Stěhování s mámou III.

Druhý den jsem se na stěhování vysloveně těšil. Teda hlavně na jízdu autem. Máma ode mě večer utekla do koupelny a už jsem ji pak neviděl, ani ráno u snídaně. Čekala na mě venku před domem v nastartovaném autě.

Nasedl jsem, pozdravili jsme se jakoby nic. Mlčela a dívala se dopředu, já si v klidu prohlížel její postavu. Velký, pořád ještě dost pevný prsa nacpaný do malý podprsenky, takže se jí ve výstřihu pracovní košile krásně nadouvaly dvě obliny. Štíhlý, vypracovaný stehna, pokrytý jemnou látkou béžové sukně sahající jen po kolena. A nahá, propnutá lýtka, šlapající s trochu moc velkou vervou na pedály.

Byla nervózní, ale neřekla ani slovo. Chtěl jsem se jí dotknout, moc jsem po tom toužil, ale neodvážil jsem se. A pak už jsme byli u tety a já se bál vylézt, aby nebylo vidět, jak moc jsem vzrušenej.

Naložili jsme dodávku opět až po okraj, já si vylezl nahoru a natáhl ruku k mámě. Chytla se jí a vyšplhala se mi do klína. Vychutnával jsem si každý dotek, její ňadro na mé paži, lýtko otírající se o mou nohu a konečně pak pružná stehna, uvelebující se přímo na mém tvrdém čurákovi.

Chytil jsem ji kolem pasu a trochu si ji usadil, aby mi ho nemačkala. Nechala si to líbit a dokonce když cítila, že se tlačím zespodu na její rozkrok, trochu roztáhla nohy, abych se tam dobře vešel. Zatínal jsem zuby, abych neskučel blahem.

Sotva jsme sjeli na polní cestu, okamžitě jsem maminku chytil kolem boků a využíval jsem házení auta k tomu, abych si její prdelkou třel žaluda. Během toho natřásání se mámě její krátká sukně vyhrnula nahoru, takže teď jsem cítil její holá stehna na svých. Jen v klíně mi vadila naskládaná látka. Toužil jsem ji tam cítit přímo, ty hebký pysky, chtěl jsem cítit její vlhkou píču na svém maximálně ztopořeném čurákovi.

Máma se mírně předklonila a opřela se dlaněmi o desku před námi. Najednou byla mnohem lehčí a nárazy s ní už tolik nesmýkaly. Vlastně se hýbala jenom podle mého přání, podle tlaku mých dlaní, ze strany na stranu mi rolovala čuráka po mých stehnech.

Přijeli jsme tam moc brzo, teta zastavila chvilku před tím, než bych býval vystříkl. Vyskočila ven a hned se hnala dozadu, my s mamkou jsme to rozdýchávali. Pořád jsem ji svíral v bocích, ona byla nade mnou rozkročená, klínem se tlačila na můj pyj vlhký touhou.

„Musím jít,“ zašeptala. Srdce mi bušilo, díval jsem se na její skloněnou hlavu. Vlasy jí padaly kolem obličeje, neviděl jsem, jak se tváří. Tak jsem ji, hodně nerad, nakonec pustil. Prosmýkla se kolem mě a byla pryč. Než jsem se vypotácel ven i já, teta už si vítězoslavně odnášela svoje milované kytky do domu. Bylo mi jasný, že se zdrží, bude je tam hned aranžovat a oprašovat. Bez rozmýšlení jsem si hned za ní sáhl do trenek a vytáhl svůj zrudlý, naběhlý úd. Na slunci se chtivě leskla jeho hlavička, musel jsem stříkat, to nešlo vydržet, úplně mě bolely koule, jak jsem to potřeboval.

Začal jsem si ho honit a pomalu obešel bok dodávky a zadní otevřené dveře. Postavil jsem se před ně, čuráka vyzývavě namířeného dovnitř. Máma tam něco kutila, jednu nohu zvedlou na podlážku auta, a natahovala se nahoru. Díval jsem se na její nahou vnitřní stranu stehna. Stála ke mně bokem, takže když jsem popošel ještě trochu víc do strany, zahlédl jsem kousek bílých kalhotek. V tom se ke mně máma otočila. Ruce nechala překvapením nahoře, takže byla pěkně prohnutá, prsa namáčklý k sobě a ještě větší. Bez hlesu se velkýma očima dívala, jak směrem k ní stříkám jednu dávku semene za druhou.

Jedna byla taková, že to cáklo až na ni. Na sukni a lýtko. Ani se nehnula, dokud jsem konečně nepřestal a nepustil si ho. Teprve když jsem konečně začal zase dýchat a vnímat okolní svět, máma si olízla horní ret a zavrtěla hlavou: „Jsi strašnej, co kdyby se teta Hanka teď vrátila?“ Vrhla na mě poslední pohled a konečně vyndala krabici, kterou chtěla.

Pohupujíc boky přešla těsně kolem mě a zamířila k domu. Z její vůně se mi zatočila hlava, uvadající úd se mi rázem začal zase napřimovat. Voněla potem, svým oblíbeným parfémem a pak ještě syrovým ženským pižmem. Cítil jsem to prvně v životě, ale hned mi bylo jasné, co to je – máma byla strašně rozdělaná, teklo jí z její nadržený pičky, chtěla by, aby ji někdo ošukal! A po ruce jsem byl jenom já. Usmál jsem se a opatrně schoval svýho bojovníka. „Však se dočkáš,“ pomyslel jsem si.

Během stěhování věcí z auta ven jsem si mámu neustále prohlížel. Tak, aby o tom věděla. Pohled na její pohupující se kozy, krátkou sukni a vlnící se boky mě rajcoval tak, že když jsme konečně jeli zpátky, nejradši bych ho do ní rovnou šoupnul. Ale to zatím ještě nešlo, i když jsem měl pocit, že se mi občas mamka schválně natočila a vystavila tak, abych si ji vychutnal. Dvakrát se dokonce sehnula pro něco na zem, když jsem k ní zezadu přicházel, takže jsem měl krásný výhled na její zadeček, rozkročené nohy vyzývaly, abych dlaní přejel po její kundičce.

Poprvý jsem odolal, podruhý už ne. Prostě jsem si stoupl těsně za ni, namáčkl se na ni svým tuhým čurinem a natáhl se přes ní s nějakou věcí, kterou jsem položil na stůl před mamkou. Napůl jsem na ní ležel, pod žaludem jsem cítil jemnou látku a pod ní hebké pysky její vagíny. Byl to nádherný pocit, na chvíli jsme oba ztuhli a vychutnávali si to. Kdoví, jak by to dopadlo, kdyby vedle nezašramotila teta, a já od mámy leknutím odskočil. Ale přestal jsem se už úplně bát, co máma řekne nebo udělá. Když jsem šel příště kolem ní za tetou, natáhl jsem ruku a pohladil ji po prdýlce. Cítil jsem, jak s sebou cukla leknutím, zadeček měla krásně povolnej a macatej, no nádhera.

Při dalším pohlazení už sebou necukala, ani když jsem prstem zajel mezi půlky. Péro mi stálo tuhý jako skála. To bylo těsně předtím, než jsme odjížděli. Využil jsem toho, že mezi námi a tetou opět byla ta šikovná dlouhá krabice a když si máma na mě sedala, vyjel jsem rukama podél jejích stehen nahoru a vyhrnul jí sukni tak vysoko, že na mě dosedla holým zadkem.

Ztuhla, úplně se celá zachvěla. Na moment jsem se lekl, že sem to přece jenom přehnal. Ale ne. Máma zadečkem zavrtěla, cítil jsem tenkou látku jejích kalhotek a jinak nic, jen holou kůži přímo na mých kraťasech. Kalhotky se jí srolovaly do puklinky zadečku, takže jsem rukama hladil přímo hladkou, horkou kůži.

Auto vystřelilo dopředu a zase začalo rodeo. Tentokrát se máma nadzvedla okamžitě, rozkročená se nechala vést nárazy sedačky a narážela se klínem přímo na mou tuhou kládu. Vůbec jsem jí nepomáhal, hladil jsem oběma rukama její zadek a stehna. Nemohl jsem se jí nabažit. Mrknul jsem na tetu, dobrý, dívala se soustředěně před sebe a nadšeně kroutila volantem.

Po jednom výskoku nahoru jsem mámě rukama naznačil, aby nedosedala a bleskově jsem si stáhl kraťasy ke kolenům. Čurák se mi okamžitě vztyčil a poklepal zespodu na čekající matčinu prdelku. Znovu se zachvěla a pomalu, opatrně na něj dosedla. Teď už byla opatrnější a nedosedala na mě z výšky, jen se tak vrtěla a mačkala mi ho.

Blížili jsme se k výjezdu na silnici, když jsem cítil, že už to nevydržím. Sevřel jsem pevně máminy stehna a zabořil jí tvář do zad, abych nekřičel blahem. Pochopila a trochu se nadzvedla. Její ruka se mihla jako útočící kobra, uchopila mýho pulzujícího čuráka a zvedla ho dopředu před sebe, přímo před svou kundičku, chráněnou jen vlhkými kalhotkami.

Křečovitě jsem stříkal a bylo mi uplně jedno, kam to dopadne a jestli to teta uvidí. Ale máma byla předvídavá, když jsem už zase vnímal, cítil jsem, jak mi ho utírá do jejího kapesníku, který to všechno pochytal.

Pomalu jsem se uklidňoval a jen jsem si vychutnával její tělo na svém klíně. Přemáhal jsem se, abych jí nezajel rukama pod sukni, ale po stehnech jsem bloudil bez omezení. Ovšem jen na vnější straně, kdybych jí sáhl do klína, to už by teta mohla vidět, že se něco děje.

Než jsme dojeli domů, možná bych se úplně uklidnil, nebýt jedné drobnosti, která mě zase nastartovala. Máma má chronickou rýmu, pořád smrká. A když jsme zahnuli k domovu, uvědomil jsem si, že má kapesník zase u nosu. Svůj malý kapesník, plný mého spermatu!Musela ho vdechovat plnými doušky, cítit ho na svých nozdrách, když se do něj vysmrkala. Opatrně, aby z něj nevyfoukla nějakou bílou bublinu…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *