Rodinná návštěva III.

Protože se k bazénu snášel noční chlad, přesunuli jsme se do domu, kde jsme zůstali ve vstupní hale. Ujal jsem se své dcery Šárky a začal se probírat jejími růžovými lupínky, které byly porostlé blonďatými chloupky, takže z dálky vypadala pička jako oholená. Nyní byly chloupky značně zmáčené a slepené od předchozího zážitku s Petrem.

Pomalu jsem prsty vnikal do Šárčiny dírky. Bez problémů jsem zastrčil jeden, druhý, třetí a vzápětí i čtvrtý prst. Lehce jsem ji uvnitř promasíroval a rozhodl jsem se změnit dírku.

Do její hebké prdelky to šlo již hůře, i když i tato dírka byla celá mokrá. Po chvilce snažení se mě podařilo zastrčit prostředníček do určeného otvoru.

Začal jsem ji masírovat a roztahovat dírku a náhle bylo dost místa pro další prsty. Ještě jsem zahlédl Petra, jak si hraje s Jiřinou a Libora, kterému se stále ještě věnovaly obě sestry, Vlasta a Jitka.

To už jsem se zase plně věnoval zadní dírce Šárky. Vytáhl jsem pomalu prsty a nasadil žalud na kraj. Pomalounku jsem začal tlačit. Díky přívalu šťáv, který jí řinul z pičky, a kterým jsem se snažil mazat svůj ocas, se mě dařilo vnikat do análu. Šlo to ztuha, Šárka občas zasténala, ale já nepřestával, až jsem byl uvnitř až po pytlík. Za neustálého přimazávání jsem zvolna přirážel.

Šárce se to zalíbilo, protože přirážela proti mně a jednou rukou si honila píču. Náhle se její přírazy stávaly intenzivnější a v tom se dostavil tak silný orgasmus, že Šárka naplno křičela a její šťávy z ní vystřikovaly na mé nohy a na zem.

V důsledku tohoto těsného spojení jsem i já začal stříkat a její prdelku jsem naplnil mým semenem. Unavení jsme se převrátili na koberec a chvíli bez hnutí odpočívali.

Když i ostatní dospěli ke svým vrcholům, vyhlásil jsem všeobecnou pauzu. Jitka s Vlastou se odebraly do koupelny a nám ostatním Petr nalil skleničku vína na povzbuzení.

Když se po delší době otevřely dveře od koupelny vyšla z nich Jitka a po ní Vlasta, které svítila mezi nohama čerstvě vyholená píča. Všichni přítomní si všimli erekce, kterou u mě vyvolal tento pohled. Teprve teď jsem uviděl v Jitčiných rukou moje holení.

Přistoupila ke mně a začala mě zbavovat mého ochlupení. Byla tak zručná, že než jsem se nadál, měl jsem rozkrok hladký a růžový jak před pubertou. Stejně tak dopadl Petr. Aby to bylo jak u holiče, polila nám Vlasta kolínskou, což sice byla rána pod pás, ale statečně jsme drželi.

„A my nepatříme do party?“ ozval se Libor. Jitka se podívala na Vlastu a s úsměvem začali holit přirození nejprve jemu a potom i děvčatům. Skoro mě bylo líto těch dvou nádherně zarostlých piček – blond a černé. Ale po oholení se děvčatům vylouply mezi nohama úplné diamanty. Po krátkém špásování jsme se opět začali věnovat rodinným hrátkám…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *