyl jsem ještě schopen odpovědi. Byl jsem úplně zmatený z toho, co jsem před chvílí prožil. Pohlédl jsem dolů na svůj penis jak vypadá po tom všem, co s ním mamka dělala. Ten kus svalu a kůže mezi mýma nohama to byl můj penis, byl ještě tvrdý a modrý od účinku matčiných úst.

„To byla ukázka číslo jedna,“ řekla když se nedočkala mojí odpovědi. „Budeme pokračovat, ano?“ zeptala se a aniž čekala na mojí odpověď, lehla si vedle mne na záda a roztáhla nohy od sebe…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *