Rodinná návštěva II.

Když jsem otevřel dveře Šárčina pokoje, nejprve mi padl do oka černý Jiřčin klín. Ochlupení sahalo téměř od pupíku v širokém a hustém pásu až po její prcku. Jiřina ležela na zemi a vzrušeně lízala Šárčinu blonďatou pičku. Všiml jsem si, že Šárka si nechává chloupky jen na Venušině pahorku, kolem pysků byla pečlivě vyholená.

Libor seděl v křesle a usilovně si honil svůj klacek. Náhle se zvedl, přistrčil jej své sestře k obličeji. Šárka lehce olízla žalud a v tom z něj vytryskl proud bílé smetany, kterou se Šárka snažila spolykat. Stál jsem tiše v pootevřených dveřích a můj ocas už zase stál v pozoru, takže osuška, kterou jsem měl kolem boků, už nic nemohla ukrývat.

Děvčata se mezitím přesunula a v poloze 69 pokračovala ve své hře. Libor zvedl hlavu a v tom mě uviděl. Zarazil se a potom mi začal vysvětlovat koktavě situaci. Rovněž i obě dívky zůstaly jako opařené. Snažil jsem se co nejrychleji nějak reagovat, a proto jsem jim ještě pod dojmem předchozího obrázku navrhl, aby si vzali ručníky a šli se osvěžit za námi k bazénu.

Abych neuvedl někoho ze společnosti do nepříjemných rozpaků, zdálky jsem již oznamoval, že přivádím posilu. Přesto byly první pohledy poněkud zaražené, neboť takto se ještě rodiče se svými dětmi neviděli. Ticho přerušil Petr, který nás vyzval do vody.

Za ulevujícího jásotu jsme naskákali do bazénu. Za několik okamžiků bylo po ostychu. Vlasta s Jitkou si začaly všímat Libora, jehož kolík byl opravdu výstavní. Jak později přiznal, dívky se jej do sebe předtím v pokoji bály pustit.

Libor vylezl z bazénu a vzápětí u něj stála Jitka. Lehce jej levou rukou přidržela za jeho nástroj a dlouze jej políbila. Její jazyk vnikal mezi Liborovy zuby a kolík se ještě více vztyčoval a sílil. To již přiklekla Vlasta a snažila se ho polknout co nejdál.

Protože Petr měl náhle neodkladnou řeč s mojí dcerou Šárkou, věnoval jsem se Jiřině. Položil jsem ji na osušku na trávníku a políbil tak, že jsem zajel jazykem až k mandlím.

Jiřinin jazyk vnikl do mých úst. Líbat uměla dobře. Poté jsem se věnoval jejím rozkošným kozičkám, které vlivem vzrušení a částečně i večerního chladu byly vztyčené a bradavky na nich trčely jako anténky. Pomalu jsem je svými rty přejížděl z jedné na druhou, zatím co rukou jsem zamířil do jejího klína.

Prsty jsem lehce rozhrnul její vlhké lupínky a ukazováčkem začal kroužit okolo poštěváčku. Přesunul jsem se mezi její nohy a začal rejdit jazykem v té nádherné černé houštině, ze které trčel světlý poštěváček.

Vzal jsem ho mezi rty a začal mírně sát. Z Jiřininy pičky začala proudit voňavá šťáva a náhle za hlasitého sténání prohnula Jiřina celé tělo tak, že mi přimáčkla svou promáčenou mušličku na obličej. Abych zesílil její orgasmus, zasunul jsem jí dva prsty mezi pysky a jeden prst druhé ruky do řiťky a obě dírky jsem jí pomalu masíroval.

Po doznění jejího vyvrcholení jsem se posunul výše a vniknul jsem pomalu do její kundičky svým kolíkem, až jsem ucítil dno její černé jeskyně. Potom jsem nasadil pomalejší tempo a jako píst parního stroje jsem zasunoval čurák mezi pysky do černé dírky a pokaždé zase až na dno. Přitom už Jiřina prožívala další orgasmus.

Náhle se mi začaly svírat kulky a tlak v podbřišku mě donutil vytáhnout ocas z teplé a vlhké pičky. To se již řinul proud mého semene na její ploché bříško a Jiřina si jej roztírala až na prsa.

Po chvilce uklidnění jsme se mohli zaposlouchat do vzdechů, které se ozývaly kolem nás a napovídaly, že celá naše rodinná sešlost se baví vskutku báječně…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *