Stěhování s mámou II.

Celou dobu, kdy jsem nosil věci z auta do domu, jsem musel myslet na to, jak se na mě máma v autě sama narazila. Neudržel jsem se předtím a nepatrně se proti ní pohnul. Musela to cítit, a místo aby mi nafackovala, tak takhle odpověděla!

Nechápal jsem to, ale klacek mi stál v pozoru takovým způsobem, že to bylo fakt nepříjemný. Nevěděl jsem, co s tím. Přece nemůžu mámu začít osahávat a líbat, blesklo mi hlavou, když sem se klidil do zadního pokoje, který byl zatím prázdný a mimo pozornost tety i mámy. Vytáhnul jsem ptáka a začal si ho honit. Představoval jsem si přitom, jak je nahá a jedeme spolu v autě a já si ji můžu narazit, jak chci hluboko a sáhnout si, kam mě napadne. Byl jsem z tý představy úplně hotovej, srdce mi bušilo a žalud už jsem měl celý mokrý.

Zrovna, když jsem začal hlasitě funět a stříkání se blížilo mohutným tempem, uslyšel jsem cvaknout dveře. Zvednu oči a koukám na mámu. Stála tam jak solný sloup, v náruči květináč. Už jsem byl tak daleko, že jsem to nedokázal zastavit. Jen jsem si heknul a už to ze mě lítalo, bílá mrdka na metry daleko.

Zatímco jsem se vzpamatovával a neohrabaně zastrkoval ptáčka do trenek, máma tam pořád stála a dívala se na mě. Když už nebylo na co koukat, beze slova položila květináč na zem a prostě odešla. Čekal jsem všechno, ale tohle ne, nechápal jsem to. Jako tumpachovej jsem šel za ní. Díval jsem se, jak se jí vlní boky, a cítil jsem, jak mi ptáček v kraťasech znovu ožívá.

Došla do haly, na skříni stála řada květináčů. Natáhla se po tom největším, ale byl na ni moc těžký, bylo vidět, jak s ním bojuje. Přiskočil jsem a pomohl jí. Přitom jsem se celý přitiskl k jejím zádům, rozkrokem jsem jí přikryl zadeček, mé ruce se dotýkaly jejích paží. „Pomůžu ti,“ zachraptěl sem jí do vlasů.

Hezky voněly. Nechtěla květináč pustit, stála tam jak tuhá jak prkno. Nepočítal jsem s tím, tak jsem se tam drobet přetahovali, což mělo jedinej výsledek. Namáčknul jsem se na ni zezadu celým tělem, cejtil sem její stehna na svých, ptáčkem jsem se zabořil do zadečku, hrudí jsem se mačkal na její záda a přitom ji doslova objímal rukama. Už jsem o něco větší než ona, mohl jsem teda v pohodě nakouknout přes rameno. Ke svý škodě jsem to udělal, napůl nechtěně se jí zadíval do výstřihu. A že bylo na co koukat!

Podprsenka byla podpírací, kryla hlavně zespodu a máma si potrpí na pořádný výstřihy. Takže jsem viděl obě obliny jejích velkých prsou, lákavou štěrbinu mezi nimi a dokonce jsem rozeznával, jak se přes podprsenku i látku šatů ven tlačí její bradavky. Musely bejt pořádně naběhlý, normálně vidět nejsou. To mě dostalo spolu s tím, že máma nic neříkala, nechala se tam ode mě mačkat a vůbec se neodtahovala. Naopak, ucejtil sem, jak nepatrně zavrtěla zadečkem, asi aby mě dobře ucejtila.

Zrovna jsem rozmýšlel co dál, když jsem jako na potvoru uslyšel přicházet tetu. Fofrem jsem se od mámy odlepil, sebral jí tu kytku a mazal ven. Pak už jsem se neodvážil k mámě přiblížit, protože Hanka se pořád motala kolem ní a vyloženě překážela. Ale vyhlídka na cestu zpátky mi pomáhala to překonat.

Nakonec jsem se dočkal. Dodávka byla vystěhovaná, nacpali jsme tam jen prázdný krabice. Bylo jich ale tentokrát málo a nic nás nekrylo před tetou. Máma nasedla jako první, ne na mě, ale vedle mě. Byla na mě sice hodně namáčknutá, ale mě už dotyk stehen a ramen nestačil, chtěl jsem víc.

Děkoval jsem bohu, že mě napadlo vzít nějakej krám s sebou do ruky, abych si zakryl bouli na klíně. Během drncání po cestě jsem si aspoň do sytosti užil pohled na pohupování a nadskakování máminých prsou. Hodně jsem se přitom narovnal, aby ženský neviděly, kam to šilhám. A přistih jsem se, že mám čím dál větší chuť vyzkoušet, jakej to je pocit, držet tyhle prsiska v dlani. No ale to jsem si musel nechat zajít, jak tady, tak i doma. Máma by mě určitě hnala, pokoušel jsem se ty blbý nápady rozmluvit sám sobě. Se stěhováním jsme pro ten den skončili, tak jsem radši popad kolo a vypad na zbytek dne z domu.

Přišel večer a bylo pořád vedro. Měl jsem pocit, jako bych se mezi nohama zapařoval. Ať sem dělal, co chtěl, nemoh jsem vyhnat mámu z hlavy. Sprcha, záměrně dost studená, trochu pomohla, ale představa, že se navleču do nějakých trenýrek a budu si macka zase pařit, mi byla opravdu protivná. A navíc… Mělo to v sobě obrovskou přitažlivost, ta představa, že bych se před mámou producíroval jen tak, nahý. Takže jsem na sebe hodil jen delší volné triko a s polotuhým pérem vešel suverénně do kuchyně.

Máma na mě koukla s úsměvem, chtěla něco říct. Pak jí ale pohled sklouzl dolů, překvapením otevřela pusu. Dělal jsem, jako by bylo normální, že mi zírá přímo na bimbase, a šel si udělat šťávu. Teprve když jsem přešel celou kuchyň, našla máma zase hlas: „Maxi! Koukej se jít oblíknout, to se nestydíš?“ Znělo to kupodivu spíš vyčítavě, než nějak šokovaně.

Podíval jsem se na ni náležitě udiveně: „Ne, za co? Je mi vedro, no.“ Natočil jsem vodu do sklenice a opřel se zády o linku. Máma stála kousek ode mě, co jsem vešel, se ještě nepohnula. Viděl jsem, jak pohledem znovu slétla dolů na mě. Sebral jsem odvahu a zeptal se: „Myslíš, že ho mám malýho?“ Společně jsme pak v tichosti sledovali, jak mi pomalu roste a nabývá na objemu.

Najednou s sebou máma trhla a odvrátila pohled. „Malýho? Prosím tě, co tě to napadá?“ Pak jako by se o tom chtěla ujistit, se na mě znovu podívala. „Jsi pěknej mladej kluk. A taky pěkně nestoudnej!“ To už se mi dívala do očí a mračila se přitom.

Lekl jsem se a najednou se zastyděl. Ale měl jsem svoji hrdost, takže jsem se jenom beze slova odlepil od pultu a odešel ležérně do potemnělého obýváku. Jít bytem s tuhým bimbáskem volně se pohupujícím mezi nohama byl opravdu zvláštní pocit. Navzdory mojí hanbě velmi příjemný pocit!

Rozvalil jsem se na pohovku a pustil telku. Nohy jsem naschvál roztáhnul, aby měl dost prostoru a větral. A koutkem oka jsem koukal naproti do kuchyně, jestli se máma dívá. Už jenom ta představa, že jo, stačila na to, aby mi stál pořád jako svíčka.

Dávali nějakou akční střílečku, což máma nemusí. Proto mě docela překvapilo, když po chvilce přišla a sedla si vedle mě. Hrdina zrovna zabil posledního z bandy grázlů, co mu ukradli holku a jal se ji osvobozovat. Odvazování přešlo v líbání a to zas fofrem v pořádné osahávání. Bimbas mi z toho všeho uplně pulzoval, nedalo se to vůbec vydržet. Než jsem si uvědomil, co dělám, začal sem si ho honit.

Hrozně mě vyděsilo, když máma prudce natáhla ruku a chytila mě za zápěstí: „No to snad nemyslíš vážně! Koukej toho nechat, ty zvíře.“ Tohle už šokovaně znělo. Ale vůbec ne naštvaně, takže jsem sice přestal, ale ruku jsem z bimbase nesundal. A máma mě na oplátku nepustila taky.

Cítil jsem, jak mi její útlé prsty obemykají zápěstí a postupně uvolňují stisk. V době, kdy hrdina svou babu zpracovával v misionářský poloze, už měla mamka ruku jen volně položenou na mým zápěstí.

Začal jsem znovu pomalinku onanovat. Jakmile ucítila pohyb, mámina ruka sjela impulzivně na moji a přikryla seshora moji pěst. I s mým bimbasem tvrdým jako kámen! „Maxi, řekla jsem, nech toho,“ máma to řekla potichu, snad aby nepřehlušila sténání baby, která se pod hrdinou právě krásně udělala.

Nepřestal jsem a máma nedala ruku pryč. Onanovali jsme teď vlastně spolu. Postupně jsem sjížděl rukou níž a níž, až jsem konečně ucítil, jak se moje vlhká hlavička dotkla něčeho horkého, cizího. Máminý dlaně.

Zůstal jsem chvíli dole a máma neucukla. Měl jsem pocit, že mi srdce vyskočí z hrudi, bušilo mi tak, že jsem přestával vidět i slyšet. Zavřel jsem oči a začal se zase pomalu uspokojovat. Přitom jsem sjížděl rukou pořád níž a nechával mámu, aby se mě dotýkala čím dál víc. Nakonec už jsem nedokázal ovládat ani tu jednu ruku, byl jsem v úplné extázi. Spustil jsem ji bezvládně do klína.

Oči jsem nechal zavřené a cítil jsem její malou ruku, jak svírá moje horký kopí a jemně po něm přejíždí nahoru a dolů. Pak mě sevřela trochu pevněji a začala mi ho honit důkladnými tahy. Tehdy mi to došlo: máma mi honí péro!

Jako šíp mnou projela slast a já jsem bez varování začal stříkat jednu dávku za druhou. Šlo to samozřejmě jí na ruku, ale taky na moje stehna a na triko, co sem měl vyhrnutý na břiše. Svíjel jsem se vedle mámy slastí a hlasitě jsem přitom sténal rozkoší. Honil jsem si ho už dlouho a leckdy, ale něco takového jsem ještě nezažil…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *