Boháčovi III. – Další velké překvapení

Leo se začal probouzet. Pohledem na hodiny zjistil, že je skoro půl desáté dopoledne a rychle vyskočil z postele – vždyť přijde pozdě do práce! Pak mu došlo, že je sobota a sedl si zpět na postel. Vše, co dnes musí udělat, je pomoci své matce s několika pracemi na farmě a to může počkat do odpoledne.

Náhle si vzpomněl na noc a klesl zpět do postele. Rychle pohlédl vedle sebe na postel, ale tam ležela pouze jeho žena a dívala se na něj. „Jsi v pořádku?“ zeptala se ho starostlivě. – „Ale jo,“ odpověděl. „Na chvíli jsem zapomněl, že je dnes sobota. Už jsem se smířil s tím, že přijdu pozdě do práce.“ – „Aha,“ řekla Lenka a přitiskla se k němu. „Já jsem si myslela, že ti něco je po dnešní noci.“

Otočil se a podíval se na ni. Pokrývka z její hrudi byla odhrnutá. Její plné prsy vypadaly to ráno nádherně. „To nebyl sen, to byla skutečnost, viď?“ ptal se nevěřícně. Usmála se: „Ano, ty ses v noci skutečně miloval s vlastní dcerou. Bylo to úžasné!“

Jeho penis se začal ozývat, když se na ni díval a vzpomínal přitom na předchozí noc. „To byl tvůj plán, viď?“ chtěl vědět. „Ano,“ zněla stručná odpověď. „A proč?“ byl neodbytný. Odtáhla se od něho: „Pomiluj mě a já ti to řeknu.“

Její oči byly plné touhy a chtíče. Její bradavky byly viditelně ztopořené vzrušením. Leo věděl, že jí nemůže odolat. Objal ji svými pažemi a vášnivě políbil. Jejich jazyky se proplétaly v ústech v milostném souboji. Nadzvedl se a začal hníst a laskat její nádherné prsy. Její sténání tlumila jeho ústa. Pomalu sjížděl ústy na její hrdlo až do údolí mezi těmi vzrušujícími kopci slasti, které začal pokrývat svými polibky.

„Řekni mi proč?“ zamumlal s jednou z jejích bradavek mezi rty. „Měla jsem k tomu dva důvody,“ zasténala blahem. Jeho polibky ji vzrušovaly, až z toho měla husí kůži. „Víš, přiznám se, že již delší dobu mě sexuálně přitahuje Marek,“ šokovala jej svým přiznáním. „Náš syn?“ zeptal se překvapeně. Nikdy by nečekal, že by mu někdy mohla říci něco takového. Chtěl vědět víc.

„A co dál!“ vyzval ji netrpělivě a znova se začal věnovat jejím lákajícím bradavkám. „Óóoh, nespěchej tolik, nemůžu se soustředit!“ napomenula jej naoko, když sevřel bradavku mezi rty a začal ji jemně sát.

„Nikdy jsem s tím nic nedělala, to víš. Je to asi špatné, ale nemůžu se s tím pořád vyrovnat. A to je také jeden z důvodů, proč jsem v poslední době stále vzrušená a snažila jsem se udržet svoje city pod kontrolou a vybít raději svoji touhu s tebou.“ „A já si bláhově myslel, že jsem tak dobrý milenec!“ zašprýmoval Leo. „Ale tys řekla, žes měla dva důvody, tak jaký byl ten druhý?“ připomněl jí a pomalu sjížděl líbajícími ústy z jejích prsů do jejího klína.

„Druhým důvodem jsi ty,“ odpověděla a pak zaúpěla. „Ano, právě tam, cucej moji kundu. Lízej moji vagínu. Nepřestávej. Mrdej mě svým jazykem dobře, miláčkúúú!“ Několik minut nemohla nic dělat, protože její tělo ovládla slast a ona tiskla svůj klín na jeho tváře, pokrývajíc je svými šťávami. Až za chvíli pokračovala.

„Několik týdnů před svými narozeninami přišla Anička ke mně. Řekla mi, že by si se mnou chtěla o něčem promluvit. Ona byla velmi, velmi vzrušená a plná touhy po sexu. Ale ona se obává začít si něco s nějakým svým spolužákem, protože by mohl zhatit její představy o sexu. A taky měla obavy, aby ji nenakazil nebo aby neotěhotněla.“

„Tak tys rozhodla, že jí to poprvé udělá její otec, je to tak?“ řekl, vyhoupl se na ni a přisadil rukou svůj penis do její otevřené pochvy. „Ne tak úplně,“ odpověděla, jak roztahovala co nejvíce svoje nohy, aby se mu úplně otevřela. Když pak volně zajížděl do jejího těla, zaúpěla slastí a pak pokračovala.

„Ona projevila přání, jestli by to nemohl být otec, kdo by se s ní pomiloval jako první a ukázal jí krásu sexu a mě napadlo udělat to tak, jak se to stalo. Řekla jsem jí můj plán a ona byla ihned pro. Tak jsem to tak naplánovaly na minulou noc… Áááách, bože! Mrdej, mrdej mě a nepřestávej!“

Leo začal pomalu s požitkem bušit do Lenčiny kundy. „A ty sis myslela, že když já budu mrdat s vlastní dcerou, ty budeš dělat to samé s Markem. Je to tak?“ řekl udýchaně a pak jej zalila vlna divokého vzrušení při té představě, že pozoruje svého syna, jak leží mezi stehny jeho ženy a divoce ji mrdá, až jeho matka sténá slastí. Snil již dlouho o tom, jak bude svoji ženu pozorovat při mrdání s jiným a pak do ní vypustí svoje semeno vzbouřené z té podívané.

Vzrušení se přeneslo na jeho mrdání, aniž si to uvědomil, mrdal svoji ženu tvrdě ze všech svých sil. „Tak ty chceš mrdat s naším synem? Ty si představuješ, že jsem Marek, řekni to, řekni abych tě mrdal a vypustil do tebe své synovské semeno!“ křičel na Lenku hlasem plným vzrušení.

„Ano, chci, aby mě mrdal Marek. Marku, synáčku, mrdej, mrdej svoji maminku a vystříkej se do mě, vystříkej se do svojí matky, bože, já už budu! Chci mrdat s Markem i s tebou i s Annou! Chci, abychom všichni společně cítili to, co teď já. Bože, já už jsééééém!“ sténala Lenka, rozdrážděna až k nepříčetnosti svými představami a divokým mrdáním svého muže. „Stříkej taky, stříkej do mě, chci, abys stříkááál!“ vzpínala se divoce a její tělo se svíjelo nesmírnou slastí z jejího orgasmu.

Leo to již nemohl vydržet, ač se snažil co nejdéle oddálit svoje stříkání. Bylo to dráždivé, ta představa celé rodiny v sobě a navíc jej ždímala manželčina cukající se a svírající pochva, takže ještě než odezněl její orgasmus, vystříkl do své ženy první gejzír semene a za ním další a další.

„Stříkám, zlato, já stříkám, ždímej mě, vyždímej mě, vem si to všechno ode mne, ty moje lásko!“ kvílel slastí, jak vypouštěl do vagíny svojí ženy horké semeno mísící se s jejími šťávami.

Když jejich napětí uplynulo, leželi vedle sebe ještě několik minut. „Myslíš, že bych mohla skutečně vzít k nám Marka do postele? Tobě by to nevadilo?“ ptala se Lenka vzrušeně.

„Víš, miláčku, já si už dávno přál dívat se na tebe, když se miluješ s někým jiným a pak se přidat. Nikdy jsem neměl odvahu ti to navrhnout a takhle by se vyřešilo úplně nejlíp. Alespoň nebudu mít pocit, že jsi mi nevěrná,“ přiznal se Leo váhavě. „Navíc, milování s Aničkou se mi velice líbilo, a tak to bude takové spravedlivé. Ty s Markem a já s dcerkou a pak nějak dohromady, jak to skončí uvidíme!“ dodal a stvrdil svůj názor polibkem.


Uveřejněno

v

, , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *