Stěhování s mámou I.

Drncání staré dodávky se dalo snést jen proto, že mi tím na klíně příjemně pohupovalo pevným ženským pozadím. Kdyby mi tam seděl kdokoliv jiný, měl bych z toho už erekci jako hrom. Jenže to jsem celý já, když už se mi něco takového poštěstí, tak jen proto, že si máma nemohla sednout nikam jinam.

Dodávka byla až po střechu nacpaná vybavením, dokonce i mezi námi a tetou, která řídila, byla vražená nějaká podlouhlá, vysoká krabice. Měl jsem z toho osypky, protože to byla jen polovina prvního ze tří pokojů, které čekaly na přestěhování. To bude jízd a práce! Teta si koupila krásný domek na břehu řeky. Jenže stál ve svahu a nedalo se zajet až k němu. Přístup byl jen po schodech seshora, takže každý kus vybavení jsme museli pěkně na hřbetě odnést dolů a složit to na verandě.

Jeli jsme jen asi patnáct kilometrů, ale mně ta cesta připadala nekonečná. Zvlášť ke konci, poslední dva kilometry se jelo po prašné cestě plné výmolů. Nakonec jsem chtíc nechtíc musel přidržet mámu za boky, aby mi nesklouzla z klína na zem. Nemohl jsem si pomoct, ale jak na mně pořád tak nadskakovala a vrtěla se, začalo se ve mně probouzet vzrušení. Pod rukama jsem cítil její pevné, pružné boky, její stehna a zadek sálaly horkem. Byl teplý červenec, ani okénka stažená až dolů moc nepomáhala, v rozpáleném starém autě bylo jako v peci.

Stěhovali jsme tetu do nového domu, a protože jsme chtěli ušetřit, byli jsme na to jen my tři, teta Hanka, máma a já. Táta se měl vrátit až za měsíc, někde v Kongu fotil antilopy a teta žádnýho strejdu neměla.

Cítil jsem, jak se s mámou pomalu potíme tam, kde se naše stehna lepí k sobě. Měla na sobě oblíbenou lehkou letní „pracovní“ sukni a já jen kraťasy, takže jsem měl dojem, že jsme skoro nahý. Pod starým vytahaným tričkem jsem viděl obrysy její podprsenky. Se svejma velkejma kozama si nemohla moc dovolit chodit bez ní.

Teta na polní cestě zpomalila, dodávka se začala houpat ve výmolech v pravidelném rytmu. Máma si s tetou povídala o tom, jak si zařídí dům, takže jsem měl klid. Naneštěstí. Klid na to zjistit, že zvedání a narážení pevných máminých stehen a jejího zadečku probudilo mého ptáčka. Pokoušel jsem se ze všech sil myslet na něco jiného, aby se hodil do klidu, ale mělo to přesně opačný účinek.

Tuhnul čím dál rychleji. Vypínal se proti jejímu zadečku už tak pevně, že si ho musela všimnout. Ale neřekla vůbec nic, jen se trochu zavrtěla, jako by hledala pohodlnější polohu. Našla ji, jakmile se jí ta moje kláda vměstnala mezi půlky.

Když si Jana poprvé uvědomila, že její syn má s největší pravděpodobností erekci z toho, že mu sedí na klíně, rozzlobila se. Jenže těsně před tím, než jí došlo, o co jde, se na něm pohodlněji usadila, takže teď cítila jeho tvrdého ptáčka přesně v puklině zadečku. A navzdory horku se jí tak sedělo moc pěkně. Vlastně to byla ona, kdo ho vyprovokoval. A nebylo špatné pomyšlení, že ve svém věku skoro čtyřiceti let ještě dokáže vzrušit mladého kluka!

Znovu se malinko, spokojeně zavrtěla. Ta kláda pod jejím zadečkem na to zareagovala pohybem vzhůru. Jaké to plýtvání krásnou erekcí, pomyslela si Jana. Tvrdnout pro svou matku! Málem se tomu zasmála nahlas.

Auto najelo do většího výmolu, všichni v kabině jsme se zhoupli. Chytil jsem mámu pevněji kolem boků, aby nespadla na zem. Ona roztáhla nohy, aby udržela rovnováhu. Dosedla při tom plnou vahou na mě, trochu předkloněná, jak vyvažovala náhlý náklon. Ucítil jsem, jak se jí můj napjatý pták zabořil mezi nohy. Nečekaně hluboko. Bylo tam krásně teplo a tak příjemně!

Máma ztuhla, chvilku jsme oba zůstali bez pohybu. Další zhoupnutí auta nás posunulo zpátky, máma už zase seděla na mém klíně, mýho čuráka spořádaně položenýho pod zadečkem, podél celé délky jejích půlek.

Nemohl jsem si pomoct a vzpomínal jsem na to, jaké to bylo, zabořit se na chvilku přímo do jejího rozkroku. Jana o tom incidentu přemýšlela také. Technicky vzato, na maličkou chvilku měl její vlastní syn svýho ptáka v matčině kundičce! Ano, jenom malinký kousek hlavičky a ještě přes několik vrstev látky. Ale jaký rozdíl je mezi tenkými látkami a třeba kondomem? Ta představa byla tak dráždivá, tak zakázaná, že cítila, jak dole náhle vlhne.

Nikdy o svém synovi nepřemýšlela po sexuální stránce, a už vůbec ne jako o svém partnerovi. Byla šťastně vdaná, i když její manžel měl práci, která ho pravidelně na dlouhou dobu odváděla do zahraničí. Ale práce to byla dobře placená, a když byl pryč, zatím jí vždy k plné spokojenosti stačily její prsty a vibrátor.

Čurák tvrdý jako skála, dotírající v nárazech na její rozkrok, se přihlásil o pozornost. Pokusila se zatnout hýžďové svaly, aby nebyla tak vystavená jeho tlaku na svou štěrbinu. Jenže auto s sebou zase jednou hodilo a klín jejího syna jí vyšel rychle vstříc.

Dosedla na něj naplno a teprve pak zatnula svaly a sevřela ho mezi půlkami. Jakkoliv jí byl příjemný ten tlak na vlhké pysky a vzrušený zadeček, Jana uvolnila svaly a chtěla se nadzvednout. V tom okamžiku ale pocítila jemný pohyb. Max jí vyšel naproti klínem! Ten malý prevít, to snad nemyslí vážně, prolétlo jí hlavou. Ale místo, aby se rozzlobila, samu sebe překvapila tím, že na něj náhle sama prudčeji dosedla.

Vzápětí na to už Hana prudce zabrzdila před svým novým domem. Jana si ulehčeně oddechla. Málem začala něco, co by mohlo nebezpečně změnit jejich životy. Musela se pomátnout na rozumu…


Uveřejněno

v

, , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *