Boháčovi X. – Ranní probuzení

Anna a Marek, oba nazí, vklouzli rychle do ložnice svých rodičů. To bylo již 9 hodin ráno a jejich matka i otec ještě spali. Jejich děti se tomu usmáli a sedli si na jejich postel. Pomalu stáhli ze spících rodičů pokrývku a chvíli se zalíbením pozorovali jejich nahá těla. Pak opatrně vlezli do postele k nim a Anna ihned hmátla po otcově měkkém a naoko bezbranném penisu a začala jej líbat a olizovat. S potěšením sledovala jak se začíná chvět a růst, dokud jej nevsála do úst a nezačala bystře kouřit.

Marek opatrně roztáhl matčina stehna a zaujal pozici mezi nimi. Líbil se mu tento pohled na matčinu kundu, prohlížel si jí hezky zblízka a pak jí začal jemně lízat nahoru a dolů a po celém obvodě. Lenka zasténala a její kunda začala vlhnout a pysky nabíhat. Po několik minut obě děti orálně uspokojovaly své rodiče, než se začali hýbat a pomalu přicházet k sobě, až se nakonec probudili zcela.

Leo zvedl hlavu a spatřil svojí usmívající se dceru. Měla ve svých ústech jeho již zcela ztopořený penis a její oči se smyslně leskly. Usmál se na ní, položil jí ruku na hlavu a pomáhal jí určovat tempo. „Dobré ráno, miláčku,“ řekl. „Jak krásné probuzení.“

Lenka se blaženě dívala na synovu hlavu, zatímco on pokračoval v lízání a cucání její vzrušené pochvy. Roztáhla svoje stehna co nejvíc mohla a poskytla mu tak nejlepší přístup. „Lízej maminku dobře, zlato,“ řekla. „Teď, když jsi mě tak rozdělal, nepřestávej dokud nebudu hotová a nevypustím svoje šťávy do tvých úst, ty przniteli matek.“

Marek náhle popolezl vzhůru po matčině těle a rychlým pohybem vsunul svůj tvrdý, ztopořený penis do dychtivě rozevřené kundy své překvapené matky. „Říkáš przniteli matek, ano? Tak já ti ukážu jak mrdá syn prznící svojí matku!“ zvolal vášnivě a začal svým čurákem divoce jezdit sem a tam v matčině horké a mokré kundě.

Když Anna uviděla jak divoce začal Marek mrdat matku, přesunula se tak, aby si mohla na otce obkročmo sednout, přidržela si jeho ztopořený dlouhý penis a narazila se na něj tak rychle, jak to jen její těsná a vzrušená pochva dovolila. „Když je Marek prznitel matek, tak já jsem mrdna otce!“ zvolala a začala jezdit po otcově čuráku nahoru a dolů.

Leo pohlédl na svojí ženu. „Co budeme dělat s těmi našimi nadrženými dětmi?“ zeptal se žertovně. „Hádám, že si dobře zamrdáme,“ odpověděla. „Ano, ukážeme jim jak se to dělá!“ dodal Leo a položil svoje ruce pod dceřiny prsy, houpající se svůdně před jeho obličejem.

Odstrčil dceru ze sebe, převrátil na záda a jednou rukou zvedl vysoko její nohy. Položil si je na ramena a pak zarazil svůj penis do její dychtivé těsné pochvy. Anna hlasitě vykřikla a začala sténat, když její otec počal jezdit v jejím těle svým ohromným penisem sem a tam. „Ano, tati, tatínku!“ vřískala: „Mrdej mě, mrdej mě pořádně! Mrdej mě tím svým čurákem a udělej nás oba dva!“

Lenka rovněž od sebe odstrčila svého syna, donutila jej aby si lehl na záda a obkročmo si nasedla na jeho čuráka jako by se napichovala na kůl. Její pochva sevřela synův penis a začala jej mrdat po celé jeho délce, zatímco on fascinovaně hleděl na její ohromné kozy tak nádherně se houpající před jeho zrakem.

Oba incestní páry mrdali s neuvěřitelnou vášní, matka se synem a otec s dcerou, ukazovali dětem krásu sexu a nezadržitelně se blížili k jejímu vyvrcholení. Lenka s divokým výkřikem narazila svojí kundu na synova čuráka a začala jí svírat spasmatickou křečí orgasmu, ve stejnou chvíli, kdy se tělo jejího syna vzepjalo vzhůru a jeho čurák svým typickým cuknutím oznámil výstřik první salvy semene do mateřské kundy. Vědomí, že právě stříká semeno do vlastní matky je vzrušovalo až k nepříčetnosti stejně jako jeho matku, vysávající jej svou cukající se a svírající kundou. Zuřivě cucal a kousal vzrušením tvrdé bradavky jejích koz a chtivě je ohmatával a hnětl, zatímco jeho čurák vypouštěl do matčina těla další a další salvu slasti.

Leo prudce zarazil svého cukajícího se čuráka až na dno dceřiny kundy a vypustil do ní svojí první dávku otcovského semene. Anna se pod ním svíjela v křeči orgasmu a její hlasité sténání a výkřiky se mísily se sténáním její matky a hekáním a vzdycháním jejího otce a bratra. Oba páry se po ztišení rozpojily a všichni čtyři leželi vedle sebe a odpočívali. Chvíli těžce dýchali a popadali dech, když Leo pohlédl na hodiny a zděšeně vykřikl: „Musíme rychle vstávat, vždyť jedeme k babičce na posvícení a ona nás čeká na oběd!“

Marek se podíval zklamaně na své rodiče. „A proč musíme jet zrovna teď? Tak zavoláme, že přijedeme jindy! Já chci ještě jednou mrdat s maminkou a pak taky se sestrou!“ řekl lítostivě. „Ale ty nevíš co nás čeká u babičky. Ty nechceš mrdat i s ní?“ odpověděla mu sestra s úsměvem.

„Cože, ona bude s námi… Co to má znamenat, řekne mi někdo?“ ptal se nevěřícně překvapený Marek. „Jistě,“ řekla matka. „Tvoje babička umí věci, že se budeš divit, až si tě osedlá. Nemám pravdu zlato?“ pohlédla na muže s úsměvem. „No myslím, že trochu přeháníš! Má sice ještě větší kozy než ty, ale tobě se v mrdání nevyrovná!“ zalichotil své ženě Leo a polaskal jí po krásných kozách. „Ale je ráda když jí mrdám do konečníku, což se tobě moc nezamlouvá,“ usadil jí přece jen trochu.

„Cože, chceš tati říci, že souložíš s babičkou, teda se svojí matkou? A od kdy?“ téměř vykřikl vzrušeně Marek. Několika větami otec s matkou osvětlili Markovi události posledních týdnů, jak to všechno začalo, jak je překvapila babička a nakonec se přidala k nim. A jak se babička těší, že si zamrdá se svým vnukem a předvede mu, že ani starší dámy nic nezapomněly ze svého umění.

„Ach Bože, tak na co ještě čekáme!“ zvolal Marek vzrušeně a vyskočil s postele. Lákala jej představa, že uvidí na vlastní oči babiččiny ohromné kozy, které tak tajně obdivoval a které jej v jeho představách tak vzrušovaly. A nejen to, dokonce s ním bude i mrdat a to tak bude již třetí žena v rodině! Co si mohl mladý chlapec víc přát, než sex se svojí matkou, sestrou a nakonec s babičkou!


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *