Erotická návštěva

Náhodou jsem ve městě potkal svého starého přítele Honzu, kterého jsme už dobrých pět let neviděl. Slovo dalo slovo a my se dohodli, že bysme se mohli sejít i s manželkami. Pozvali nás na chalupu, kterou měli v Krkonoších. Bylo léto, a tak ani manželka neprotestovala a řekla, že ráda pojede.

V sobotu, když jsme vyjeli bylo nádherné počasí a v autě bylo pořádné horko. Nebylo divu, že Hanka, moje manželka, si vykasala sukýnku a nohy si vystrčila div ne z okna.

Byl na ni hezký pohled. Nebylo možné se na ni nedívat. Měl jsem však v ruce volant, a tak mi nezbylo nic jiného než se těšit, až dorazíme. V tom mě však začala hladit v rozkroku a bylo to jasný. Byl jsem tak vzrušenej a nadrženej, jako kdybych s ní byl poprvé. Ptáka jsem měl tak tvrdýho, že mě v kalhotách tlačil.

Hanka byla úžasná. Jednou rukou hladila můj nástroj a druhou si hladila přes kalhotky svou mušličku. Kdybych nebyl na dálnici, tak bych se snad neudržel a vlítnul na ni. Ona mi to však báječně vynahradila. Strčila hlavu do mého klína a vytáhla můj tyčící se úd.

Nejprve ho jemně olízla a poté ho vzala do pusinky celého. Začala mi ho nádherně kouřit a já měl co dělat, abych neskončil v příkopě. Sice jsem to v té chvíli Hance nemohl nijak oplácet, ale alespoň jsem jí občas zajel rukou pod tričko pohrát si s jejími bradavkami. Už jsme se moc těšili, až dorazíme a budeme to moci dokončit.

Před obědem jsme dojeli konečně ke svému cíli. Naši hostitelé nás však nečekali tak brzo. Když jsme přijeli, uviděli jsme je ležet u bazénu na zahradě a pěkně dovádět. Ivana ležela na zádech a Honza na ní a šukali jak zajíci. Honza přirážel tak divoce, že Iva hlasitě vzdychala, až křičela. S Hankou jsme stáli za zídkou a ani jsme nedutali. Byl na ně totiž nádhernej pohled.

Po chvilce se vyměnili. Ivana si na Honzu vyskočila a začala dovádět. Její tělo se pomalu zvedalo a zase klesalo. Oba vzdychali slastí. Všiml jsem si, že se moje žena začala hladit. Viděl jsem na ní, že je pěkně vzrušená. Vzal jsem ji proto za ruku a vydal se směrem k vášnivé dvojici. Když jsme byli blízko, řekl jsem: „Nazdárek, nepotřebujete pomoci. Co takhle si to rozdat ve čtyřech?“

Honza i Jana se lekli a zůstali na nás nevěřícně koukat. Jejich reakce nás však oba velmi příjemě překvapila. „Tak jdeme na to,“ vyhrkl Honza a usmál se na Hanku.

Ivana na nic nečekala a začala mě zbavovat oblečení. Stejně se vrhnul Honza na Hanku. Díval jsem se na ni a viděl, jak se chvěje. Vzrušovalo mě to a ji zřejmě taky.

Ivana mi vytáhla penis a začala ho vášnivě kouřit. Klečela přede mnou a já sledoval Hanku s Honzou, který si ji položil na trávu a začal jí lízat poštěváček i dírečku. Bylo to vzrušující.

Iva se postavila a strčila mě na zem. Otočila mě na záda a vyskočila si na mě. Zřejmě to byla její oblíbená poloha, stejně tak jako moje. Měl jsem ptáka tak tvrdýho, že vklouznul do její jeskyňky jak po másle. Ta ale uměla přirážet.

Bylo to nádherné, ale můj zrak se nepřestával upírat na mou lásku, která díky Honzovu jazyku vzlykala slastí. Najednou si sundala tričko i sukni. Klekla si a vystrčila na Honzu svůj zadeček. Přiblížila se přitom ke mně a začala mě líbat. Najednou sebou škubla a já cítil, jak do ní Honza vnikl.

Moc se jí to líbilo, začala tak nádherně vzlykat. Udělala se během chvilky. Ivana, která na mně skákala jak o život, ji následovala vzápětí. Já osobně jsem měl co dělat, abych taky nestříkal. Ivana však chtěla pokračovat, a tak ze mě raději slezla. Tentokrát si lehla na záda ona a čekala, až ho do ní vrazím. Neváhal jsem a prudce jí ho tam zarazil. Obejmula mě nohama a já přirážel a přirážel.

Tentokrát se Hanka líbala s Ivou, což bylo moc, moc pěkné. Holkám se to tak zalíbilo, že se k sobě začaly tisknout víc a víc. Jejich rty se vášnivě dotýkaly a jejich ruce přejížděly vztyčené bradavky. Najednou nás s Honzou odsunuly a začaly se věnovat sobě.

Ivana se posunula k Hančině klínu a začala ji lízat. Prstíky jí přitom zasunovala do dírky. Vždycky jsem si přál dívat se na dvě mazlící se dívky, ale netušil jsem, že se toho dočkám. O milování s chlapem a párem jsme mluvili, ale o milování s ženou ještě nikdy. Proto mě to překvapilo, ale abych se přiznal tak velice příjemně. Byl na ně nádherný pohled.

No, ale co my s Honzou? Chvíli jsem holky pozorovali a přitom jsme si začali honit ocasy. Hance se to totiž moc líbí. Dlouho jsme to však nevydrželi a museli se přidat k holkám, které se mezi tím prohodily.

Já jsem přiklekl k mojí Hance a vrazil jí ho tam zezadu. Honza to však nevydržel a strčil ho Ivaně pusinky. Byla to prostě pohádka. Všichni jsme vzdychali slastí. Holky se chvěly vzrušením a jedním orgasmem za druhým. Já i Honza jsme přiráželi jako o život.

Najednou mě Hanka tak krásně sevřela, že jsem to už nevydržel a přišel mi orgasmus. Ještě, že jsem ho stačil vytáhnout. Celou jsem ji postříkal svým horkým semenem. Honza na tom nebyl lépe. Iva zase vše, co vystříkal, polykala mocnými doušky.

Všichni jsme si pak s chutí vlezli do bazénu, kde jsem holky teprve představil. Je to legrační, ale shodly se na tom, že to bylo nejkrásnější seznámení v jejich životě. Celý ten víkend byl opravdu super.


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *