Boháčovi VIII. – Splněný sen

Spěšně ze sebe strhal kalhoty a jeho matka mu nedočkavě stáhla slipy, až se jeho osvobozený penis vyhoupl vzhůru jako pružina. Jeho matka hladově pozorovala jeho nástroj, bleskově se zvedla a sedla si na kraj gauče, před stojícího syna. Sklonila hlavu a vsála synův penis do nedočkavých úst.

Okamžitě ucítila, jak se ten nádherný, tvrdý a horký nástroj v jejích ústech chvěje a cuká. Pochopila, že synův výstřik je na krajíčku a pohlédla na něj. Stál se zakloněnou hlavou a zavřenýma očima, zatímco její jazyk zkušeně jezdil po jeho uzdičce a žaludu.

Náhle divoce vykřikl a prudce přirazil svůj klín k matčině hlavě, až jeho penis zajel až do jejího krku. Současně s mohutným cuknutím vytryskl z jeho otvůrku na špičce žaludu proud horkého semene a v jednom okamžiku zcela zaplnil matčina ústa.

Jenom díky své zkušenosti a předvídavosti se nenechala Lenka zaskočit a včas nastavila špičku jazyka, aby proud semene nestříkl, až do jejího krku a hrozil ji tak udusit. Jen s obtížemi stačila plnými doušky polykat synův panický nápoj, který do jejích úst stříkal v ohromných dávkách za stálého sténání.

S obrovskou něhou svírala Lenka synovo tělo svíjející se v jejích ústech a pečlivě z něj vysávala všechno to ohromné množství nahromaděného semene. Chtěla, aby nikdy na své první obětování do matčiných úst nezapomněl, stejně tak jako ona si bude navždy pamatovat slast z jeho úst.

Konečně se synovo tělo zklidnilo a on pomalu klesl na podlahu, jak se mu z přestálého vzrušení chvěly nohy. Klečel před svojí sedící matkou, která jemně sevřela jeho ochablý penis mezi svoje prsy a tiskla jej k sobě jako miminko. Věděla, že to nebude trvat dlouho a Marek bude opět připraven ukojit žár v její pochvě. A skutečně, během několika vteřin Markův penis v sevření jejích prsů začal opět bytnět a tvrdnout.

Marek pomalu přicházel k sobě a uvědomil si, že klečí před svojí sedící matkou s penisem v sevření jejích prsů. Jakmile si to uvědomil, zalila jej neskutečná vlna vzrušení a touhy. Jeho penis v okamžiku ztvrdnul jako kámen a Lenka s libostí konstatovala, že je ještě větší než má jeho otec. Její prsy dráždivě laskaly ten ohromný kůl, zatímco Lenka s úsměvem pohlížela do široce rozevřených očí svého syna.

„Líbily se ti moje prsy, viď, miláčku? Viděla jsem ti to na očích. Podívej, co dokáží, a to není všechno, uvidíš. Ale teď se již stejně jako ty nemůžu dočkat, až vrazíš tenhle svůj nádherný nástroj do lůna svojí matky. Nebude to určitě první lůno v němž budeš, ale věř, že tohle tě očekává nejvíc ze všech!“ zvolala a políbila jej na špičku penisu objevujícího se občas mezi jejími prsy.

Marek se zachvěl. Matka chce totéž co on! Ach, bože, kdyby jen tušila, že její pochva bude první, do které svůj panický penis zasune a kterou naplní až po okraj svojí vroucí lávou!

Nedočkavě vyskočil a jemně položil svoji sedící matku na záda. Nohy zůstaly na zemi a roztažené, takže měl Marek k pochvě své matky volný přístup. Třesouc se nedočkavostí a trémou přiklekl mezi matčiny roztažené nohy a tiskl svůj penis mezi ně. Byl tak nešikovný, že Lenka hned pochopila radostnou skutečnost, že bude jeho první ženou! Srdce se jí sevřelo dojetím, jemně uchopila synův nezkušený penis a sama si jej přisadila přímo do rozevřeného ústí svojí pochvy.

„Ach, ty můj broučku, já netušila, že budu tvojí první učitelkou!“ zašeptala mu do ucha a jemně tiskla jeho tělo k sobě. „Tlač, zasouvej svůj penis do mě, neboj se, nejsem z cukru a nemohu se již dočkat, až tě ucítím v sobě!“ pobízela jej hlasem chvějícím se divokou vášní.

Marek zavřel oči a pomalu začal tlačit penis do horké hlubiny matčina těla. Poprvé v životě ucítil to neskutečně slastné sevření, když žalud penisu jako ledoborec roztahuje tunel lásky a jeho stěny se jako sametový lis opět svírají a tisknou toho agresora, aby jej donutily vypustit svůj náklad do hladové vagíny. Skoro bez sebe blahem zajel do ní, až narazil svým plochým, trénovaným břichem na matčino tělo. Jeho penis vězel v matce celou svojí ohromnou délkou, zcela vyplňujíc její pochvu a napínajíc ji k prasknutí.

Ucítil, jak se matčino tělo pod ním vzepjalo, když narazil na dno její pochvy a její nehty se mu zaryly do zad. Oba dva vydechli slastí a láskou a na okamžik strnuli v bláhové naději uchovat ten jedinečný okamžik co nejdéle. Lenka překvapením rozevřela oči a z úst jí unikl výkřik, když ohromný penis jejího syna začal zajíždět do jejího těla. Bylo to neskutečně krásné a dráždivé a neubránila se hlasitému výkřiku slasti, kdy ten ohromný píst narazil na dno její pochvy. Zaryla svoje nehty do synových zad, aby jej na chvilku zadržela, dokud ta slast neodezní a pak jemnými pohyby za synovy boky naznačila, jak se má v ní pohybovat.

Učil se rychle a pomalu přebíral iniciativu. Jeho mládí a dosud neukojená touha po sexu dělala divy. Mrdal svoji matku s neuvěřitelnou výdrží a s takovou vitalitou, že brzy dosáhla svého orgasmu. Lenka byla jako u vytržení. Nečekala, že ji její mladý a nezkušený syn bude tak nádherně uspokojovat. Mrdal ji s nezdolnou energií a již cítila, že se blíží její vrchol. Sténala a křičela zcela bez zábran, stejně jako její syn.

„Oooh, anoo! Mrdej mě! Tvůj čurák je tak nádherný a dělá mi tak hezky v mojí pochvě. Chtěla bych, abys mě takhle mrdal do konce života. Konečně se splnil můj sen. Mrdej, mrdej svoji matku tak, jak o tom snila. Mrdej mě tím svým nádherným čurákem, dokud mě úplně neuděláš. Bože, jaká krása!“ cítila se jako v nebi, když v jejím těle klouzal synův čurák sem a tam.

A pak to přišlo. Lenka cítila, jak se její kunda začíná stahovat okolo synova čuráka a její mysl ovládla neuvěřitelná slast. „Já už jséééém!“ křičela a tělem jí probíhala milostná křeč, zatímco ji synův čurák nemilosrdně mrdal dál a dál, neúprosně spějíc rovněž k svému vyprázdnění.

Marek nevěděl, co se s ním děje. Jeho matka se pod ním svíjela jako v křeči, její kunda jej ždímala a dráždila a pohled na matčino svíjející se tělo jej nesmírně vzrušoval. A pak náhle ucítil, jak ten nesnesitelný tlak v jeho slabinách povoluje, jeho horká láva se žene z těla ven a pak z divokým výkřikem vystříkl první salvu do matčiny kundy.

Jejich těla na sebe nemilosrdně narážela, jejich údy se proplétaly a ústa kousala a sála. Nevěděli o světě, prožívali neskutečně krásnou chvíli slasti z jejich pohlavního styku, kdy se jejich pohlaví vzájemně vysávají a uspokojují až do úplného umdlení.

Marek ležel na těle své matky, cítil, jak sebou její pochva ještě pocukává a vysává z jeho penisu poslední kapky jeho panické horké lávy. Připadal si jako ve snu, ze kterého se nechtěl nikdy probudit, stejně jako jeho matka. Až když uplynuly dlouhé minuty a jejich dech se zklidnil, sjel pomalu z matčina těla a nechal svůj polotuhý penis vyklouznout z její pochvy ven.

Zvedl se a pohlédl na matčin klín, na její pochvu z níž ještě vytékalo jeho sperma. Stejným směrem se podívala i jeho matka. Zvedla mátožně ruku a přitáhla si syna vedle sebe na postel. „Bylo to kouzelné, miláčku. Bylo to ještě krásnější než ve snu. Takhle krásně mě ještě nikdo nemiloval a že tvůj otec je nějaký milovník!“ zašeptala mu uznale do ucha a přitiskla si jeho hlavu na svá ňadra.

Ten den jim uběhl rychle. Pomáhal matce ještě s dalším úklidem, zcela nazí a mezitím se milovali. Lenka se nemohla nabažit výdrže jejího syna, jeho nesmírné chtivosti po sexu a jejím těle. Poprvé v životě byla zcela vyčerpaná ze sexu a poslední uspokojení svému nenasytnému synovi musela poskytnout ve svých prsech. Nakonec jej přesvědčila, aby si nechal něco na další dny, které byly před nimi, protože se Leo s Annou již měli vrátit od babičky domů.


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *