Rodinná návštěva I.

V létě loňského roku mi po příchodu z práce manželka sdělila, že příští týden k nám přijede její sestra Jitka s rodinou. Nemám osobně nic proti návštěvám, ale člověk má přece jen rád svůj klid a pohodlí. „Těch pár dní to nějak přežijeme,“ odpověděl jsem. Zato naše šestnáctiletá dvojčata, dcera Šárka a syn Libor, radostně zajásala.

V sobotu zavrčelo pod okny auto a do domku se vřítil švagr Petr, jeho dcera Jiřina a na závěr důstojně vplula švagrová Jitka. Po oficiálním uvítání jsme usedli v hale ke kávě a já měl příležitost prohlédnout si příbuzné, které jsem již téměř rok neviděl.

Petr přestal kouřit a pěkně se zakulatil. Jitka je pořád perfektně upravená dáma středního věku. Zato z patnáctileté neteře Jiřiny, kterou po chvíli vtáhla naše dvojčata do Šárčina pokoje, se vyklubala nádherná samička s černými havraními vlasy, štíhlou postavou, špičatými dvojkami a štíhlýma, dlouhýma nohama.

Po dlouhém vyprávění a vypití šampusu a několika lahví vína si Petr vyžádal koupel a manželka Vlasta nabídla možnost vykoupat se v našem bazénu vzadu na zahradě. Vzhledem k letnímu horku byl tento návrh přijat jednomyslně a všichni čtyři jsme se hrnuli do zahrady. Jitka se sice na okamžik zarazila, v čem se bude koupat, když si nevzala plavky, ale horko a vypité víno ji přesvědčilo, takže se rozhodla ke všeobecnému údivu rázně…

Shodila ze sebe halenku a na svět vyskočily dva nádherně posazené prsy s bradavkami, které se dívaly mírně nahoru. Když stáhla sukýnku a miniaturní kalhotky objevila se úplně vyholená lasturka. Hupsla do průzračné vody bazénu. Abychom netrhali partu, následovali jsme ji ve stejném úboru.

Po chvilce dovádění a šplouchání si lehla Jitka na záda na hladinu, přičemž jen mírně pohybovala nohama a já měl možnost si lépe prohlédnout její mušličku, která se mně při pomalých pohybech nohou ukazovala. Doplavali jsme do rohu bazénu, kde jsme se zastavili a pokračovali v rozhovoru.

Náhle jsem ucítil Jitčinu ruku na mém přirození. To už jsem držel v rukou její nádherné kozičky a jazykem přejížděl po bradavkách, které se okamžitě vztyčily stejně jako můj ocas. Pak se Jitka ponořila a vsála jej do úst. Zběžně jsem se poohlédl po Petrovi a Vlastě, kteří byli na druhé straně bazénu v podobné pozici.

Jakmile se Jitka vynořila, lehce jsem ji uchopil kolem boků a posadil na kraj bazénu tak, její vyholená lasturka byla přímo před mým obličejem. Prsty jsem rozhrnoval její červené závojíčky a v tom na mě vykoukl více než centimetr dlouhý světlý poštěváček. Jemně jsem jej přejel jazykem a vsál mezi rty. Jitka začala polohlasně sténat a vychutnávala si rozkoš z pomalu se blížícího orgasmu. Náhle prudce přitiskla můj obličej na svou roztaženou kundu a já ucítil, jak do mých úst proudí její šťávy.

Po uvolnění jsem se vysunul z bazénu na břeh vedle ní, načež mě ihned chytla za ptáka a lačně si jej vsunula téměř až do krku. Jazykem jezdila kolem žaludu a pokračovala v sání tak intenzivně, že se za několik okamžiků začala valit láva mého semene do jejích úst.

V té době prožívali opodál orgasmus Petr s Vlastou v poloze 69. Po krátkém odpočinku a osvěžení v bazénu jsme již beze spěchu pokračovali v započaté zábavě s tím, že jsme se milovali nikoliv v párech, ale dohromady.

Vlasta se ke mně natočila a vsunula si můj kolík do své ještě vlhké mušličky, současně chytila Petrův tuhnoucí ohon a začala jej vášnivě kouřit. Jitka si přisedla na moji hruď a já měl zase nádherný výhled na její holou pičku. Chvilku jsem ji vylizoval a projížděl prsty. Potom se otočila a nastavila i zadní dírku, kterou jsem lízal se stejnou chutí.

Vlasta změnila polohu a můj ocas se rázem ocitl v jejím análu a do její kundy se již cpal Petr. Cítil jsem, jak můj čurák naráží na Petrův a z Jitčiny pičky začal vytékat proud její božské šťávy, kterou jsem chytal jazykem.

Náhle jsem ucítil tlak na varlatech a v tom jsem prudce explodoval. Zároveň se mnou vybuchl i Petr a Vlasta vzápětí po nás. Když jsme vyčerpáním spadli na trávník, vytékaly Vlastě z pičky naše mrdiny smíchané s její šťávou. Jitka se pootočila a začala tuto směs vášnivě polykat.

Po krátkém uklidnění se Petr zeptal, zda to víno, které jsme pili v hale bylo poslední nebo ještě nějaké zbylo. Okamžitě jsem vyrazil pro požadované občerstvení a skleničky.

V hale stály pouze prázdné láhve, proto jsem vešel do komory pro další. Náhle jsem zaslechl nějaké podivné zvuky a po otevření dveří do pokoje k dceři Šárce se mi naskytl obraz, který bych zde rozhodně nečekal…

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *