Rafinovaně divoká soulož ve třech

Stalo se to minulý rok v těch hrozných vedrech. Ležela jsem nahá na hotelové posteli a smyslně se dotýkala svého těla a byla jsem celá dychtivá aby mi to nějakej pořádnej chlap natvrdo udělal.

Rozhodla jsem se vypadnout z hektiky práce a vydat se na dovolenou. Byl to šílenej zapadákov a kam oko dohlédlo, tak nebylo o co stát, sice krásná příroda a klid, ale pro takovou divošku jakou jsem se narodila, to už to po těch pár dnech začalo být znavující a já jsem s každým dotykem, které jsem poskytovala svému nadrženému tělu cítila jak mi moje kundička čím dál tím víc pulzuje, jak vlhne. Hrála jsem si se svými bradavkami a střídavě dráždila poštěváček a z prstů jsem rozkošnicky slízávala svojí kundí štávičku.

Zvedla jsem se z postele a prostě se ten den rozhodla, že si najdu rychle pořádnýho samce a vyrazím do ulic. Oblékla jsem si černé lehké šatičky, které mi sahají těsně pod zadeček a když jsem do komody pohlédla na podprsenku s kalhotkami, tak jsem se rozhodla je pro tento den nechat tam kde byly. Prostě lov a vyrazit naostro.

Když jsem vyšla ven, bylo mi krásně, jako bych snad intuitivně věděla, že následujících pár dní budou jedny z nejhezčích, které jsem kdy zažila. Jak jsem si to tak svůdně kráčela a počítala míjející se auta, ze kterých na mě pokukovali frajeři, tak najednou vidím v dálce u krajnice stát zelený cabriolet Audi.

Přicházela jsem blíž a zjistila jsem, že v něm sedí dva nádherní samečci, kteří mě hypnotizovali se stejným zájmem jako já je. Když jsem procházela okolo – stačil pouze jejich dotaz: „Slečno nepojedete k nám na barák na fajn párty?“

Sundala jsem sluneční brýle a lovecky se na ně zadívala. Tyhle dva byli přesně to co jsem hledala… Beze slova jsem usedla na zadní sedačku a pobídla jsem je aby jeli. Michal – řidič okamžitě nastartoval a už jsme ujížděli krajinou zhruba 20km od Říčan.

Byla jsem velmi mile překvapená, dům se nacházel v oblasti zcela nových výstaveb a při vstupu do jeho vnitřku jsem zacítila stále zvyšující se sílu risku a dobrodružství. Další milé překvapení bylo to, že velkoslavná párty o které cestu mluvili bude až večer, měli jsme tudíž spousty času na rafinovaně divoké hrátky…

Byli oba velmi milí a pohostinní a kdybych jim nedala tak rychle najevo o co se mi jedná, tak by se o mě snad starali jak o princeznu. Procházela jsem dům a když jsem se ocitla na pozemku u bazénu, tak jsem svlékla šaty a vklouzla do příjemně chladivé vody.

Byli jak u vytržení, povzbudila jsem je aby se ke mě přidali. První se přidal Patrik, který už když začal svlékat kalhoty, tak se mu jeho péro krásně vzdouvalo a já jsem cítíla v kundičce takové záškuby jaké jsem již dlouho nezažila.

Přirazil mě na schůdky a začal mi zuřivě lízat a jemně kousat bradavky. Nemohla jsem si pomoct a rychle jsem ho chytla za jeho klacka a začala mu ho rychlými tahy honit. Krásně voněl, a byl smyslnější a rafinovanější než to nejstydatější zvíře. Posadil si mě na kraj bazénu a svým mrštným jazýčkem mi začal pomalu sjíždět k mojí kundičce ze které se řinuly potůčky kundí štávy.

Mezitím k nám přistoupil Michal a než jsem si ho stačila všimnout, tak už měl u mý smyslný pusinky připravený svoje tvrdý a velký péro. Vrazil mi ho nemilosrdně do pusy a já jsem s velkou radostí přijala úkol mu ho dábelsky kouřit.

Dráždila jsem jazykem jeho klacek po celé délce a hrála si s jeho koulema. Vzdychal a škubal sebou jako zvíře. Cítila jsem, že tohle bude perfektní mrd a vydala ze sebe všechno. Michalovi jsem pořádně nastavila kundičku aby do mě mohl natvrdo zajet jak nejhlouběji to šlo.

Taková rozkoš, která projela mým tělem je velmi těžko popsatelná, svíjela jsem se pod nápory a nárazy jeho silného klacku a do toho kouřila Michalovi péro. Najednou se pánové rozhodli převzít celou iniciativu a Michal mě vzal do náruče a odnesl na trávník. Přikázal mi, že mám klidně ležet a mám být hodná holka. Možná jsem se trochu začala obávat, ale když jsem je dva viděla jak se ke mě blížej s nabouchanýma klackama, tak mi začalo být úplně jedno co se se mnou stane.

Patrik mě chytil za ruce a Michal do mě začal pomalinku zasouvat to svoje vytříbený nářadí. Trápili mě jak hadi, jen na krajíček a pomalinku, tekla jsem jak nikdy před tím. Pak si mě rychle přehodili na sebe a najednou se ocitla na koníčku a cítila tu slast stahů, rozkoše a vzdechů, které se rozléhali po celém pozemku.

Pěkně si mě střídali a mě zavaloval jeden orgasmus za druhým, třela jsem si poštěváček a oba mi s vervou bolestivě kousali bradavky. Nejdřív se začal ke střiku přibližovat Patrik. Intuitivně jsem to vycítila a z koníčka jsem se sesunula k jeho klacku a začala mu ho v silných nárazech kouřit. Slízávala jsem svou kundí štávičku a do toho si užívala chut jeho naběhlého ocasu – byla to fantazie.

Michal nechtěl zůstat bez akce a tak zezadu zasunul to svoje péro na doraz do mojí dychtivé prdelky. Měla jsem jeden orgasmus za druhým a povedlo se nám všem třem vyvrcholit ve stejnou dobu, když jsem cítíla mohutné střiky Patrikova spermatu jak zavalují celou mojí pusinku a ve stejné době jak Michal vystříkává mojí nestydatou zadnici a příráží jak ďábel, tak jsem byla v sedmém nebi.

Tohle rafinované dobrodružství jsme opakovali po tři dny a noci, kdy jsme se neustále jen všichni milovali a vyzkoušeli snad všechny možné varianty. Toužila jsem potom si to nechat krásně udělat a zažít přitom perfektní dobrodružství a to se mi splnilo. Naposledy jsem je viděla z okénka vlaku, když mě odváželi na vlakové nádraží. Jen slabě ke mně vítr ujíždějícího vlaku donesl slova: „Moniko ozvi se!!!“ Měla jsem úsměv na tváři a bylo mi nesmírně krásně i přesto že jsem věděla, že už je nikdy neuvidím – v nejlepším je třeba skončit…

Ale konec mých rajcovních zážitků to ještě nebyl. Na další zastávce vstoupil do kupé muž, tak mezi 40ti, 50ti a ačkoli byl vlak téměř prázný zeptal se je-li tu volno. Ještě s myšlenkama na předchozí zážitky jsem zastřeně odpověděla, že ano.

Sedl si naproti a vzal si nějaký časopis. Protože to ale nebyl žádný pivní pupkáč, ale štíhlý, vysoký, mírně vousatý a opálený muž, začala mi kundička zase vlhnout, jako by toho ještě neměla dost. Mírně jsem roztáhla kolena, přimhouřila oči a odávala se sladkým představám.

Náhle jsem zjistila, že postupně věnuje víc pozornosti mému klínu a kozičkám, než časopisu. To mě ještě víc rozžhavilo, a přestávalo mi tak nějak být jedno, že je o dost starší, protože jeho poklopec byl tak nadutý, že hrozil prasknutím.

Postavila jsem se k oknu s otázkou zda mohu otevřít okno, že je tu dusno. Souhlasil a když jsem dělala, že nemám sílu je otevřít on okamžitě vstal a okno otevřel. Jak jsme tam proti sobě těsně stáli vlak sebou trochu škubl, já jako ztratila rovnováhu až jsme padli na jeho sedadlo (já jemu na klíně).

Když jem pod sebou cítila to co měl v kalhotách věděla jsem že budu vstávat nerada. On mě však objal za prdelku a začal mnou pohupovat mírně dopředu a dozadu. Zavřela jsem oči a užívala s ten pocit. Pak mě promnul kozičky a už jsem cítila jak mi zvedá tričko.

Abych to už nezdržovala, zvedla jsem ruce a pak mu sama stáhla to jeho. Měl krásně, ale ne moc, zarostlý hrudník, že jsem ho hned začala líbat na prsa. On mi to oplácel a mé bradavky byly tvrdé jak kuličky hrachu.

Už jsem to nevydržela, klekla si na podlahu mezi jeho nohy a začala rozepínat jeho kalhoty. Trochu mi pomohl a já je sundala i se slipama. Okamžitě se proti mě vztyčil krásný a lesklý ocas po kterém má pusinka lapla jak hladová.

Po chvilce mě postavil, strhl sukýnku narazil si mě jako rohlík do párku. Byla jem v sedmém nebi…opět…hmmm…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *