Sami doma II.

Chytila svojí malou rukou můj stále vztyčený penis a začala si s ním hrát. Cítil jsem, že jsem znovu před explozí, když z pootevřeného okna na ulici zazněla známá melodie. „Oh, zmrzlinář,“ zavýskla, dala mi letmý polibek na tvář, vyskočila a utíkala ke dveřím.

„Hej, to nemůžeš,“ volal jsem. „Ale já chci zmrzlinu,“ volala trucovitě a byla již napůl ze dveří. V duchu jsem nadával. „Ale takhle nemůžeš na ulici,“ volal jsem za ní vztekle. „No jo,“ slyšel jsem z chodby. „Opravdu.“ A její hlava se zase objevila ve dveřích. „Nech mě, abych tě alespoň oblíknul,“ škemral jsem. „Ale dělej rychle,“ souhlasila. „Nebo bude zase pryč.“

„Ženský,“ zamumlal jsem a oblékal jí schválně pomalu. „Rychleji,“ komandovala mě. Natáhl jsem jí sukni a plácnul po zadečku. Hned chtěla znovu utíkat, ale já jí ještě držel. „A co takhle polibek?“ zeptal jsem se. Chtěla se vytrhnout, ale pak se ke mně otočila, vzala moji hlavu do dlaní a políbila mě jemně na ústa. Pak mě pustila a dívajíc se mi do očí udělala pozadu několik kroků, až si zase vzpomněla na zmrzlinu. Prudce se otočila a vyběhla ze dveří. „Přines mi taky jednu… banánovou a citronovou,“ volal jsem za ní. Nespokojený jsem si zase natáhl slipy. Můj penis byl zase už skleslý.

Za chvilku jsem slyšel, jak přichází a šel jsem jí naproti. Podala mi zmrzlinu a sedli jsme si s ní do obýváku na gauč, nohy na stůl. Spokojeně lízala zmrzlinu, zatímco jednou rukou se hladila ve výstřihu.

„Jaký druh máš,“ zeptal jsem se jí. „Oříškovou a jahodovou,“ odpověděla stále lízajíc. „Nech mě ochutnat,“ vyzval jsem jí. Přistrčila mi ruku se zmrzlinou, zatímco druhou mě chytila za ruku s mojí zmrzlinou. Lízali jsme křížem zmrzlinu toho druhého.

Najednou jsem viděl, že mojí zmrzliny ubývá rychleji. „Ty nenasyto,“ zasmál jsem se a přitáhl si jí k sobě. Dal jsem jí dlouhý polibek, který chutnal po našich zmrzlinách. Teď měla zavřené oči a líbala s lehce pootevřenými rty. Vjel jsem jí mezi ně jazykem a dotkl se tak jejího jazýčku. Opět jí tělem proběhlo zřetelné zachvění. Koutkem oka jsem zahlédl, jak kapičky tající zmrzliny dopadají na její ruku. Nenechala se tím rušit, naopak odpovídala na můj polibek se zápalem.

Když jsme se nakonec od sebe odtrhli, cvrnkla mi do nosu. „To bylo hezké,“ smála se koukala mi do očí. „Víš co, já tě budu krmit,“ navrhla. Myšlenka, že by mě ona krmila mi byla divná, ale souhlasil jsem. „Hezky lehnout na záda a ruce na stranu,“ komandovala hned. „Všechno budu dělat já.“

Lehl jsem si na záda a pasivně jí pozoroval. Projela ukazováčkem přes mou zmrzlinu. Svojí postavila na stůl. „Řekni hezky A,“ přikázala. „Aaaa,“ udělal jsem a vystrčil jazyk. S mateřským úsměvem na obličeji přejela prstem od zmrzliny po mém jazyku. Chutnal po citronu. Teď mi podala mojí zmrzlinu a nechala mě lízat.

„To je hezké,“ smála se potěšeně. „Jako malé miminko z flašky.“ Odstrčil jsem jí ruku a stáhl jí k sobě dolů. „Počkej,“ přerušila mě. „Co je?“ ptal jsem se netrpělivě. „Zmrzlina,“ připomněla mi a položila jí také na stůl.

Jak se natáhla kolem mně, zahlédl jsem ve výstřihu její malá ňadra, bez podprsenky, kterou ještě nepotřebovala. Cítil jsem, jak se zase něco děje v mých slipech. Chytil jsem jí znovu netrpělivě a stáhl jí zase k sobě. Naše jazyky se setkaly, její drze, můj divoce. Rukou jsem vjel pod její sukni a přejel jí po zadečku. Naše rty se rozpojily a moje cestovaly po jejím krku dolů. Zkusil jsem se dostat do její blůzky, ale nešlo to. Netrpělivě jsem začal rozepínat jednou rukou její knoflíčky.

„Vteřinku,“ zašeptala, zatímco se narovnala. Zrovna tak nervozně jako já začala sama blůzku rozepínat. Knoflíček za knoflíčkem se objevovaly její mladistvá ňadra, až nakonec blůzka ležela na zemi. „Ty jsi krásná,“ poznamenal jsem pochvalně. „Díky! Dost holek z naší třídy mi to závidí.“ „Sebevědomá jsi taky dost,“ zasmál jsem se.

Zvedl jsem ruce k jejím prsům. Vzal jsem je do dlaní. Když jsem jí palcem a ukazováčkem podráždil bradavky, okamžitě se postavily a ona slastně zavzdychala. Jednou rukou jsem si jí zase přitáhl. Znovu jsme se políbili, zatímco moje volná ruka vklouzla mezi její nohy.

Okamžitě jsem poznal, jak je zase vlhká. Projel jí opět rozkošnický záchvěv, když jsem našel její klitoris. Moje slipy hrozily, že se roztrhnou. Jí to ale neušlo, protože jsem se k ní úzce tiskl a zatímco jsme se líbali, stáhla mi je oběma rukama dolů.

Jemně mě pohladila po penisu, který opět stál. Držíc ji oběma rukama, narovnal jsem se s ní. Moje polibky sjely z jejích úst na její prsa. Když jsem našel bradavky, znovu lehce zasténala. „Mmmmh, to je příjemné…“

Moje ruka si hrála s jejím řídkým ochlupením, až sjela k její dírce. Do dlaně mi skanulo několik kapiček, provázených jejími vzdechy. Její ruka na mém penisu se začala pohybovat trhaně a nepravidelně. Jedním prstem jsem vjel do její dírky a druhým jí dráždil poštěváček. Poznal jsem, že už zase je před vrcholem. Svými rty jsem hledal její.

Když v orgasmu prudce vykřikla, kousla mě lehce do rtů. Zatímco nabírala dech, olizoval jsem její ouško. Znovu dech popadla a vypadalo to, že se mi chce revanšovat. Její polibky mi nyní sklouzly na bradu a dál níž. Rychle jsem přetáhl přes hlavu svoje tričko. Pokryla mou hruď polibky a lehkými láskyplnými kousnutími. Zasténal jsem, když její ruka opět vklouzla na můj penis a začala do dlouhými pomalými pohyby masírovat.

Cítil jsem, že budu explodovat. „Ne… to tady nemůžeme, zašpiním všechen nábytek,“ varoval jsem jí ještě při vědomí. „Zkusíme něco jiného.“ Jemně jsem ji odsunul na stranu a z kuchyně jsem přinesl utěrku. Ona se se smíchem svalila na záda, přitáhla si nohy na prsa a odkryla mému zraku svou roztomilou, skoro holou dírku. „Co chceš dělat?“ Ptala se. „To si dáme pod sebe,“ vysvětlil jsem ji a nadzvedl její zadeček. Vsunul jsem utěrku pod něj. „A teď můžeme pokračovat.“

Začal jsem znova líbat její prsa, ale teď jsem se tam zdržel jen krátce. Lehce jsem ústy přejel na bříško a pokračoval níž. Její stehna se instinktivně rozevřela. Lehce jsem jí kousl do jednoho a ona zasténala. Moje drzé zkoumání jejího venušina pahorku bylo provázeno dalšími slastnými vzdechy. Vsunul jsem teď svoji hlavu zcela mezi její stehna a vnikl jsem do ní jazykem.

Chytila moji hlavu oběma rukama a přitiskla si ji tam silně. „Óóóóóh,“ vzdychla, jak jí projela vlna rozkoše. Když jsem jazykem zašimral její klitoris, stalo se to. Její rty vyrazily tak vysoký výkřik, jaký jsem ještě nikdy neslyšel. Sevřela stehna, takže mezi nimi zajala moji hlavu. Můj jazyk sbíral její šťávy.

Cítil jsem, jak v ní stoupá rozkoš. Nekontrolovaně sebou cukala, tentokrát ještě více než předtím. Ale tentokrát měl její orgasmus přijít jinak. „Pojď,“ sténala. „Pojď, budeme to dělat jako ti v tom sešitu.“

Myslel jsem, že špatně slyším. Ona to chce. Ona to opravdu chce. Vysvobodil jsem se z jejích nohou a lehl jsem si na ní, mezi její roztažené nohy. „Rychle,“ vyzývala mě. „Ale ať to moc nebolí.“

„Kdyby to moc bolelo, tak řekni,“ zamumlal jsem. Byl jsem tak nervozní, že jsem nemohl najít vchod do její jeskyňky. Třesoucíma rukama uchopila penis a vedla ho na místo, kde ho tam moc chtěla mít. Pomaloučku, jemně jí líbajíc, jsem do ní vniknul. Pak více, až jsem cítil její panenskou překážku.

„Dělej,“ povzbudila mě a přitiskla můj zadek k sobě. Cítil jsem, jak překážka povolila a a já pronikl dále. Zuzana vykřikla. Byla to směs bolesti a vášně. Cítil jsem, jak z ní vytékají kapky krve. Okamžitě jsem přerušil svůj pohyb. „Udělal jsem ti bolest?“ ptal jsem se ustaraně. „Ne, vlastně ano, ale proboha pokračuj dál!“

Když jsem do ní pronikl až po kořen, objala svýma nohama můj zadek. Začal jsem se v ní rytmicky pohybovat. Dala mi znovu vášnivý polibek a její jazýček do mně bez zábran pronikal. „Nemůžeš rychleji? nemůžeš se pohybovat rychleji? Aaaaah!“

Zrychlil jsem svoje pohyby ale zároveň cítil, že takové tempo dlouho nevydržím. „Aaaaano,“ sténala Zuzana a znovu jí to přišlo. Pozoroval jsem, jak se svýma napůl přivřenýma očima směje. To mi dodalo.

Posledním prudkým pohybem jsem do ní pronikl. Cítil jsem, jak jak první vlna mého semene do ní vnikla. Zuzana se mi nehty zarývala do zad. Nekončící proud stříkal z mého cukajícího se penisu hluboce do jejího těla, až do poslední kapky. Pak jsem na ní padl.

Asi po minutě, když jsme nabrali dech jsme se oba trochu probrali. „To byla nádhera,“ šeptala uspokojeně a dala mi dlouhý, něžný polibek. „Musím ti to oplatit.“ Co měla za lubem? Ale odpověď na sebe nenechala dlouho čekat.

„Tak nádherně, jak jsi mě líbal dole, to musím taky vyzkoušet.“ A položila mě na záda. „Ne žádné ruce,“ přikázala. Začínajíc od mého krku, líbala mě po těle dolů. Když se dostala až k mému břichu, cítil jsem zase život ve svém penisu.

„Hele, tady zase něco stojí,“ zavýskla Zuzana radostí a přejela hlavou k němu. Něžně ho políbila na špičku. Rozkoší jsem zasténal. Teď přejížděla jazykem po žaludu. Další vzdech se vydral z mých rtů. Rychle se učila. Můj penis pod jejími polibky dosáhl své plné délky. „Vem ho… aaaaach… vem ho du pusy,“ vyzval jsem jí.

Vzala ho do pusy, ale nemohla ho tam vsunout celého. Zavřel jsem oči a začal jsem pomalu přirážet do jejích úst zatímco ona mně k tomu ještě olizovala jazykem. Další vlna rozkoše mnou proběhla, když jsem cítil, že vzala do ruky moje vajíčka a začala je masírovat.

Cítil jsem, že můj vrchol již není daleko a prsty jsem jí vjel do vlasů. Když jsem krátce otevřel oči, viděl jsem, jak pozoruje můj obličej s drzým úsměvem. „Takhle?“ zeptala se. „Nebo raději takhle,“ a začala mi znovu masírovat vajíčka.

„Tak… aaaach… tak,“ sténal jsem, očekávajíc každým okamžikem svůj vrchol, který jsem cítil přicházet. Najednou nechala můj úd vyklouznou ze svých úst a chtěla mě políbit: „Mám pokračovat?“

Neschopný slova jsem jí jemně ale rozhodně tlačil hlavu zase dolů. Chopila se své úlohy se zvětšeným zaujetím a já cítil přicházet orkán. I ona poznala, když se moje vajíčka stáhly a penis se začal cukat. Nevědíc, co na ní čeká, pokračovala v cucání a lízání.

Pak přišla exploze. Vykřikl jsem a vystřílel salvu za salvou do jejích úst. Takové množství neočekávala a instinktivně začala polykat. Držel jsem jí pevně hlavu mezi svýma nohama a stříkal do ní beze zbytku všechno. Jen mumlala, polykala, ale nepřestávala mě dráždit jazykem.

Cítil jsem za chvilku, jak můj orgasmus odeznívá. Podíval jsem se na Zuzanu dolů a viděl, že pár kapek mého semene vytéká z koutku jejích úst, ale polykala statečně.

Když poznala, že ze mně nic dalšího už nevychází, polkla poslední zbytek a podívala se na mě vyčítavě: „Měl jsi mě varovat,“ hubovala. „To jsem nečekala. „A líbilo se ti to alespoň?“ „Líbilo, moc se mi to líbilo. Budeme si to muset zopakovat. Někdy.“ Chvilku jsme se ještě bavili a pak jsme oba unavení odešli do svých pokojů a usnuli jsme…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *