Boháčovi VI. – Markův příchod domů

Uběhlo několik dnů než Marek konečně přijel z koleje domů a Leo byl potěšen. Po tom prvním hektickém dni, kdy souložil postupně se svojí ženou, dcerou a nakonec i vlastní matkou si moc neodpočinul. Od toho dne souložil každý den alespoň dvakrát a cítil se jako v nebi. Ale přece jen by měl rád nějakého pomocníka, protože neustále uspokojovat tři ženy v rodině ho trochu zmáhalo. Ale i Lenka s Miladou se těšily na Markův příchod, věděly, že jeho mladý penis je neúnavný a chtivý.

Marek přijel přesně v čase večeře, jak počítal. Po jídle se rodina shromáždila v obývacím pokoji, aby si trochu popovídali. Leo s Lenkou seděli na gauči. Lenka si pro tuto příležitost oblékla přiléhavou halenku a kratičkou sukni, odhalující při sezení větší část jejích štíhlých dlouhých stehen. Pod sukní neměla kalhotky, takže kdo seděl proti ní, mohl jí vidět až mezi nohy.

Anna měla domácí oblečení, tričko a sukni. Seděla v křesle vedle Marka a Marek seděl v křesle proti gauči. Povídali si o tom, co se událo za tu dobu v práci a ve škole, ale bylo zřejmé, že Markova pozornost se upírá někam jinam. Ani na okamžik nespouštěl oči z matky sedící proti němu s ležérně roztaženýma nohama, takže viděl ze své pozice až do tajemného příšeří jejího klína.

Lenka se usmívala a předstírala, že to nezpozorovala a jakoby náhodou se ještě více svezla níž, aby měl Marek ještě lepší výhled mezi její roztažené nohy. V duchu se musela smát Markově naivitě, ale současně ji jeho pozornost těšila. Byla ráda, že ho pohled mezi její nohy tak zajímá a vzrušuje, což jenom usnadní další postup.

Jak konverzace pokračovala, začala Anna předstírat, jak se nudí. Vstala a přešla pokoj, aby zapnula televizi. Pak se vrátila a sedla si tak, že seděla na zemi před křeslem, zvedla nohy a položila si je do na opěradlo, takže krátká sukně odhalila její stehna až k rozkroku, a kdo chtěl, mohl vidět její hladce vyholený rozkrok.

Když si toho Marek poprvé všiml, strnul. Pohlédl na své rodiče a podivil se v duchu, že nic neříkají. Pamatoval si, jak je rodiče stále napomínali, aby seděli způsobně a teď? Matka sedí tak, že je jí vidět mezi nohy a sestra také a navíc nemají ani jedna spodní kalhotky!

Začal být trochu nervózní, protože ho to vzrušovalo a v kalhotách se mu dělala boule od jeho ztopořeného penisu. Nevěděl, jak by z té situace vybruslil, takže nakonec se začal omlouvat, že je unavený a půjde si lehnout. Vstal a když odcházel, ke svému úžasu viděl, jak se všichni usmívají a nezakrytě civí na jeho bouli v kalhotech.

První krok byl učiněn, nyní následoval druhý. Chvilku poté, co Marek odešel spát, zbytek rodiny udělal totéž. Leo s Lenkou však nechali dveře své ložnice pootevřené, aby mohl jejich syn zřetelně slyšet, co se v ložnici děje, případně se přijít podívat dovnitř.

Rychle se svlékli a nedočkavě se začali milovat. Chovali se záměrně velice hlasitě, aby Marek slyšel, co v posteli dělají. Tušili, že Marek bude zvědavě poslouchat a jak ho to vzruší. Leo mrdal Lenku tvrdě a důrazně a rychle ji přiváděl k orgasmu, jezdíc svým velkým penisem v její horké mokré pochvě.

Marek seděl ve své posteli a začal masturbovat. Před očima měl ještě pořád pohled na obnažené klíny jeho sestry i matky, který jej tak vzrušil, že se musí alespoň touto cestou uspokojit. Byl již v nejlepším, když uslyšel z ložnice svých rodičů divné zvuky. Hned poznal, co to je za zvuky. Jeho rodiče souložili a dělali to velice hlasitě a divoce, jak mohl slyšet na vlastní uši.

„Oh, Leo! Mrdej mě! Jezdi ve mně tím svým nádherným čurákem. Ano, mrdej mě, cítíš, jak mám pochvu horkou a vlhkou!“ slyšel neuvěřitelná slova svojí matky, přerušovaná jejím sténáním a hekáním jeho otce. „To je nádherná kunda. Bože, jak miluji tu tvoji nádhernou, těsnou a horkou kundu. Nastříkám ti do ní svoje semeno, chceš, ty moje lásko s velkýma kozama. Bože, jak já miluji ty tvoje nádherný velký a pevný kozy. Ukaž, ať si s nimi trochu pohraju!“ vykřikoval jeho otec mezi vzdechy a mlaskáním jeho penisu v matčině pochvě.

Marek byl téměř šílený vzrušením. Představoval si, jak jeho rodiče mrdají a toužil být u toho. Chtěl to vidět na vlastní oči a také mrdat svoji matku tak, jak slyšel svého otce. Jeho ruka kmitala po jeho tvrdém penisu ve snaze co nejrychleji ulevit tomu nesnesitelnému napětí.

„Ano, miláčku, mrdej mě. Ojjooj, já už budu, drahý. Bože, já už jsem, bože, já už jséééém. Mrdéééj! Nepřestávej a mrdéééj. Stříkej, miláčku, stříkej, chci, abys do mě stříkal hned teď! Chci cítit, jak tvůj čurák sebou v mojí kundě cuká a stříká do mě tvoje horké semeno!!“ kvílela Markova matka a její hlas se mísil s hlasitým hekáním jeho otce, dokončující svoje dílo.

„Už to bude, Lenko. Cítíš, už se můj čurák začíná cukat. Už, už úúúúž! Už stříkám, cítíš, stříkám do tvojí hladový kundy. Bože, ty mě krásně ždímáš! Ždímej, ždímej, vem si všechno moje semeno!“ přidal se jeho otec ke sténání matky a ve stejnou chvíli vybuchl i penis v Markově ruce. Mohutný proud jeho horkého semene vystříkl ven a Marek si představoval, jak stříká do matčiny kundy jedem chuchvalec za druhým. Byl tak vzrušen, že ani nepozoroval, jak hlasitě sténá a ani netušil, že jeho rodiče s úsměvem poslouchají sténání svého syna, stříkající svoje semeno na prostěradlo své postele.

Marek konečně vystříkal všechny svoje zásoby a znaveně klesl na postel. Bože, to bylo jeho nejlepší stříkání v životě, pomyslel si a pak rychle usnul v myšlenkách na svoji vášnivou matku…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *