Stěhování s mámou IV.

Tahle jízda byla bohužel poslední s tak nacpaným autem. Další už jsme absolvovali s tetou sami, máma zatím dělala oběd. Celou dobu jsem na ni myslel, plánoval jsem, co a jak bude doma, až tam zase večer budeme sami. Strašně jsem se těšil na to, že si snad konečně sáhnu na její prsa a možná, možná dokonce i na její kundičku, krásnou, masitou, kterou jsem ráno tak pěkně cítil na svých stehnech a ptákovi.

Ten den se táhl jako převařená nudle, ale nakonec jsem se dočkal. Rozloučili jsme se s tetou a jeli domů. Neřekli jsme si jediný slovo. Doma jsem zamířil rovnou do koupelny, cestou jsem se svlíkal. „Jdu se umejt,“ řekl jsem mámě a ukázal jsem jí naběhlýho žaluda. Neřekla nic, ale vyprovodila mě pohledem až do dveří.

Voda mi udělala moc dobře, ale musel jsem se přemáhat, abych si ho tam nepohonil. Nechtěl jsem se udělat tady, chtěl jsem stříkat na máminy kozy, na její stehna, do jejího klína! Nahatej jsem vyšel ven a zamířil jsem si to přímo do kuchyně. Máma tam něco myla ve dřezu.

Ohlédla se hned, jak jsem vešel. Celého si mě prohlídla a pak se malinko, potěšeně usmála. Přešel jsem až k ní a dotknul se prstem její zpocený šíje: „Měla by ses taky ospršit, je to báječný.“ Ani se nepohnula, tak jsem tím prstem jel po jejích zádech dolů mezi lopatky. Cítil jsem, jak je tam vlhká, takhle zblízka to bylo i dost cítit. Chtěl jsem, aby byla voňavá, tak jsem pokračoval: „Jsi celá zpocená.“

To už jsem přejel prstem hrbolek podprsenky a pohladil jsem ji na bedrech: „Všude.“ Zvedl jsem druhou ruku a bříškem prstu se dotkl jedné oblinky v jejím výstřihu. Byla lepkavá, vážně celá zpocená. Oba jsme sledovali moji ruku, jak se jí vznáší těsně nad výstřihem, jakoby váhala, jestli smí nebo ne. Teprve teď jsem si uvědomil, že mámu vlastně objímám, můj nahý čipera, že se jí tlačí pod zadek.

Jakoby si to uvědomila spolu se mnou, náhle se mi vymanila z objetí a pospíchala pryč. „Půjdu…,“ uslyšel jsem ji mumlat. Sice jsem nebyl rád, že je pryč, ale na druhou stranu mě naplnil fantastický pocit síly. Máma mě poslechla! Váhal jsem, jestli se nevetřít za ní do koupelny. Ale nakonec jsem to vydržel. Zajímalo mě, jak přijde oblečená.

Netrvalo to dlouho a dočkal jsem se. Když vešla, ještě si vázala vlasy do rychlého drdolu. Pod krátkou plátěnou halenkou se jí při chůzi pohupovala těžká ňadra takovým způsobem, že jsem okamžitě poznal, že jde naostro. I sukni měla jinou, květovanou, dlouhou pod kolena. Jestlipak má něco pod ní, napadlo mě okamžitě.

Nevšímala si mě a šla rovnou ke dřezu pokračovat v přípravě večeře. Rozvalil jsem se na židli u jídelního stolu, polotuhýho ptáka spokojeně bimbajícího na volném vzduchu, a nespustil z ní oči. Máma se na mě vůbec nedívala, nemluvili jsme. Ale já se díval a její halenka se třemi velkými knoflíky, které byly dost daleko od sebe, mě postupně dostávala do varu. Když se totiž správně natočila nebo nahnula, mohl jsem vidět záblesky bílé kůže nebo i tmavých dvorců jejích prsou.

Nakonec si stoupla těsně ke mně a nahnula se do kredence za mnou pro nějaké koření. Pohnul jsem malinko hlavou, takže jsem se náhle ocitl nosem v nejkrásnějším výstřihu na světě. Báječně to tam vonělo a na tvářích a uších jsem cítil dráždivé doteky jejích mateřských prsou. Chytil jsem si ji kolem pasu a nenechal ji odejít. Nic jsem nerozepínal, jen jsem k ní čichal a vychutnával si ty doteky. Dlaněmi jsem ji hladil po zadečku. Trochu mě zklamala, cítil jsem, že má kalhotky. Ale na druhou stranu se mi nijak nebránila, když jsem natáhl jazýček a olízl jemnou kůžičku jejích prsou.

Přitiskl jsem si ji k sobě blíž a ochutnával ji jazykem i rty. Byla to nádhera. Nakonec mi to přestávalo stačit, tak jsem odtáhl hlavu, pustil obě půlky, které jsem jí řádně masíroval a rozepl jí první ze tří knoflíků. Halenka se rozevřela do štědrého výstřihu, látka končila těsně nad tmavými dvorci, halenku jakoby držely nahoře jen ztuhlé bradavky. „Je tu vedro, brzo bys byla zase zpocená, takle to bude lepší,“ řekl jsem jí.

Máma se trhaně nadýchla a pak trochu nejistým krokem odešla zpátky ke sporáku. Halenku si vůbec nijak neupravila. Každou chvilku se otáčela a někam skláněla, takže jsem si mohl dosyta užít pohledu na bílou kůži jejích velkých prsou, sem tam jsem zahlédl i tu krásně temnou aureolu kolem jejích velikých, vztyčených bradavek. Aniž bych se dotýkal svýho ptáka, začala mi z něj odkapávat řídká toužebná mrdka.

Konečně přišla maminka zase ke mně. Předstírala, že chce sáhnout zase po nějaké kořence, ale já ji prostě rovnou strhl k sobě a nos zabořil do toho božského výstřihu. Vůbec jsem se neovládal, rukama jsem ze strany sevřel její prsiska a přimáčkl si je ke tváři. Pak jsem jí horečně rozepnul oba poslední knoflíky a roztáhl halenku do stran. Než mohla máma cokoliv udělat, znovu jsem si ji přitiskl k sobě.

Lízal jsem ji a líbal na prsou, nesměle se blížil k těm nádherným bradavkám, trčícím dopředu, naběhlým a zvoucím. Kdysi jsem z nich sál mateřské mléko, teď jsem si ten pocit toužil připomenout jako nic jiného na světě. Vzal jsem jedno prso do obou rukou, pozvedl ho k sobě a olízl bradavku špičkou jazyka. Máma zavzdychala.

Olízl jsem ji znova a zase a zase. Pokaždé důrazněji, víc. Pak jsem konečně pootevřel ústa a vzal ji celou do pusy. Slyšel jsem, jak máma vzdychá rozkoší, mě se zase začínala točit hlava. Sál jsem ji a dumlal, zatímco jsem se ztopořeným čurákem mačkal na máminý stehno. Narážel jsem do ní, jako kdyby tam na mě čekala její jeskyňka a byl jsem z toho uplně vyřízený.

Nestihl jsem se ani přesunout na druhé prso, když jsem náhle ucítil příval semene ženoucí se nahoru na svět. Postříkal jsem mamince celou sukni, byl tam obrovský flek. Uviděl jsem ho, když jsem jí neochotně pustil prso a ona ode mě o krok poodstoupila. Předklonila se, prsa se jí krásně zhouply.

„Teda tys mě zřídil,“ řekla jako by nic. Já tam seděl, oči ještě vytřeštěný, a mamka si tam v klidu nahlas zvažovala, jestli se má jít převléct. Za trest jsem na ní zachraptěl: „Jen v tom pěkně choď. A nezapínej se!“

Tak zvláštně po mě koukla, pohodila hlavou: „Ty jsi ale čuně, Maxi!“ S tím se obrátila a trochu nejistým krokem se vrátila ke sporáku. Nezapnula se a mokrou sukni si jenom odlepila od stehna.

Seděl jsem tam rozvalenej, nespouštěl z ní oko a pomalu se dával dohromady. Občas se po mě podívala, i na mě mluvila. Přišlo mi, že je vyloženě spokojená, že mě tak vyřídila. No, já byl teda spokojenej taky.


Uveřejněno

v

, , , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *