V rodinném kruhu I.

Když Michalovi a Michalce zemřel otec, přistěhovali se k nim rodiče jejich zemřelého otce. Jejich matka Jiřina byla z úmrtí svého muže dost zničená a tak se otcovi rodiče rozhodli pomoci jí s výchovou dětí. Jan, děda, měl 62 let a babička Marta byla stará 59 let. Nedlouho po jejich příchodu to začalo.

Jednou, když Michal ležel ve svém pokoji na posteli, prohlížel si od kamarádů zapůjčený pornografický časopis a přitom si honil svůj mladický penis, vešla do pokoje nečekaně babička Marta a viděla ho s jeho ztopořeným penisem v ruce. Michal se lekl a rychle se přikryl a snažil se tak svůj penis skrýt, celý bez sebe rozpaky a studem. Ale babička mu řekla, že se nemusí stydět a cítit zahanbený.

Marta řekla svému vnukovi, že na tom není nic špatného, že chlapci v jeho věku takové věci dělají a že by mohl být pyšný na to jak velký a hezký penis má. Sedla si k němu na postel a odhrnula prostěradlo až se objevil jeho polotuhý penis. Klidně ho vzala do ruky a jemně stiskla svými prsty.

Michal zasténal a Marta začala pomalu a jemně jezdit po jeho penisu sem a tam a honit jej svou zkušenou rukou. Druhou rukou si pomalu rozepnula svojí blůzu, pod níž jak se ukázalo neměla podprsenku a na Michala se vyvalily její ohromné kozy. Ano, byly měkké a povislé, ale velmi, velmi velké.

Michal neváhal, nadzvedl se v posteli a začal si hrát s jejími bradavkami, až byly tvrdé jako kámen. Zatímco babička honila jeho penis, dodal si Michal odvahy a zajel rukou pod její sukni. Dotkl se jejího stehna a jel po něm výš a výš až ke svému překvapení zjistil, že neměla ani kalhotky!

Cítil jak se její stehna odtahují od sebe a on tak mohl klidně zajet rukou až na její starou, mokvající kundu. Ano, babiččina kunda byla vzrušením rozšklebená a mokrá, jak se vzrušila hrou s mladičkým čurákem svého vnuka.

Michal zkoumavě objel několikrát prstem tu velkou, mokrou a horkou škvíru a pak začal strkat prst dovnitř. Ke svému překvapení zjistil, že je docela těsná a nádherně sametová.

Babička vzdychla divokým vzrušením, sklonila se nad vnuka a vsála jeho ztopořený a chvějící se penis do úst. Byla celá bez sebe, když ve svých ústech po strašně dlouhé době držela mladý, svěží a masitý penis a ne žilnatý hubený kůl jejího muže. Jako smyslů zbavená sála a lízala tu nádheru, až začal Michal slastí hlasitě sténat.

Michalka uslyšela divné zvuky nesoucí se z vedlejšího pokoje jejího bratra. Zvědavost jí nedala a tak se šla podívat, co se tam děje. Ke svému překvapeni spatřila podivné divadlo. Bratr ležel nahý na posteli a nad ním klečela stejně nahá babička s jeho čurákem hluboko ve svých ústech, zatímco on jí svými prsty mrdal v kundě. Zůstala stát mezi dveřmi jako opařená, dívala se na ně a vzrušením si hladila svojí panenskou kundu, bouřící se z toho pohledu.

Marta si náhle všimla, že mají diváka a uviděla vnučku jak na ně zírá s vyvalenýma očima plnýma vzrušení a rukou si prstí svojí kundičku. Pokynula jí rukou aby přišla blíže a stáhla jí z ramen ramínka noční košilky, že zůstala nahá. Pak jí přitáhla hlavu k bratrovu penisu a naznačila jí tak, že jí má pomoci s jeho kouřením.

Michalka opatrně otevřela ústa a vsála si bratrův penis do úst, tak jak to viděla u babičky. Začala jej lízat a cucat, zpočátku velice neuměle a nejistě, ale brzy se jí to počínání velice zalíbilo a už jí to nepřipadalo tak ohavné jako v první chvíli. Obzvlášť, když babička ponechala Michalův penis jeho sestřičce a začala se věnovat panenské, ještě neochmýřené mušličce svojí malé vnučky, sklánějící se nad penisem svého bratříčka.

Lehla si pod Michalku s hlavou mezi jejími roztaženými stehny, takže její jazyk měl volnou cestu do dívčina ráje. Byla to další nesmírná slast pro starou chlípnou ženu, ochutnat slaďounkou panenskou zahrádku. S potěšením našla malinký klitoris a zatímco jej oždibovala jemně zuby a olizovala jazykem, pomalu vsouvala prst do růžového otvůrku a těšila se z toho, jak se pomalu rozevírá a vlhne.

´Z vnučky bude určitě šikovná kurva´, pomyslela si, sledujíc současně, jak vnučka šikovně zpracovává bratříčkův penis. Michálek si připadal jako ve snu. Podepíral se rukama a vysoko zvedal svůj klín se svým vzhůru trčícím dlouhým a tenkým penisem, mizejícím a opět se objevujícím v ústech jeho malé sestřičky. To, co viděl zatím pouze na tajně prohlížených obrázcích se stávalo skutkem pro něj tak překvapivě, že tomu nemohl stále ještě uvěřit a pořád se štípal, zda se mu to nezdá.

Jiřina šla z koupelny do své ložnice a překvapily jí divné zvuky, vycházející z pokoje jejího synka. Lekla se, zda se mu něco nestalo, to sténání a vzdychání bylo tak neobvyklé a něco jí to připomínalo, ale hned tu myšlenku zahnala když si uvědomila věk svého synka.

Otevřela polekaně dveře, nahlédla dovnitř a strnula… Její chlípná tchyně ležela na zemi pod klínem její dcerušky a lízala jí buchtičku, zatímco viditelně spokojená a vzrušená Michalka horlivě a s ohromným zaujetím lízala a cucala penis svého bratříčka!

´Bože, ona už leze i za mými dětmi!“ pomyslela si Jiřina a vzpomněla si na svojí první šokující noc strávenou u manželových rodičů, když se rozevřely dveře a tchyně s tchánem bez okolků a nazí vešli do jejich ložnice. Ano, bylo to pak divoké a vzrušující, tchánův penis byl tak dlouhý… vzpomněla si se vzrušením, ale tohle je přece jen něco jiného! Vždyť tady leží její děti a jejich babička je zaučuje sexu!

Stála ve dveřích, beze slova a se stoupajícím vzrušením pozorovala počínání svých dětí a své tchyně a její pohled nejvíce sledoval synův penis. Bože, on je tak dlouhý jako má jeho děda, uvědomila si Jiřina a elektrická vlna vzrušení jí přejela páteří. Vzpomněla si na pocity, když jí tchánův dlouhý penis vnikal do těla, tak hluboko jako dosud žádný jiný…

Jiřina věděla, že by mohla jedním slovem vše zastavit, ale divné zvrácené vzrušení z toho pohledu na starou ženu a dvě děti byla příliš vyvedená z míry. Už dlouho neměla ve svém lůnu mužský penis, vlastně na to dosud ani nepomyslela, ale pohled do pokoje jí jakoby polil živou vodou. Uvědomila si svůj sexuální hlad a až zvířecí touhu, tak dlouho potlačovanou. Její ruka samovolně zajela pod krátkou noční košilku a začala laskat svojí probouzející se kundu, opírajíce se lehce o veřej dveří…

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *