V rodinném kruhu II.

Jan se probral z neklidného polospánku a jeho pohled padl na prázdnou postel vedle sebe. ´Sakra, kde ta moje bába zase je!´ pomyslel si zlostně, natáhl na sebe župan a vydal se jí hledat.

Na chodbu prosvítalo světlo z pootevřených dveří pokoje jeho vnuka a současně slyšel podivné zvuky, které nejsou běžně slyšet z dětského pokoje. Když přišel blíže k pootevřeným dveřím, uviděl, že v nich stojí jeho snacha, opírá se ramenem o veřej dveří a rukou si divoce honí svojí kundu. Uvědomil si, jak je to již dlouho, co v té nádherné kundě s rozkoší vypouštěl svoje semeno a pozoroval přitom jak se krásné tělo jeho snachy svíjí slastí pod náporem jeho dlouhého tenkého čuráka.

Jan stál za svojí snachou která vůbec nevnímala svět a snažil se zjistit, na co tak upřeně civí do toho pokoje a co to je za divné zvuky. Stoupl si na špičky a přes rameno svojí sténající snachy uviděl svojí ženu jak leží na podlaze pod svojí vnučkou a líže jí horlivě kundu, zatímco malá Michalka s nesmírným zápalem kouří penis svého bratříčka.

Jiřina se zvráceným vzrušením pozorovala svoje děti s tchýní, lačně sledovala jak její malá dcerka ručkami honí bratrův penis s ústy rozevřenými výkřiky slasti, jak jí její babička lízala zkušeně její panenskou mušličku. Pak uviděla jak se synkovo tělo vzepjalo ještě více do oblouku a z jeho penisu vytryskl mohutný bílý proud semene! Bože, její malý chlapeček stříká semeno a jak krásně!!

V tu samou chvíli divoce vykřikla malá Michalka a celá se schoulila na ústa svojí babičky, jejíž zkušený jazyk přivolal této dívence první ohromný orgasmus v jejím životě. Takový nápor vzrušení nemohla Jiřina vydržet, tělem se jí rozvlnily křeče slasti a její prsty ve vlastní kundě zalily proudy jejích šťáv.

Ten orgasmus by tak silným že málem ztratila rovnováhu a jen díky tomu, že za ní stál její tchán, nespadla na zem. Polekaně se otočila do koho to vrazila a uviděla tchána, jak z rozhaleného županu vylovil svůj dlouhý tenký penis v plné pohotovosti a rukou si ho honí.

Jiřina si uvědomila, že již mnoho let tento penis neviděla a byla mile překvapená, že ještě v tom věku vypadá tak dobře. Beze slova se sklonila a vsála tchánův penis do úst, zatímco on jednou rukou ohmatával její kozy jako by si znovu připomínal jejich tvar, velikost a pružnost a druhou rukou držel svojí snachu za vlasy a dirigoval jí tempo pohybu jejích úst po svém čuráku.

Mezitím se Michal vzpamatoval ze svého prvního orgasmu a podíval se na svůj penis. Držela jej v ruce jeho babička, ležící dosud na zemi se široce roztaženými stehny a jemným tahem za něj jej donutila klesnout mezi ně. Než se nadál, babička si přisadila jeho znovu tvrdý penis ke svojí šedým ochlupením porostlé kundě a vsála jej do sebe.

Michal jen vyvalil oči z toho, co se to s ním děje a už cítil jak jej babiččina kunda svírá a ždíme, zatímco její ruce jej držely za boky a řídily jejich pohyb tak, aby s nimi jezdil sem a tam. Bylo to krásné a Michal velice rychle pochopil co má dělat, aby to bylo ještě krásnější.

Jiřina s rozkoší sála penis svého tchána, který sice přece jen již nebyl takový jako dříve, ale na jeho věk pořád dobrý. Než se vzpamatoval, její kmitající jazyk vyvolal jejímu tchánovi takový výron semene, o kterém se mu již dlouho zdálo. Jiřina jej zkušeně vycucla a i když již z něho vysála vše, pokračovala v jeho lízání dokud nebyl zase tvrdý. Už se nemohla dočkat, až jej ucítí ve své opět svrbící kundě!

Michalka se po odezněném orgasmu rychle vzpamatovala a závistivě pohlížela na svého bráchu, jak jezdí se svým dlouhým penisem v babiččině kundě sem a tam až to mlaskalo. Líbilo se jí, jak sebou babiččiny kozy krásně hodily když bráchův čurák narazil na dno babiččiny pochvy a lítostivě pohlédla na svoje malé a tvrdé jehlánky. Pak se zachvěla narůstajícím vzrušením a sedla si znova na babiččina ústa a s uspokojením zjistila, že babiččin jazyk začal opět svojí práci.

Marta si připadala jako v nebi. Cítila v sobě dlouhý tvrdý penis svého vnuka a bylo to úplně něco jiného než čurák jejího muže, který měla právě teď v ústech její snacha Jiřina. Pamatovala si, že Jiřina milovala penis jejího muže až někdy Marta žárlila, ale teď se musela smát. Kdyby její snacha věděla o co přichází, když dosud nemrdala se svým synkem! pomyslela si Marta s rozkoší a její mysl zaplavila nesmírná vlna slasti.

Michal držel babičku za zvednutá stehna a pilně jezdil svým čurákem v její kundě sem a tam když náhle ucítil, jak se babička začíná chvět a svíjet a její kunda jej začala svírat a tak divně sebou cukat. Udiveně pozoroval jak babička s vytřeštěnýma očima hlasitě křičí a sténá a divoce sebou hází, zatímco jej její kunda zaplavuje ohromným množstvím šťáv.

Jan vytáhl svůj opět připravený penis z úst své snachy, která se bleskově otočila k němu zády aby mu nabídla svojí kundu zezadu. Usmál se při vzpomínce, jak měla tento způsob soulože jeho snacha ráda, musel jí přitom držet za kozy a hrát si s jejich bradavkama, zatímco spolu divoce přiráželi a křičeli slastí.

Michalka s lítosti pozorovala jak babička přestala lízat její kundičku a oddává se svému nádhernému orgasmu, zatímco jí Michal divoce mrdá sem a tam s jejími nohami na ramenech. Nakonec se zvedla a začala se sama uspokojovat svými prstíky, jak to viděla předtím u maminky.

Vedle nich zase dědeček právě zajel až na doraz svým dlouhým čurákem do pochvy její maminky a pak v ní začal jezdit dlouhými tahy sem a tam, zatímco rukama podebral její kozy a tvrdě zpracovával její bradavky, až maminka sténala bolestí a slastí.

Marta odstrčila od sebe svého vnuka aby se trochu vzpamatovala z toho nádherného orgasmu a zůstala dál ležet na podlaze. Michal zůstal zklamaně stát s chvějícím se čurákem v hrsti když náhle spatřil svojí sestřičku, mrdající se svými prstíky. Přiskočil k ní a začal se cpát do její panenské mušličky.

Pokojem se rozlehl divoký výkřik když Michal konečně po mnoha pokusech a úsilí protrhl setřinu panenskou blánu a zajel poprvé až na dno její kundičky. Marta se vzpamatovávala z orgasmu a pozorovala svého muže, jak drží svojí snachu za vlasy a kozy a divoce jí zezadu mrdá tak, jak jí již dlouho nemrdal. Pak pohlédla vedle sebe kde její vnuk mrdal svojí malou sestřičku do zkrvavené panenské kundičky. Michalku již dávno bolest přešla a náruživě přirážela svému bratrovi v ústrety.

´Bože, on se do ní vystříká a udělá jí dítě!´ pomyslela si Marta a na poslední chvíli k nim přiskočila. Prudce odtáhla vnuka od jeho sestřičky přesně ve chvíli, kdy se prohnul aby vystříkl svůj první pozdrav. Dlouhý bílý střik prolétl vzduchem a dopadl Michalce na její prsíčka s tvrdými hroty bradavek. Pak jí babiččina ruka přirazila ústa na bratrův penis a ona jej vcucla ve chvíli, kdy z něj vystříkl další a další výstřel.

Jiřina začala hlasitě křičet jak ji tchánův penis nádherně mrdal a chvěla se pod náporem krásného orgasmu. Pak ucítila, jak se tchánův dlouhý kůl zacukal a současně jí pochvu zaplavila dávka tchánova semene a po ní další a další. Slyšela jeho divoké hekání a vzdychání, jak do ní zarážel svůj penis a stříkal a stříkal jako zamlada…

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *