Povedené sestřičky I.

Musím přiznat, že mi už moje sestry lezly na nervy. Dvojčata Hana a Dana byla o rok mladší než já, ale nápady měly hrozné. Čerstvé žačky zdrávky vypadaly teda skoro jako již skoro dospělé holky, ale já věděl své.

Nejvíce se předváděly před mými spolužáky ze strojárny, kteří k nám kvůli nim chodili velice rádi. Věděl jsem, že se většině mých spolužáků moje ségry líbí, ale naprosto jsem nechápal proč. Byla to doba, kdy mě holky ale vůbec nezajímaly a měl jsem úplně jiné a důležitější starosti. Kámoši však s radostí vítali nápady mých sester, které zásadně polosvlečené, hledaly něco v mém pokoji zrovna, když u mě některý z nich byl. Pak jsem slyšel jejich hurónský smích, když si vyprávěly o otevřených ústech kámošů a jejich vyvalených očích.

Měl jsem to vůbec těžké, protože jsme měli jenom mámu, táta zahynul před několika lety a máma neměla nějak čas a možnost sehnat jiného, i když se občas nějaký strejda na pár týdnů objevil, ale teď již asi dva roky žádný. Umíte si asi představit život se třemi ženskými, trávícími večery povídáním o šminkách a oblékání. A jak ségry dospívaly, bylo to horší a horší.

Pak se začaly objevovat troje dámské vložky na záchodě a ségry byly vždycky strašně důležitý, jak jsou už dospělé. Ve svých řečech se stále více bavily o klukách a jejich špitání mi už šlo na nervy. Navíc začaly s mámou probírat otázky, nad kterými jsem se skoro červenal a jimž jsem nerozuměl. Jejich oči se na mě začaly dívat nějak jinak a nejvíc mě štvalo, s jakou náhodou vždy vlezla některá z nich do pokoje zrovna, když jsem se převlékal.

Ten víkend jsme zůstali doma sami. Máma musela někam na služební cestu a měla se vrátit v neděli ráno. Pro mě to znamenalo peklo, vydržet s holkama skoro dva dny sám, bez mámy, jenom s jejich nápady a řečmi.

K mému překvapení však bylo všechno jinak. Skoro jsem o nich nevěděl, v pátek po večeři zmizely ve svém pokoji a také v sobotu jsme se viděli až při obědě, který měly za úkol uvařit, vlastně pouze ohřát. Pak jsem šel hrát fotbal a když jsem se celý špinavý vrátil navečer domů, byly opět zalezlé ve svém pokoji. Slyšel jsem muziku nebo nesrozumitelné zvuky, jak koukaly na video.

Po vykoupání jsem dostal hlad a čekal, co bude s večeří. Protože se nic nedělo, rozhodl jsem se, že holky seřvu. Celý vzteklý jsem bez klepání vrazil do jejich pokoje a zůstal stát jako solný sloup. Rádio řvalo na plný pecky, ve videu běžel nějaký film a ségry ležely v posteli. Vůbec mě neregistrovaly, ani nezpozorovaly, že jsem vlezl do pokoje.

Ležely úplně nahé, Dana na zádech a Hanka na ní, ale hlavama obráceně a já ke svému překvapení pozoroval, jak se lížou a rukama hladí jedna druhou mezi svýma nohama. Okolo nich leželo několik věcí, které si střídavě strkaly mezi nohy a přitom strašně vzdychaly a skučely!

Celý zkoprnělý jsem se na ně díval a přitom jsem začal cítit divné vzrušení, brnění po celém těle a hlavně ve slabinách. Fascinovaně jsem koukal na sestry, které byly tak zabrané do své činnosti, že si mě vůbec nevšimly.

Ve videu běžel nějaký film s nahými děvčaty, na záběrech byly vidět části dívčích těl, které jsem ještě neviděl. Rovněž tam byl nějaký nahý kluk s piňdourem, jaký jsem rovněž ještě neviděl. Nestačil jsem zírat z obrazovky na sestry a zmocňovalo se mě divné napětí a vzrušení. Nevěděl jsem na co se mám dívat dřív, jestli na nahé sestry, lízající se mezi nohama a vzdychající čím dál hlasitěji, nebo na televizi, kde k mému šoku strkal ten kluk toho svýho ohromnýho piňdoura do holky a oba přitom divoce řvali, zatímco další holka střídavě olizovala kluka i holku, lehla si pod ně a zespoda jim olizovala zadky či co!

Náhle Dana rovněž hlasitě vykřikla a začala se divoce kroutit a svíjet, tlačíc rukama hlavu Hanky mezi své nohy. Ta tápavě uchopila jeden z předmětů povalujících se okolo nich a začala jej tlačit Daně do zadní dírky, až začala křičet ještě víc.

Čuměl jsem jako blázen, jak předmět ve tvaru tenkého banánu zajíždí do Danina zadku a pak s ním Hanka jezdí sem a tam, zatímco Dana se svíjí a křičí a její tělo se vzepjalo do vysokého oblouku.

„Ano, ještě, ještě!“ křičela Dana a uchopila Haninu ruku, aby udávala potřebné tempo, zatímco Hanka lízala její štěrbinku jako zběsilá. Ještě chvíli a náhle se její tělo uvolnilo a Dana klesla uvolněně na postel.

„To byla nádhera, ale raději bych chtěla něco jiného. Kdyby tady tak byl nějaký kluk…“ řekla Dana, zatímco Hanka opouštěla místo mezi jejíma nohama. Zvedla hlavu a její pohled padl na mě.

„No, brácho, co tady děláš? To neumíš zaklepat!“ pustila se do mě, zatímco já koktal něco o večeři. Nebyl jsem schopen reagovat na příval nadávek a výčitek plynoucích z Haniných úst, až ji náhle zarazila Dana. „No ségra, ale vždyť to je kluk! A my jsme přece chtěli kluka, ne?“ zarazila sestru v půli slova. „Ale vždyť je to jenom brácha a ještě navíc o rok starší!“ koktala rozpačitě Hanka, ale přece jenom asi nad Daninými slovy začala přemýšlet.

„No holky, co tady děláte a ještě k tomu nahé?“ tázal jsem se, zatímco holky se začaly rukama různě zakrývat. Musím však přiznat, že na ně vlastně nebyl tak špatný pohled. Docela dobře rostlé, štíhlá Dana s malinkými prsy jako jablíčka, zatímco Hanka byla kulatější a její kozičky byly podstatně větší než Daniny. Měl jsem vlastně poprvé možnost vidět je takto nahé a nebyl to špatný pohled. „A co si to pouštíte na videu za sprosťárny? A co to máte za ty věci tady?“ pokračoval jsem ve svých otázkách a obě holky znejistěly.

„Víš, to jsem si půjčily tajně z mámina stolku, viď, že nás nepráskneš? My tě za to naučíme dělat sex!“ spustila náhle Dana a Hanka rozpačitě přikyvovala. „Jestli chceš, můžeme si to zkusit spolu a nikomu to nebudeme říkat, ano?“ pokračovala a mně se ta myšlenka začala líbit…

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *