Boháčovi IV. – Snídaně s dcerou

Když se umyli, byl Leo oblečený jako první a v županu odešel do kuchyně. Anna seděla zcela nahá u stolu, snídala a usmívala se na něj. „Ahoj, tatínku!“ pozdravila jej vesele. „Ahoj, zlato, vypadáš nádherně!“ odpověděl jí Leo, který měl poprvé možnost takto vidět svoji dceru zcela nahou a v celé svojí kráse.

Jeho pohled utkvěl na jejích pevných, krásně tvarovaných velkých ňadrech, tak podobných její matce, pouze trochu menších. Pak sjel po celé její postavě až mezi štíhlá dlouhá stehna, dostatečně roztažená, aby mezi nimi viděl její panenskou jeskyňku, kterou v noci zkrvavil svým otcovským penisem.

„Děkuju, tatínku, bylo to krásné, i když to chvilku zabolelo, ale stálo to za to!“ překvapila jej dcera upřímným hlasem a trochu se začervenala. „Díky tobě vím, že sex je krásný tak, jak to říkala mamka!“ dodala Anna a chtěla vstát od stolu, aby mohla odejít do svého pokoje. Leo se k ní sklonil, přitiskl svá ústa na její a zašeptal: „Seď, broučku, neodcházej!“ Začal ji vášnivě líbat.

Anna začala vzdychat a tiše sténat, jak se jejich jazyky proplétaly v ústech, a cítila, jak otcovy silné ruce laskají její pružné prsy s naběhlými bradavkami. Tělem jí proběhla vlna vzrušení a vděčnosti. Vyvinula se překvapenému otci z náručí a tiše řekla: „Sedni si tati, chci si pohrát s tvým penisem, chci tě mít ve svých ústech jako v noci!“

Klekla si před něj, rozhalila jeho župan a ukázal se krásný tvrdý penis, který ji včera tak očaroval. Vděčně jej olízla a začala něžně líbat a lízat, až posléze vsunula jeho podstatnou část do úst, jak to viděla u matky a snažila se ji napodobovat. Hrála si s otcovým penisem, podrobně jej zkoumala po celé jeho délce, od špičky žaludu s malým otvůrkem uprostřed až po kořen, z něhož se vypínaly dolů krásná tvrdá varlata.

Leo zcela propadl slasti z práce jeho dcery. Její jazyk, ústa, rty, prsty a ruce nepřetržitě laskaly a dráždily každý milimetr jeho dlouhého penisu po celé jeho délce téměř tak dobře, jako to uměla jeho žena. Svíral jemně v dlaních dceřinu hlavu a určoval jimi tempo laskání. Cítil, jak v něm neúprosně stoupá napětí až k hranici snesitelnosti, jeho varlata již byla jako kámen a krev se mu vařila. Věděl, že už to dlouho nemůže vydržet a vypustí do úst svojí nádherné dcery první salvu svého semene.

„Já už budu stříkat!“ vypravil ze sebe ztěžka, aby dceru včas varoval. Nebyl si jist, zda ho bude chtít přijmout do úst, či ho nechá vystříkat na sebe. Anna jen lehce nadzvedla oči k němu a přerušila svoji práci. „Udělej to!“ řekla. „Chci, abys stříkal, chci, abych mohla spolykat všechnu tvoji pochoutku, chci ochutnat sperma svého milovaného otce!“ dodala a opět začala ještě silněji kouřit otcův chvějící se penis.

„Ááááá! Už stříkááááám! Polykej, polykej to všechno, miláčku, tak jako to umí tvoje matka!“ sténal Leo a vší silou tiskl dceřinu hlavu do svého klína, vypouštějíc do jejích chtivých úst salvy svého semene. Ta si poradila docela dobře s tím množstvím a vysála svého otce skoro tak dobře, jako to uměla její matka. Však ta ji také podrobně zasvětila do všech tajů tohoto milování včetně nejintimnějších informací o otcově penisu.

„Hhhhmm, mamka měla pravdu, že je to dobrůtka!“ prohlásila, když konečně pečlivě spolykala všechnu otcovu mízu. „Chtěla bych to s tebou dělat pořád!“ dodala a něžně olízala otcův penis. „Kdykoliv budeš chtít,“ odpověděl a hladil rukama po tvářích. „A teď si sedni pěkně tady na stůl a hezky roztáhni stehna. Zavři oči a nech mě, ať tě ochutnám k snídani. Souhlasíš?“

Anna rychle vyskočila na stůl, roztáhla široce svoje stehna a svými dvěma prsty rozevřela svoji mladičkou krásnou pochvu pro svého otce. „Pojď a posluž si, tatínku. Chci, abys mě lízal a cucal, dokud se opět nepropadnu do mdloby slasti!“

Leo se sklonil mezi stehna svojí dcery. Začal nejdříve líbat a olizovat celé okolí její pochvy, krví nalité pysky a maličký, chvějící se poštěvák. Anna tiše sténala, když začal zajíždět jazykem čím dál hlouběji do jejího těla. Její tělo se chvělo a vlnilo slastí a touhou, její klín se tiskl na otcovu tvář, vstříc jeho jazyku.

Leo se snažil svoji dceru lízat, jak nejlépe uměl. Střídal lízání pochvy s cucáním a drážděním poštěváku, chvíli jezdil jazykem po vzrušených pyscích, aby pak zase zajížděl hluboko do její vagíny, tak horké a vlhké vzrušením. Vzrušovalo ho, jak její krásné mladičké tělo reaguje, chvěje se a vlní pod nápory touhy a slasti. „Ach, ano! Tatínku, lízej můj klitoris!“ křičela. „Lízej, lízej mě, ať vyteču do tvých úst! Bože, já už jsééém!“ svíjela se v milostné křeči a její pochva zalila otcova ústa proudem šťáv.

Leo lízal a cucal jako divý, kunda jeho dcery byla nádherná a lepší snídani si ani nemohl přát. Svíral dceřino štíhlé tělo v bocích, cítil, jak se vlní a svíjí ve vlnách slasti, a jako šílený lízal a lízal, dokud se nezklidnila a její šťávy přestaly vytékat z pochvy ven. Naposledy políbil dceřinu kundu a usedl zpět na židli, zatímco Anna se pomalu vzpamatovávala.

Když Anna přišla k sobě, zvedla se ze stolu a pohlédla s úsměvem na otce. Seděl na židli, díval se na ni a jeho ohromný penis vyzývavě trčel vzhůru, ztopořený z toho vzrušení. Anna pomalu přistoupila, k němu a obkročmo si mu sedla na klín s jeho tuhým penisem mezi svými stehny. Objala otce a vášnivě políbila, zatímco jednou rukou uchopila jeho penis, a začala jej něžně honit a hrát si s jeho na kámen ztvrdlými varlaty.

„Tatínku, podívej, jak je tvůj nádherný penis zase tvrdý. Chtěla bych jej cítit v sobě. Chtěla bych, abys mě zase tak miloval jako v noci, kdy jsi mě připravil o panenství,“ šeptala mu chvějícím se hlasem plným touhy do ucha a studem jí zrudly tváře. Současně se mírně nadzvedla a snažila si sama zasunout otcův penis do svojí toužebné rozevřené pochvy.

Leo ucítil, jak se jeho penis vnořil do jejího horkého těla, její pochva jej jemně sevřela sametovým stiskem a on zajížděl hlouběji a hlouběji. Sklonil mírně hlavu a přisál se na jeden z jejích nádherných prsů, tisknouc jemně mezi zuby tvrdnoucí krásné bradavky. Slyšel, jak jeho dcera jemně vykřikla, když jeho penis dosedl na dno jejího tunelu lásky a její tělo se zachvělo.

Jemně ji uchopil za boky a začal ji na sobě nadzvedávat, takže její pochva klouzala po jeho penisu vzhůru, nádherně jej dráždíc po celé jeho délce svým sametovým sevřením. Když už se zdálo, že z jejího těla vyklouzne ven, opět ji pustil a Anna se znova začala svojí vahou sama napichovat na jeho kůl.

Lehce vykřikla, když dosedla a pak se sama začala nadzvedávat, tentokrát již bez pomoci otce. Leo seděl na židli a lehce přidržoval svoji dceru za boky, zatímco ona sama jezdila po jeho penisu. Přesto, že to ráno již dvakrát ze sebe vypustil svoje semeno, cítil, jak je jeho penis tvrdý a chtivý. Bylo to neskutečně silné vzrušení, představa, že se miluje s vlastní krásnou dcerou, jej neskutečně vzrušovala a dodávala mu nezdolnou sílu. Hrál si s jejími pevnými, pružnými prsy, tak svůdně se pohupujícími před jeho zraky, a oddával se slasti z pohybu její těsné, mladičké pochvy po svém penisu.

Lenka šla po chodbě do kuchyně a slyšela hlasité sténání. Otevřela dveře a uviděla svého muže sedícího na židli. Na jeho penisu byla nabodnutá jejich dcera, hlasitě sténala a divoce poskakovala nahoru a dolů s hlavou zvrácenou dozadu. Její krásné, pevné prsy poskakovaly a Leo je chtivě líbal a laskal. Lenka se usmála. To byla zábava podle jejího gusta. Teď mohla svést svého syna bez obav, že by Leo žárlil či byl proti tomu. Brzy se i Marek zúčastní jejich sexuálních hrátek a ona konečně ucítí jeho nádherný mladý penis v sobě!

Představila si, jak se s ním miluje vedle jeho manžela a dcery a přejela ji elektrizující vlna vzrušení a touhy. Ani si neuvědomila, že si začala hladit svoje plné prsy a pak jednou rukou zajela i mezi svoje nohy na svoji pochvu. Byla tak vzrušená, horká a vlhká, když ji hladila.

Leo s Annou se začali propadat do víru slasti. Anna křičela zcela bez zábran, divoce poskakovala na otcově penisu a z její pochvy vytékaly proudy jejích šťáv. Její otec ji pevně svíral za boky a pomáhal jí v její práci, cítíc, že se již neudrží a vypustí do svojí dcery další várku svého semene. Pak divoce vykřikl a Anna ucítila při svém dosednutí, jak sebou mohutný, krví nalitý otcův penis v její pochvě cuknul a do těla ji udeřil proud jeho horkého semene. Bylo to šílené, dopad otcova semene do její pochvy v ní vyvolal další orgasmus a její cukající a svírající se pochva začala opět ždímat a vysávat otcovo semeno do své hlubiny.

Lenka vybuchla skoro ve stejnou chvíli, kdy začal její muž plnit svým semenem pochvu jejich dcery. Dívala se zblízka na svého muže stříkajícího s rozkoší semeno do jejich dcery a cítila, jak jí po stehnech tečou proudy jejích horkých šťáv. Představovala si, že to je ona, kdo poskakuje na penisu svého syna a cítí, jak hluboko v jejím těle vystřikuje svoje synovské semeno. Kuchyní se nesly hlasité výkřiky a sténání slasti a tři těla se svíjela v milostné křeči, když se náhle ozval výkřik: „Co se tady děje?“


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *