Boháčovi II. – Konec normální rodiny?

Dceřina kunda byla tak mokrá, tak horká, tak těsná. Její prsy byly tak nádherné a vypadaly tak lákavě. Olizoval jazykem její bradavky, až vzdychala slastí a pak náhle, s jedním prsem hluboko ve svých ústech, vrazil svůj penis vysoko vzhůru do jejího těla.

„Óóóó, anóóóóó!“ vykřikla Anna divoce. „Cucej mě, tati! Mrdej mě! Udělej mě!“ „Ano, Leo, drahoušku!“ šeptala mu do ucha vášnivým hlasem jeho žena. „Mrdej ji dobře tak, jak ty to umíš. Jen jí ukaž, jak její tatínek umí mrdat. Udělej jí to krásně jako to děláš mně, drahý!“

Leův penis pracoval tvrdě a rychle, neúprosně mrdal dceřinu těsnou pochvu, když po něm jezdila nahoru a dolů. A pak náhle divoce dosedla, narážejíc se na penis svého otce, co nejvíc mohla, její tělo se chvělo a svíjelo tak jako její kunda na otcově penisu.

„Já už jsem, tatííí. Ach, maminko, já už jsem, bože, to je krása, ach, bože, to je krása! Já už jséééém!“ křičela a Leo mohl cítit, jak se její pochva cuká a svírá okolo jeho penisu a ždíme jej a vysává. To nemohl vydržet dlouho, věděl, že za okamžik vystříkne sperma. Snažil se rychle vytáhnout svůj penis ven, aby jí neudělal dítě. Nemohl stříkat do ní, nemohl způsobit, aby otěhotněla!

Lenka znova vykřikla do jeho ucha: „Stříkej, miláčku! Neboj se a stříkej! Klidně stříkej do ní, drahý, bere pilulky, nemůžeš jí dělat dítě! Stříkej do ní, ať pozná tu slast, miláčku! Vystříkej do ní všechno svoje horké semeno tak, jak to tak nádherně děláš do mě!“

„Ano, tati! Stříkej! Stříkej do mě, do mojí hladové pochvy. Naplň moji pochvu svým otcovským semenem. Stříkej, střííkééééj!“ volala jeho dcera svíjejíc se slastí nabodnutá na jeho penisu.

Leo už nemohl nic dělat. Sopka v jeho varlatech vybouchla a se slastným uvolněním vystříkla první salvu horké lávy do hlubiny pochvy jeho dcery. Cítil, jak se jeho varlata vaří a jak jsou tvrdá. Jeho penis vystřikoval lávu do vagíny jeho dcery a on si přál, aby ta slast nikdy neskončila.

„Áááách, tatííí! Tatínkuúúú!“ sténala Anna, když cítila ve své pochvě, jak otcovo sperma dopadá na její dno. „Jaká je to krása cítit, jak tvoje semeno stříká do mé pochvy!“

Zavalila ji nová vlna orgasmu, dokud sebou otcův penis nepřestal cukat. Zcela vyčerpaná z milostných křečí orgasmů, klesla Anna na otcovu hruď a přitiskla svoje mladé rty na jeho ve vášnivém polibku. „Miluji tě, tati, bylo to ještě krásnější, než mi mamka slibovala!“

Když se oba dva uklidnili, vytáhla Anna pomalu otcův penis ze své pochvy. Klesla vedle něj, popadala ještě trochu dech a cítila, jak jí otcovo sperma vytéká z její přeplněné pochvy.

Lenka po celou dobu, co její manžel souložil s jejich dcerou, zblízka pozorovala to dráždivé divadlo a z nesmírného vzrušení masturbovala svými prsty, dokud se téměř ve stejnou chvíli jako její manžel s dcerou nepropadla do víru slasti svého orgasmu.

Bylo to zatím to nejvzrušivější, co ve svém životě dosud viděla. Zpozorovala, jak sperma jejího muže vytéká z pochvy její dcery, klesla na kolena mezi její stehna a přitiskla svoje ústa na ještě rozevřenou dceřinu pochvu. Jazykem začala pečlivě vylizovat manželovo semeno, jakoby žárlila na to, že je v jiné pochvě než v její.

„Ach, mami, to je hezké!“ vyjekla Anna, zvedla svoje stehna výš a roztáhla je co nejvíce od sebe, aby usnadnila svojí matce přístup ke svojí pochvě. „Lízej, cucej, vysaj ze mne všechno otcovo semeno!“ sténala a kroutila se slastí.

Leo s úžasem pozoroval, jak jeho žena lízá a cucá pochvu jejich dcery. Bylo to pro něj něco nového, úžasně vzrušujícího, protože jej nikdy nenapadlo, že by jeho žena mohla něco takového dělat s jinou ženou, natož s vlastní dcerou. Bylo to něco nového vidět ji, jak vášnivě vylizuje pochvu jiné ženě a šíleně jej to vzrušovalo.

Cítil, jak jeho penis roste a tvrdne a zvedá se opět vzhůru. Ta podívaná jej zcela vzrušila znovu. Sevřel jej do ruky a začal si jej honit, aby ztvrdnul ještě víc. Pak se přesunul za svoji ženu, klečící mezi stehny jejich dcery.

Roztáhl manželčina stehna více od sebe a vsunul ruku pod její zadeček. Ucítil na své dlani vlhkou a horkou rýhu manželčiny vzrušené pochvy a začal jezdit svými prsty po jejích zduřelých pyscích, až objevil hrbolek jejího klitorisu.

Uviděl, jak sebou Lenka divoce škubla a mimovolně sevřela jeho ruku svými koleny jakoby v obavách, že opět ujede z jejího klitorisu pryč. Usmál se, věděl, že takové laskání má Lenka ráda a začal si ji připravovat pro další soulož.

Lenka ucítila, jak se manželovy prsty neúprosně tlačí do její vzrušené pochvy, zatímco prsty druhé ruky jezdil po svém nádherném penisu. Zachvěla se touhou, chtěla již konečně ucítit manželův penis v sobě, těšilo ji, že se tak brzy vzpamatoval po milování s jejich dcerou.

Věděla, jak dál, zvedla co nejvíce svůj krásný zadek v němé výzvě svému muži. Ten ihned pochopil, milovali tento „psí“ styl, některými úzkoprsými ženami odmítaný. Hbitě přisadil penis k manželčině pochvě a jedním dlouhým tahem zajel až na její dno.

Šlo to snadno, Lenka byla silně vzrušená a její pochva tekla proudem. Vykřikla slastí, když manželův penis neúprosně zajel do jejího těla a začal v něm vytrvale jezdit sem a tam. Přidala na účinnosti svého dráždění dceřiny pochvy a ta to hned poznala a reagovala na to hlasitým sténáním.

Cítila, jak matčiny zkušené prsty i jazyk dráždí její klitoris i pochvu hluboko v ní. Bylo to něco, co dosud nepoznala, cítila, že laskání pochvy jinou ženou je úplně jiné než mužem, jako by ženy lépe věděly, jak to provádět a jak je to pro tu druhou krásnější.

Leo sevřel svoji manželku za boky, aby mohl lépe jezdit v její pochvě sem a tam, pak jednu ruku přesunul pod její tělo a uchopil do dlaně jeden z jejích nádherných prsů. Bože, jak miloval její kozy při tomto způsobu milování a ona to věděla a těšilo ji to.

Jako každá žena byla pyšná na svoje ňadra a věděla, že právem. Nepotřebovaly dosud podprsenku a ona ji také nosila jen zcela výjimečně, protože se jí líbily chtivé pohledy mužů a žárlivé pohledy jejich manželek. Věděla, že i Leo je zbožňuje a líbilo se jí, jak si s nimi dráždivě hrál a mazlil.

Pokojem se neslo hlasité vzdychání, sténání, mlaskání a srkání a všichni tři cítili, že se blíží jejich vyvrcholení. První začala Anna, kterou její matka přivedla na vrchol slasti svým jazykem v její pochvě. Náhle s divokým výkřikem prudce přirazila svou pochvu proti matčiným ústům a její tělo se začalo svíjet a chvět v extázi slasti.

„Ááááách, mami, mami, maminkóó! Já už jsem, bože, já už jsem! Lízej mě, maminko, vysaj ze mě všechnu moji slast!“ kvílela jako smyslů zbavená a přirážela klínem proti matčiným ústům.

Lenka se vzrušením pozorovala slastnou křeč svojí dcery, jazyk i prsty pilně pracovaly v její pochvě a druhá ruka laskala dceřiny krásné, panenské prsy, tak nádherně tvrdé a pružné. Cítila, jak manželův penis každým svým nárazem posouvá její vzrušení za hranici snesitelnosti a její mysl se začala zamžívat nastupujícím náporem slasti.

Leo pevně svíral svoji krásnou ženu za její velké pevné prsy a ze všech svých sil do ní vrážel a opět vytahoval svůj penis. Cítil, že každým jeho přírazem stoupá napětí v jeho slabinách, jeho varlata již ztvrdla na kámen a dráždivě narážely na manželčin klín.

Slyšel svoji dceru a viděl, jak se její tělo svíjí slastí vyvolanou jeho ženou, cítil rovněž, jak se i jeho žena začíná pod jeho silným tělem chvět v předzvěsti vrcholu. Chvění rychle přešlo ve zmítání a jeho žena sebou začala házet a kroutit jako šílená, zatímco její pochva s cukáním a svíráním vypouštěla svoje šťávy na jeho penis a varlata.

„Ano, ano, já už jsem taky, ach, ty můj miláčku, už jsi mě udělal, oooooj!“ sténala Lenka a svíjela se manželovi v rukách, zatímco její pochva spasmicky svírala a ždímala jeho penis v touze vysát do sebe i jeho semeno.

A to se také stalo, protože Leo už to nemohl vydržet. S divokým výkřikem zarazil penis až na samé dno manželčiny vagíny, jakoby znehybněl, zatímco sebou jeho penis divoce cuknul a vystříkl ohromný chuchvalec sperma do čekající vagíny. Další a další nárazy Leova těla doprovázené jeho hlasitými výkřiky oznamovaly další a další výstřiky semene, dokud jej Lenčina pochva zcela nevysála a on znaveně neklesl vedle ní a svojí dcery na postel.

Tři slastně znavená těla ležela vedle sebe na posteli, Leo uprostřed, z jedné strany jeho žena a ze druhé strany jeho dcera. Drželi se v objetí, tiše oddychovali, pomalu se propadali do sna. Poslední, co blesklo Leovi hlavou bylo, že mu zítra bude muset jeho žena něco vysvětlit…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *