Lekce pro syna III.

„Pojď sem a líbej mě tam dole,“ přikázala mi a ukázala si mezi nohy, kde se černal její hustý černý porost. Prsty si roztáhla zduřelé pysky svojí pochvy až se ukázal rudý vchod do jejího těla. Druhou rukou přitáhla mojí hlavu do svého rozkroku a přitiskla jí ke svojí kundě, vydávající zvláštní omamnou vůni.

Jakmile se moje rty dotkly jejího těla, začala sténat a vzdychat. Tiskl jsem rty na matčino pohlaví a nevěděl co dál, až zasténala nedočkavostí. „Jazyk, musíš jazykem, lízat a cucat!“ poučovala mě toužebně.

Trvalo mi chvilku než jsem pochopil co ode mne chce. ´Bože, moje matka chce ode mne abych jí lízal mezi nohama!´ došlo mi to konečně. Otevřel jsem ústa a vyplázl jazyk co nejvíc a přejel jazykem po matčině široce rozevřené kundě. Její pysky byly odulé vzrušenou krví a horké touhou. Matka vyjekla blahem a položila ruce na mojí hlavu. „Ano, lízej jazykem a taky dovnitř, do mojí kundy musíš!“ dirigovala mě.

Opatrně jsem začal zasouvat jazyk do matčiny kundy. Matka divoce vykřikla a rukama mi tiskla hlavu do klína. Byla horká a sametově hebká i vevnitř když jsem se snažil strčit jazyk co nejhlouběji. Dotyk její kundy mě úplně rozdivočel. Přes hlasité mlaskání mých úst olizujících pysky rozevřené kundy jsem slyšel jak sténá a vzdychá. Snažil jsem se lízat její kundu co nejhlouběji, nahoru a dolů, ale i po jejím obvodě a pak zase do její hlubiny.

Pak mě zaujal ten zvláštní útvar na vrcholku pochvy a když jsem se jej jazykem dotkl, matka vyjekla jako by dostala ránu elektrickým proudem. „Ano, ano, poštěvák taky, cucej ho, lízej, kousej ho! Mrdej mě svým jazykem, mrdej svojí matku jazykem v její toužící kundě!“ křičela jako šílená a svíjela se když jsem jezdil jazykem v její kundě.

Kmital jsem jazykem co nejvíc jsem mohl až byl celý bolavý z toho, jak jsem se jej snažil vypláznout co nejvíc a mrdat jí hluboko v její kundě. Pak se náhle s divokým výkřikem vysoko vzepjala, její nohy mne objaly a tiskly k jejímu tělu stejně tak jako její ruce, bouchající mojí hlavou o její klín. Její kunda se tak divně cukala a svírala a začalo z ní vystřikovat ohromné množství tekutiny až jsem se lekl, že se z toho mého mrdání počůrala.

„Úúúž, úúž jsééém! Ach Bože, tys mě udělal, tys mě udělal svým jazykem, ty můj kundolízálku malý!“ kvílela a její tělo se svíjelo jako v křeči. To jsem ještě netušil že prožívala svůj orgasmus a co to s některou ženou dokáže udělat. V první chvíli jsem se lekl jestli se jí něco nestalo, ale její ruce na mé hlavě jasně dávaly najevo, že si přeje abych pokračoval a svoje lízání nepřerušoval.

Konečně se její tělo prohnuté do oblouku uklidnilo a ona s úlevným povzdechem klesla na postel jako mrtvá. Díval jsem se na matku a čekal, co se bude dít. Obličej jsem měl mokrý od její stříkající kundy a penis tvrdý jako kámen, jak mě vzrušilo matčino počínání. Po chvilce matka otevřela oči, pohlédla na mě a usmála se.

„Tys mně ale dal, miláčku. Nikdy bych nevěřila, že mě můj vlastní synek přivodí takový nádherný orgasmus. Tak to jsem ještě neprožila a nemůžu se z toho pořád ještě vzpamatovat!“ řekla a přitáhla mojí hlavu na svoje prsa.

Zabořil jsem jí mezi ty nádherné polštáře jejích koz a objal okolo ramen. „Teda synku, to si s tebou děvčata přijdou na své, až jim budeš tak nádherně lízat jejich pochvy!“ smála se a hladila mě po vlasech, zatímco já jsem tiskl tváře na její kozy.

„To už je všechno?“ zeptal jsem se trochu smutně až se tomu zasmála. „Ano, pro část dvě ano. Ale jestli chceš, můžeme ještě pokračovat?“ odpověděla a stočila pohled mezi moje nohy. „Vidím, že určitě budeš chtít pokračovat, nemám pravdu?“ dodala mile překvapena a její ruka uchopila můj kamenný penis.

Byl jsem tak vzrušen, že mě penis skoro bolel. Cítil jsem jak v něm pulsuje krev jako by chtěla vystříknout ven. Chtěl jsem ještě aby matka pokračovala v těch krásných věcech, které mně dělala. Kdo by mě to mohl učit lépe než moje vlastní maminka?

„Mám něco dělat?“ zeptal jsem se vzrušeným hlasem a díval se lačně na nahou matku sedící vedle na posteli. Bože ty nádherné velké kozy! Dívala se na mne, vědoma si mých lačných pohledů a usmívala se mému vzrušení, zatímco svými prsty jenom tak jemně tiskla žalud mého penisu.

„Ano, tak ještě něco, ale to bude pro dnešek vše. Naučím tě jak se strká penis do ženské pochvy a co s ním máš dělat aby jak ty tak žena či dívka dosáhla svého vrcholu. Říká se tomu milování, soulož, mrdání či prcání a možná ještě nějak jinak, ale to není vůbec důležité. Hlavně si pamatuj, že musíš mrdat tak, aby byla spokojena především tvoje partnerka a určitě se ti to bude líbit. Tak pojď a strč ten tvůj nádherný mladý penis do pochvy svojí matky!“ vyzvala mě na konec svého poučování. Až do dnešního dne by mě nenapadlo, že bych mohl mrdat a ještě k tomu s vlastní matkou. A už vůbec ne, že to bude chtít ona sama!

Šlo to rychle. Hej, kdo by to také u mladého hocha čekal, že. Lehla si na záda, roztáhla nohy a přitáhla mě na sebe. Rukou si přisadila můj penis do rozevřeného vstupu do své kundy a pak mě tlakem na zadek přinutila zasunout jej dovnitř.

Bylo to úžasné, neopakovatelné a neumím to ani popsat, ty nové pocity a vjemy, když můj penis poprvé v životě zajížděl do ženské pochvy. Poprvé v životě se nořil můj penis do kundy, rozhrnoval si cestu a svým třením o poševní stěny mně poskytoval úžasně krásné pocity. Stejné pocity měla asi i matka, protože se její tělo nedočkavě vzpínalo proti mě a z úst jí vycházely divoké výkřiky a steny. „Ááách, óóch, jojojoj, to je ono, ještě kousek, ještě kousek, ááááá!“ provázela podobnými výkřiky pohyb mého penisu ve svém těle.

Pak už naše těla narazila na sebe a špička mého penisu dosedla na dno její vagíny. „Ach Bože, ten je velký a dlouhý!“ vykřikla matka a kroutila se pode mnou aby se její vagína lépe přizpůsobila mému pístu. „Tak a teď miláčku musíš jezdit sem a tam, ale musíš dávat pozor, abys nevyjel ven,“ poučovala mě a já ochotně poslechl.

Začal jsem jezdit v matčině kundě sem a tam tak, jak mě dirigovala svýma rukama tisknoucí můj zadek. Jenomže jsem byl příliš vzrušený a nedočkavý. Než jsem si uvědomil co se děje, explodoval jsem v matčině kundě a vystříkl do ní první salvu semene a za ní následovaly další a další. Nemohl jsem nic dělat, neovládl jsem se a nechal svůj penis aby se škubáním vyprázdnil do matky celou mojí zásobu nahromaděného semene.

„Ach maminko, nezlob se, ale já jsem to nevydržel!“ kvílel jsem lítostivě, že tak rychle skončilo naše první mrdání. „A ještě jsem stříkal do tebe a udělal tě těhotnou!“ uvědomil jsem si s hrůzou svůj čin. Ale matka se jen smála a roztírala si po těle zbytek mého semene, skapávající z mého skleslého penisu na její břicho.

„Ach ty hlupáčku, z toho si nic nedělej, že jsi tak rychle vystříkl. To je u tak mladých hochů normální a mně se to docela líbilo, protože takové nádherné stříkání semene do mé pochvy jsem již dlouho nezažila. A těhotenství se nebojím, vždyť přece používám prášky!“ uklidnila mě a se smíchem mě tiskla na své tělo. „A teď už musíme vstát, než nás tady překvapí Julie!“ řekla rozhodně a tím to skončilo.

Tak takhle jsem přišel o panictví a připravila mne o něj moje vlastní matka, čehož jsem ale vůbec nelitoval. Ten den navždy zůstane v mé mysli. V neděli ráno, za zvuku televize jsem poprvé souložil a ještě navíc s vlastní matkou.

Ten večer jsem dlouho nemohl usnout a pořád myslel na to co se stalo a co se ještě může stát. Tušil jsem, že to takto neskončí a těšil jsem se, až se znovu ocitnu při vhodné příležitosti s mámou v posteli.


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *