Sviňáček

Přestože jsem vlastně nikdy nebyla ani zdaleka exhibicionistka, někdy přesto samovolně došlo k něčemu, o čem bych byla ochotná přísahat, že bych to neudělala a o tom vám chci dnes vyprávět.

Byla jsem už asi šest let vdaná a s manželem jsme zajeli na nějakou divadelní premiéru do města, kde jsme bydleli nějaký čas po svatbě. Měli jsme tam spousty známých a seděli po divadle v nějaké vinárně a zatímco po mém levém boku seděl manžel, z druhé strany se mi viditelně dvořil nějaký mnohem mladší, neznámý, ale moc hezounký kluk.

Zprvu se mi jen chvílema nenápadně otíral pod stolem o nohy, ale když už bylo jasné, že ty jeho doteky nejsou náhodné, dala jsem mu stejným způsobem najevo, že mě ta hra pod stolem baví a za chvilenku jsem už měla jeho drzou tlapku na své nožičce.

Manžel se věnoval debatě s ostatními, a tak ani nezpozoroval, když jsem tomu odvážnému dorostenci dovolila, aby mi hladil nožičku pod sukní a hrál si s mými podvazky. Docela příjemně mě to vzrušovalo a cítila jsem, jak mi vlhne mušlička, zvlášť když jsem se sama rukou nenápadně přesvědčila, že tomu kloučkovi krásně stojí.

Protože jsem byla nejspíše malinko přiopilá, po nějakém čase jsme se vypařili ven a ten kluk mě tam v nějakém průjezdu ve stoje pěkně zezadu objel. Měla jsem takový krešlakový zelený kostýmek a vůbec jsem si nevšimla, že mi postříkal sukni semenem, které mi pomalu stékalo po zadku, což naopak po návratu do vinárny neušlo manželovi.

Nic neřekl, ale když jsme potom přišli na hotel, musela jsem mu to celé vyprávět, jak mi tam ten cizí kluk v tom baráku vykasal sukýnku, jak jsem si sama ručičkou prostrčenou mezi nožičkama zavedla jeho krásně tvrdého ptáčka do kundičky a jak mi potom postříkal vystrčenou prdelku, kalhotky a přitom bezděčně pocákal i tu sukýnku.

Protože manželovi se to strašně líbilo a mě samotnou to vyprávění také vzrušovalo, přimyslela jsem si navrch, že jsem toho sviňáčka ještě předtím vykouřila a nechala si nacákat jeho mrdinku do pusy.

Prožili jsme tenkrát na tom hotelu moc hezkou a moc sprosťoučkou noc, oba jsme se několikrát opakovaně udělali a ráno mi manžel koupil odměnou za tu mou snahu – jak se umím sama o sebe postarat – takový hezký stříbrný prstýnek s malým kamínkem, který sice nebyl moc drahý, ale kdykoli jsme potom šli na nějaký večírek, kdy se zdálo, že by to mohlo dopadnout podobně, pokaždé jsem si ho navlékla a opravdu mi asi nosil štěstí. Ale o tom až někdy příště…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *