Stěhování s mámou V.

Máma dovařila a já už byl zase úplně při chuti. Pozorovat ji, jak se s rozepnutou halenkou promenáduje necudně po kuchyni, velký prsa vystavený mýmu nenasytnýmu pohledu, to byl pro mě zážitek, který mě nemohl omrzet. Krásně se jí při sebemenším pohybu zhouply a já si pořád připomínal, jaké to bylo držet je v ruce, cumlat v ústech.

Když začala prostírat, jednou rukou jsem ji chytil za kozu a druhou zajel na zadek. A hned pod sukni, a už jsem se hrabal po těch pitomejch kalhotkách, který mi najednou děsně vadily. „Maxi!“ neokřikla mě, ale poprvé vypadala jako máma a ne jako nadržená ženská.

„Co je?“ drze jsem na ni zvedl jedno obočí a rukou si přisunul její prso ke rtům, abych jí připomněl, že my už jsme trochu jinde, než dřív. Docela to zabralo, chvilku zmateně mrkala, ale když jí bradavka začala tvrdnout a růst, už měla zas přimhouřený oči a ve tváři zpátky ten slastnej, rozpustilej výraz, kterej jsem se rychle učil doopravdy milovat.

„Já sem taky nahatej, tak jenom chci, abys jedla naostro…,“ vysvětlil jsem jí, zajel pod sukni i druhou rukou, a zatímco jsem jí pusou dál zpracovával bradavku, zahákl jsem prsty za kalhotky a už šly dolů. Máma sice tak trochu protestovala, ale ne tělem.

Když byly dole, neodolal jsem a rukou jí zajel mezi nohy. Jenže jakmile jsem pocítil teplé, masité pysky porostlé řádně vlhkými chlupy, máma ode mě poděšeně odskočila: „Maxi! To ne, to nejde, to…“ Nedostávalo se jí slov, ještě celá vzrušená rychle dýchala, hruď se jí dmula a prsa s velkejma špuntama trčícíma dopředu stoupaly nahoru a dolů. „To nemůžem,“ zakončila svý koktání a couvala ode mě, jako bych byl ďábel pokušitel, k němuž není radno otáčet se zády.

No, měla pravdu. Já byl tak nadrženej, že bych ji byl snad schopnej ohnout přes linku a vzít si ji jedním vrzem zezadu. Nechápal jsem, proč se brání, zvlášť když jsem viděl, že nedokáže spustit oči z mýho vybuzenýho ptáka, trčícího z klína jak stožár. Neříkal jsem ale radši nic, kupodivu mi došlo, že kdybych teď tlačil, mohlo by to skončit celý velkým fiaskem. Chtěl jsem si ošahat máminou kundu, chtěl jsem ho do ní vrazit, chtěl jsem ji vystříkat! Panebože, jak moc jsem to chtěl. Nesla mi večeři, ale já měl uplně jinej hlad.

Když si sedla naproti mně, tak mi stůl zakryl výhled na sukni a její nohy. Prsa sice vidět byly, ale ty už jsem znal. „Sedni si sem, chci se na tebe koukat,“ řekl jsem mámě a ukázal na židli stojící u stolu přes roh. Chvíli váhala, nakonec tam ale přesunula talíř, vzala příbor a vstala. Natáhl jsem nohu a posunul židli tak, aby byla natočená ke mně. Máma nic neřekla, usadila se na ni tak, jak jsem ji připravil, pěkně čelem přímo ke mně. Nohy měla způsobně u sebe, sukně zakrývala vše podstatné, sahala jí do půlky stehen.

Nezapomínal jsem ani na chvilku, že máminy kalhotky leží zmuchlaný pod stolem, takže pod lehkou látkou už je jen její holá picinka. Spolknul jsem pár soust a snažil se pohledem propálit do jejího klína díru. Nějak to nevycházelo, takže jsem nakonec zvedl nohu a zaklesl prsty za máminý koleno. A jemně naznačil, že by mohla dát nohy trochu víc od sebe. Chvíli jsme se přetahovali, nikdo jsme nic neříkali, máma předstírala, že jí, já na ni zíral.

Pomalu, pomaličku se noha podvolovala mému nijak velkému tlaku. Nejdřív byly stehna od sebe pět čísel, pak deset. Tlačil jsem dál, až jí sukně spadla mezi nohy a zakrývala už jen rozkrok. Nakonec jsem stáhnul nohu a kochal se pohledem na mamku, jak sedí proti mně s nohama rozcapenýma, prsa vystavený pěkně na odiv a holou kundičku chráněnou před mým zrakem už jen jedním kouskem hadru. Hadru, který se dal snadno zvednout.

Jakmile jsem se nabažil tohohle vítězství, už jsem usiloval o další. Znovu jsem natáhl nohu a zamířil s ní přímo do jejího rozkroku. Palec pomalu zajel pod sukni, druhej prst látku přiskřípl a už jsem ji hrnul na stranu. Cítil jsem strašný pokušení natáhnout nohu ještě víc a přimáčknout se na ni. Ale nebyl jsem si jistý, co by máma udělala… A navíc se mi to líbilo. Líbilo se mi, jak se vzpírala a přitom držela a nechala mě, ať jí dělám takovýhle věci. A tak jsem ji konečně uviděl na vlastní oči. Maminčinu kundičku.

Byla nádherná, pysky vyvalený ven byly pokrytý udržovaným porostem. Máma byla vyholená, aby neměla chloupky jinde, než přímo v rozkroku – stehna i podbřišek byly čisté. Jak měla nohy doširoka roztažený, tak byla vidět růžová štěrbina, lesknoucí se jejíma šťávama. Byl jsem z toho pohledu uplně hotovej, nemohl jsem od ní odtrhnout oči.

„Jez, vystydne ti to,“ uslyšel sem najednou. Trhnul jsem s sebou a kouknul rychle nahoru mámě do očí. Pobaveně se usmívala, vypadala tak zvláštně spokojeně, skoro hrdě. No, měla bejt na co, je to krásná ženská! Usmál jsem se na ni a začal to honem hltat. A dál jsem si ji spokojeně prohlížel celou, ale pipinku rozhodně nejvíc…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *