Boháčovi IX. – Poprvé pohromadě

Ve tři hodiny odpoledne Leo potřetí za sebou vypustil semeno, tentokrát opět do pochvy svojí dcery, zatímco ta udělala svoji babičku svým jazykem. Řádně unaveni z divokých orgií, které ve třech provozovali po chvilce práce na zahradě, rozhodl Leo, že pojedou s Annou domů.

„Proč tak spěcháte, mohli jsme si chvilku odpočinout a zkusit to ještě jednou. Určitě bys to, synku, zvládnul!“ divila se Leova matka. „Ale, babi, včera se přece vrátil Marek domů a my jsme je nechali s mamkou samotné! A chceme se vrátit dřív, než se tak unaví, že s nimi již nic nebude. Však ty k nám určitě přijedeš a vynahradíme si to spolu!“ sdělila omluvným tónem babičce. A tak se Leo s Annou po nezbytné očistě oblékli, rozloučili se s babičkou a odjeli domů.

Leo nechal tentokrát Annu řídit. Jen se rozjeli, stáhnul jí spodní kalhotky a začal si prsty hrát s dceřinou pochvou. Měla ji již vlhkou, jakoby s tím počítala a těšila se na to. Jela pomalu a snažila se co nejvíce dávat pozor na cestu, zatímco ji otcovy prsty krásně mrdaly v pochvě.

„Myslíš si, tati, že se mamce její plán povedl?“ ptala se Anna. „Já jsem přesvědčen, že určitě. Konečně, o tom se za chvíli přesvědčíme. A teď si ještě pohraju s tvojí nádhernou kočičkou, tak dávej pozor na cestu, miláčku!“ vyslovil své přesvědčení otec a pokračoval v dokončení svého díla v dceřině kundě…

Když dojeli domů, vše vypadalo zpočátku normálně. Marek zrovna pomáhal matce s mytím oken, ale na první pohled vypadal nějak jinak. „Tak jak jste se měli, rodinko! Vypadáte nějak spokojeně…,“ řekl se otec a s trochou závisti pozoroval šťastný obličej svojí ženy i plachý úsměv svého syna, což mluvilo za vše.

„Měli jsme se nádherně,“ odpověděla Lenka. „Už to nemohlo být lepší!“ dodala s významným úsměvem. Leo s dcerou na sebe pohlédli s chápajícími úsměvy. Pochopili, že se Marek stal součástí v jejich mrdající rodině. S ním to bude ještě lepší a už na to nebude Leo sám.

Otec objal dceru kolem pasu a odvedl ji z pokoje pryč. Jen odešli, přistoupila Lenka k synovi a opět ho objala. Vášnivě jej políbila a rukou polaskala přes kalhoty synův penis. Zkusila jeho reakci, ale Marek jí vylekaně odstrčil ruku. „Teď nemůžeme!“ šeptl bojácně. „Co kdyby se vrátil!“ Díval se na dveře, jimiž odešli otec se sestrou.

Lenka uchopila Marka za penis rukou. „Ty ale nic nechápeš, viď, zlato?“ řekla. „Pojď se na něco podívat.“ Uchopila jej za ruku a vedla jej po schodech a chodbě k jejich ložnici, jejíž dveře byly pootevřené. Věděla, či spíše tušila, jaký pohled se jim naskytne, vždyť to s Leem plánovali dopředu.

„Podívej!“ řekla když přišli k pootevřeným dveřím a postrčila Marka před sebe. Marek nahlédl pootevřenými dveřmi do ložnice a ztuhnul překvapením. Na široké manželské posteli byli jeho otec a sestra, oba dva nazí. Jeho otec ležel na zádech a jeho sestra na něm seděla obkročmo jako na koni.

Marek s úžasem hleděl na její pevné prsy houpající se nahoru a dolů jak poskakovala na otci, ukazujíc vždy na okamžik svoji vyholenou pochvu svírající otcův penis. Mezitím co na ně civěl, předklonila se sestra dopředu a otec si začal pohrávat s jejími kozami. „Oh, tatínku. Jak je to krásné, když cítím v sobě tvého čuráka. Jak já miluji mrdat s tebou,“ slyšel Marek její slova.

„Ano, máš dnes tak krásně horkou a těsnou kundu, zlato, a tak krásně mě mrdáš. Co tě tak vzrušilo? Snad ne to odpolední milování s babičkou?“ zněla otcova odpověď a Marek byl úplně hotový z pohledu na ně i z jejich milostných výkřiků.

„Pojď se přidat,“ řekla náhle matka stojící za Markem. Marek se po ní ohlédl a ke svému překvapení zjistil, že je již úplně nahá. Přistoupila klidně k posteli a Anna stejně klidně řekla: „Ahoj, mami!“ Jako by se vůbec nic mimořádného nedělo.

Marek sledoval, jak se jeho matka vyhoupla na postel a sedla si obkročmo nad otcův obličej. „Lízej mě!“ vybídla ho a přitiskla svoji kundu na jeho ústa. „Lízej mě, když mrdáš naší dceru… Tak, Marku, svlékni se a přidej se k nám. Rychle, dělej. Já chci kouřit tvůj penis, zatímco tvůj otec bude lízat moji kundu a mrdat tvojí sestru!“ pobízela Lenka syna.

Marek rychle shodil ze sebe šaty. S penisem trčícím dopředu jako oj kráčel k posteli, na níž si lebedila jeho rodina. Anna se natáhla a uchopila do ruky jeho veliký a tvrdý penis. Přitáhla za něj Marka k matčině hlavě a držela jej, zatímco jej matka začala s chutí kouřit.

Brzy všichni propadli sexuálnímu vzrušení. Lenka kroužila svojí kundou na ústech svého muže, zatímco on lízal a dráždil její klitoris. Sama horlivě kouřila krásný penis svého syna, který jí před ústy přidržovala její dcera Anna, poskakující ze všech sil na penisu svého otce. Anna také jako první dospěla ke svému orgasmu a divoce narážela svoji těsnou dívčí kundu na otcova čuráka, smáčejíc mu břicho svojí šťávou. Leo cítil, jak jej kunda jeho dcery svírá a ždíme a na břicho mu stéká její šťáva.

Ve stejnou chvíli jako dceřina kunda, začala se svírat a cukat i kunda jeho ženy na jeho ústech a její šťáva začala smáčet jeho tváře. Marek viděl, jak se jeho sestra a posléze i matka svíjejí a sténají slastí a to ho dorazilo. S hlasitým výkřikem zarazil vybuchujícího čuráka hluboko do matčiných úst a vystříkl do nich svůj první velký střik. Další pak na její tváře a kozy a stejně tak na tvář a kozy jeho sestry.

Jako poslední vybouchl Leo. Vší silou sevřel dceru za boky a zarazil do její pochvy čuráka až po kořen. Současně do ní vypustil chuchvalec svého spermatu a za ním další a další.

Jakmile je přešly milostné křeče, padli všichni čtyři vedle sebe na postel a chvíli oddechovali. Pak se Anna přitiskla k Markovi a řekla mu: „A teď hezky budeš mrdat se mnou, bratříčku. Maminku si mrdal celý den a teď jsem na řadě já!“ S těmi slovy si klekla nad něj a začala laskat jeho penis.

Marek to nemohl vydržet a jeho penis začal opět tuhnout. Často snil o souložení se sestrou, stejně jako s matkou a nyní se to mohlo stát skutečností. Položil ji zpět na záda, překulil se na ni a začal cpát svůj již ztopořený penis do její těsné, ale horké a mokré kundy.

Leo a Lenka odpočívali a se zájmem sledovali svoje děti, jak spolu začínají mrdat. Marek se rychle dostal do sestřiny kundy a začal ji mrdat celou délkou svého dlouhého, silného penisu, cucajíc a kousajíc její nádherné tvrdé kozy.

Leo se při sledování svých dětí neudržel a začal úplně samovolně dráždit klitoris svojí ženy, která si na oplátku pohrávala s jeho opět tuhnoucím penisem. Tak se vzájemně dráždili svými hrátkami a doplňovali hlasité vzdychání a hekání svých dětí, dokud Marek s Annou nedospěli současně ke svému orgasmu. Do Anniny pochvy tak v krátké době vystříkal svoje sperma její otec i bratr a Anna byla v sedmém nebi. Nakonec Lenka přijala do ruky semeno svého muže, zatímco on ji udělal svými prsty. Potom všem se všichni umyli a povečeřeli. Tu noc spal Marek v ložnici své sestry, ale jak jejich rodiče mohli slyšet, moc nespali…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *