Boháčovi XI. – Posvícení u babičky

Milada Boháčová netrpělivě vyhlížela rodinu svého syna. Čas oběda se blížil, husa v troubě již byla zlatá a její kunda byla horká a vlhká z představy, že si zase pořádně zamrdá. Připadala si jako by dostala novou mízu. Těšila se na dnešek, kdy má přijet i její vnuk, o jehož velkém čuráku slyšela od jeho sestry.

Pořádně se připravila, dlouho stála nahá před zrcadlem a prohlížela si svojí postavu, ještě štíhlou na její věk a hlavně, s poprsím které musí každého muže uchvátit. Zálibně si potěžkávala svoje prsy, trochu ztěžklé tou váhou, ale pořád dobré na vymrdání každého čuráka mezi nimi. Měla to ráda, její nebožtík muž ji musel mezi kozy mrdat více než do kundy, stejně jako do konečníku.

Když rodinka přijela, stála babička před domem a čekala na ně. Nastalo tradiční vítání, objímání a líbání. Když objala a přitiskla mezi svoje kozy Marka, mohla cítit jeho ztopořený penis tisknoucí se jí mezi stehna. Políbila jej a zajela jazykem do jeho úst. Marek vzdychl a začal jej cucat a ještě silněji tisknout svůj penis mezi její stehna, takže jej mohla cítit již zcela zřetelně. Markovy ruce svíraly pevně její zadek a tiskly jej proti sobě.

Konečně se od něj odtrhla a řekla. „Jak vidím, tak ti tvoji rodiče vše řekli.“ „Ano babi, řekli. A já se nemůžu dočkat…“ odpověděl nejistě Marek. Milada se rozpakům svého vnuka zasmála. „Čeho se nemůžeš dočkat, no řekni? No podívej, já se taky nemůžu dočkat a proto jsem si ani nevzala spodní prádlo!“ rozhalila sukni a ukázala Markovi svůj klín porostlý již šedivějícím porostem, ale okolí kundy měla vyholené pro snažší lízání!

„Ojj!“ vyhrkl překvapený Marek a žádostivě koukal na babiččinu kundu. „Ty máš krásnou kundu, babi. Já už se nemůžu dočkat až ti do ní strčím svůj penis.“ „Až po obědě, Marku, husa už je hotová a nemůžeme jí nechat vychladnout,“ krotila vnukovy choutky Milada. „A až se hezky najíme, pak si všichni užijeme. A teď konečně pojďte dál, vybídla ostatní, s úsměvem pozorující výměnu názorů mezi ní a Markem.

V průběhu oběda vyprávěla Lenka Miladě jak se to seběhlo s Markem a jak si pak krásně užili. Nezamlčela ani ranní krásné probuzení svými dětmi. Po jídle umyli nádobí a pak se shromáždili v obývacím pokoji. Milada se obrátila ke vnukovi, pomalu ze sebe svlékla sukni a blůzu a stála před ním úplně nahá, zatímco on jen nevěřícně civěl na její ohromné kozy. „Tak Marku,“ řekla Milada. „Předtím jsi říkal, že se nemůžeš dočkat až mě budeš mrdat. Tak co říkáš své babičce? Ještě máš chuť si se mnou zamrdat?“

Marek konečně ze sebe rovněž shodil svoje oblečení jak nejrychleji mohl. „Babi, ty vůbec nevypadáš staře. Ty vypadáš nádherně. Ano, já chci s tebou mrdat a hrát si s tvýma nádernýma kozama!“ vyhrkl ze sebe nedočkavě a jeho penis se mu kymácel mezi nohama v celé svojí kráse.

„Bože,“ odpověděla babička a horlivě hmátla po jeho čuráku. „Celé dopoledne si přeju, aby jste mě mrdali oba, ty i tvůj otec. Ano, chci aby mě mrdal můj syn a vnuk a oba dva do mě nastříkali svoje sperma. Můj syn i vnuk!“ vyslovila svoje přání.

Stáhla svého vnuka na tlustý koberec a začala jej vášnivě líbat a vzájemně se laskat. Milada si hrála s tvrdými varlaty svého vnuka, překvapena jejich velikostí a tvrdostí, zatímco on líbal a ohmatával její kozy a nemohl se evidentně nabažit hry s nimi. Jeho ruka sjela mezi babiččiny nohy a našla široce rozevřenou, odulou a horkou kundu, již připravenou pro jeho čuráka. Pomalu sjel ústy z babiččiných koz na její břicho a níž do jejího klína mezi její stehna. Ona se pod ním otočila takže se dostala ústy k jeho klínu do polohy 69. Zatímco on začal jazykem jezdit po zduřených pyscích její kundy a posléze zajíždět hluboko do jejího horkého, vlhkého těla, jeho penis byl v babiččiných zkušených ústech která mu předváděla, co umí stará zkušená mrdna.

Ostatní členové rodiny se rovněž svlékli a pozorovali Marka a jeho babičku v jejich lízání a kouření. Leo seděl tak aby dobře viděl. Pak k němu přistoupila Anna a přitiskla na jeho tváře svůj klín s horkou vzrušenou kundou, aby jí začal lízat. Lenka klekla nad nohy svého muže, vzala do úst jeho polotuhý penis a začala jej jemně sát a lízat. Po nějaké době se s dcerou prohodila, takže Anna cucala otcův penis zatímco ten pracoval svým dlouhým jazykem v kundě svojí vášnivé ženy.

Marek se nadzvedl a otočil na babiččině těle. Ta pochopila co chce a roztáhla co nejvíce svoje nohy. Uchopila vnukův ohromný nástroj a přisadila si jej ke své kundě. Pak sevřela rychle jeho zadek a vší silou jej přitiskla na sebe, takže jeho čurák zajel do její kundy jako po másle. „Áááh, ano, to je krása! Mrdej mě Marku! Mrdej vzrušenou kundu svojí babičky! Dovol ať cítím ten tvůj nádherný čurák hluboko ve mně!“

Jak se babiččina kunda sevřela okolo jeho čuráka, Marek zasténal. „Babi, ta tvoje kunda je tak teplá a měkká! Tak krásně dráždí mýho čuráka. Já miluju tvojí kundu, babi!“ a s těmi slovy začal horečně mrdat svojí chtivou babičku. Dovnitř a ven, s neúnavnou energií jezdil svým čurákem sem a tam a jeho varlata mlaskla pokaždé, když narazila na její stehna.

Leo pozoroval to vzrušující divadlo, jak jeho syn mrdal jeho matku až z toho vzrušení téměř vystříkl. Včas si ale vzpomněl na slova svojí matky, která si přála aby se do její kundy vystříkal on i Marek a držel se zpátky.

Trochu nadzvedl Annu a vsál do úst jeden z hrotů jejích prsů, zatímco prsty zajel mezi její stehna až našel dceřin klitoris. Zjistil, že je velmi ztopořený a mokrý vzrušením a začal jej ještě více dráždit svými prsty a pak vsunul dva prsty hluboko do její pochvy. „Ano, tatínku cucej moje prsa. Mrdej mě svými prsty, hraj si s mojí kundou dokud mě neuděláš!“ sténala Anna a přirážela svým klínem na otcovy prsty ve svém těle.

Lenka si klekla obkročmo nad stehna svého muže. Nasměrovala se nad jeho penis a pomalu se na něj nabodla, zasouvajíc si jej do svojí těsné kundy. Sledovala svého syna jak mrdá svojí babičku a pomalu začala poskakovat na mužově čuráku nahoru a dolů.

Marek již byl blízko výstřiku. Kunda jeho babičky jej ždímala čím dál víc, jak jeho babička přirážela proti jeho klínu a dráždila jej po celé jeho délce. Pohlédl na její obličej, uviděl její oči široce rozevřené a plné vášně, dále pak na její ohromné kozy které tlumily jeho nárazy do jejího těla jako dva velké polštáře. Ústa měla otevřená a sténala jeho jméno. Nikdy předtím si nevšiml, jak je krásná, pomyslel si v okamžiku, kdy se její tělo pod ním divoce vzepjalo vzhůru. Ucítil, jak její kunda sevřela spasmaticky jeho penis a cukala sebou jakoby v křeči. Orgasmus jí překvapil s nečekanou silou a zcela ovládl její tělo a mysl.

„Oooh, ano! To je ono. Bože, já už jséééém! Bože to je slast! Jak krásně mě mrdáš, Marečku můj. Stříkej, stříkej do mě, chci abys do mě stříkal!“ vykřikla a svíjela se slastí pod nárazy jeho těla. Ale Marka nemusela vybízet. Jakmile uslyšel její prosby, již se nemohl udržet. S divokým výkřikem zabořil svůj penis hluboko do její cukající se kundy a vystříkl do ní svůj první pozdrav. Znova a znova přiráželo jeho tělo na její a pokaždé jeho čurák s typickým cuknutím vystříkl gejzír semene do její horké a hladové kundy.

„Už stříkám, babi! Cítíš, už stříkám, do tvojí kundy! Vem si to ze mě, vycucni mě úplně!“ křičel stejně vášnivě jako ona předtím a po posledním výstřiku do jejího těla padl na její hruď vyčerpáním. Leželi chvíli úplně tiše a nabírali dech, hruď jeho babičky se divoce dmula takže si připadal na jejích kozách jako na vlnách. Konečně zvedl hlavu, pohlédl na babičku a oba se na sebe usmáli. „Bylo to nádherné, zlatíčko. Takhle bys mě mohl mrdat kdykoliv budeš chtít,“ řekla a stvrdila svoje slova vášnivým polibkem.

Pod silným dojmem hlasitých projevů babičky a bratra a současně i pod účinkem šikovné práce otcových prstů, dospěla k orgasmu i Anna. Vzdychala a sténala, zatímco se její kunda stahovala okolo otcových prstů a vypouštěla ze sebe proudy jejích šťáv.

I Lenka byla hotová téměř ve stejný okamžik, i jí vzrušily výkřiky její tchyně a syna. Jako šílená se narážela na čuráka svého muže a její tělo se svíjelo v milostné křeči. Leo se jen tak tak držel, aby rovněž nevystříkl do Lenčiny kundy svoje sperma, které si chtěl ponechat pro kundu svojí matky.

Marek mezitím sklouzl z těla své babičky stejně jako jeho matka z Lea. Rovněž Anna se uvolnila a svezla se na zem, takže Leo byl volný. Vztyčil se a s mohutným ztopořeným čurákem klimbajícím se mezi jeho stehny šinul se ke své matce. Díval se na ní, mezi její stále do široka roztažená stehna, mezi nimiž se leskla synovým spermatem její kunda.

Milada hleděla na svého syna jak se k ní blíží s chtivým pohledem upřeným na její kundu. Beze slova klesl mezi její kolena, nejdřív políbil její chvějící se pochvu, pak jí prsty jedné ruky roztáhl a druhou rukou do jejího široce rozevřeného ústí přisadil svůj penis. Upřeně koukal do jejích očí když pomalu a nekompromisně zasunul svůj penis do matčiny mokré a vzrušené kundy, pozorujíc jak úžasem mrká očima a hlasitě sténá slastí. Miloval tuto chvíli, kdy se jeho čurák ocítal v sametovém sevření kundy a slyšel to hlasité sténání slasti.

„Jdu ti do ní nastříkat jako druhý,“ procedil mezi sevřenými rty. Pak začal plynulými tahy mrdat svou matku zatímco ona mu zkušeně přirážela svým klínem až se její ohromné kozy převalovaly na její hrudi ze strany na stranu.

Zatímco Leo mrdal svojí matku, jeho žena se přesunula na svého syna. Vsála do úst jeho pokleslý penis a začala jej olizovat jako by jej chtěla očistit. Anna se k nim ochotně přidala. Klekla si nad bratrova ústa přitiskla k nim svůj klín, pochvou přímo na jeho ústa. A tak zatímco jeho matka kouřila jeho penis, on sám jazykem mrdal kundu svojí sestry.

Brzy všech pět členů rodiny bylo přímo v sexuálním nebi. Leo cítil, že se již dlouho neudrží a začal mrdat matčinu mokrou kundu ještě divočeji. Dráždil matčin klitoris a přitom jezdil v její kundě rychleji a rychleji. Chtěl, aby jeho matka stříkala společně s ním, ale bylo již pozdě. Cítil, jak se v něm hromadí obrovský tlak a semeno se žene vzhůru. Divoce vykřikl a jeho čurák explodoval v hlubině kundy jeho matky jako obrovská sopka.

Přitiskl hlavu do údolí matčiných měkkých koz a divoce zarážel svůj penis do její kundy. S každým nárazem vystříkl jeho čurák chuchvalec semene do matčiny kundy, kde se mísilo se semenem jeho syna. Svíral její kozy, sál její bradavky a svíjel se slastí, dokud do matčiny kundy nevypustil všechno svoje semeno do poslední kapky.

Milada cítila jak synovo sperma tryská do její kundy. Ten ohromný píst v jejím těle s každým škubnutím vypustil další a další dávku do kundy zaplněné již semenem jejího vnuka. A právě vědomí, že v sobě má semeno svého syna i vnuka jí vzrušilo nejvíc. Sevřela rukama chvějícího se syna a obrovskou silou jej tiskla k sobě, mezi své ohromné kozy a současně jej objala i svýma nohama. Její kunda se začala cukat a svírat jak se jí zmocňoval nápor orgasmu a její vědomí se začalo propadat do oblaků slasti a blaha. Orgasmus jí zcela ovládl a ona jen skučela a sténala, tisknouc syna k sobě a vysávajíc jej svojí kundou, z níž vytékaly kromě jeho i vnukova semene i její šťávy.

Když se Leo konečně uvolnil z matčina sevření a sjel z jejího těla vedle ní na zem, mohla Anna vidět jak z kundy její babičky vytéká proud směsice semen. Vyskočila z bratrovy tváře a klekla si mezi babiččina stehna a začala její kundu vylizovat jazykem.

Marek vzrušeně pozoroval svojí sestru jak líže babičce kundu. Uvědomil si, že Anna byla vlastně jediná žena, kterou ten den ještě nemrdal. Osvobodil z matčiných úst svůj ocas a hbitě se přesunul za svojí sestru, klečící mezi babiččinýma nohama. Přitiskl se k ní až Anna ucítila jak jí jeho tvrdý penis tlačí do zadku.

„Ano, mrdej mě, mrdej mě Marku! Chci konečně cítit ve své kundě pořádného čuráka!“ zvolala Anna a začala ještě vášnivěji lízat kundu svojí babičky. Marek rychle našel správný vchod do sestřiny úzké a mokré kundy a pomalu do ní zasunul svůj čurák až na doraz.

Milada zvedla hlavu a viděla jak Marek začíná divoce mrdat svojí sestru a začala je povzbuzovat svými výkřiky. Lenka potřebovala opět čuráka do své kundy. Dívala se jak její syn a dcera mrdají jako o život a jejich babička je přitom povzbuzuje zatímco jí Anna líže kundu. Převalila se ke svému manželovi ležícímu opodál a začala divoce kouřit jeho zvadlý penis.

Jakmile se trochu vzpamatoval, rychle si na něj sedla obkročmo a napíchla se na již ztopořeného čuráka až zaskučela slastí. Leo sevřel do dlaní manželčiny velké nádherné kozy a pomáhal jí poskakovat na jeho penisu nahoru a dolů v touze co nejrychleji opět propadnout návalu slasti. Podíval se okolo, na celou svojí rodinu, mrdající jako o život. Ano, on byl normální muž s normální rodinou. A i v některých normálních rodinách mrdají její členové mezi sebou jak se jim to jen líbí. A on by již v jiné než v této rodině žít nechtěl…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *