Janiny prázdniny III.

Jana

Lída ve svých černých šatech vypadala krásně. Líbilo se mi, jak si vyčesala vysoko vlasy. Takhle vypadala jako dáma a přesto velmi sexy.

Jely jsme do města. Ta věc s kurýrní službou netrvala dlouho, takže jsme brzy seděly v restauraci. Dělalo nám dobře, nechat se obskakovat číšníky a viděly jsme, jak se mohli přetrhnout, aby nás mohli obsluhovat. Jídlo i víno bylo dobré abyly jsme v dobré náladě a tak jsme se rozhodly si jít ještě zatancovat.

Našly jsme jeden hezký klub, kde se hrálo. Dobře jsem se bavila. Lída objednala šampus. Několik mužů se o nás zajímalo a nám se líbilo s nimi trochu flirtovat. Přišli pro nás dva muži tancovat.

Úzce jsem se k mému partnerovi přivinula. Vyprávěl mi veselé příběhy a dobře jsem se bavila. Cítila jsem, jak je vzrušený, protože se mě dotklo něco tvrdého. Lída hrála tu samou hru s druhým. Když jsme se po tanci posadili, vypili jsme společně trochu. Ti dva se ale rychle opili a tak jsme odtamtud odešly. Vzaly jsme si na cestu domů taxi, protože Lída nechtěla v tomhle stavu jet autem.

V taxíku mi Lída pošeptala: „Škoda, že se ten můj opil, nejraději bych s ním byla šla. Byl hezký a milý,“ zasmála se. „Co myslíš, který z těch dvou by byl lepší milenec? Škoda, protože jsme si je mohly vyzkoušet oba,“ řekla jsem já. „Ty myslíš, ty by ses nechala od obou?“ Kývla jsem. Ta představa mě vzrušovala. Naštěstí jsme už byly doma a tak jsem se nemusela moc ovládat.

„Máš chuť si ještě trochu zatančit nebo jsi unavená?“ zeptala se najednou Lída. „Ano, mám, dej tam nějaké CD.“ Lída tam dala jihoamerickou hudbu. Ten rytmus rychle přivedl mou krev k varu. Zadeček na zadečku jsme tancovaly. Smály jsme se.

Pak jsme tancovaly těsně proti sobě, takže se naše prsy dotkly. Políbila jsem Lídu a můj jazýček pronikl do jejích úst. Moje ruce jí objaly a sjely jí na zadeček, kde trošku povytáhly šaty. K mému překvapení neměla kalhotky, takže jsem mohla její pevný zadeček hladit nahý. Ona zase stáhla moje šety maličko dolů, aby mohla lízat moje prsa. „Janičko, ty jsi chutňoučká, já na tebe začínám dostávat chuť.“ „Já na tebe mám taky chuť. Pojď, půjdeme do postele.“

Utíkaly jsme ruku v ruce do ložnice, kde jsme se rychle svlékly a lehly si do postele. Lída pustila muziku. „Pojď rychle ke mně,“ řekla jsem.

Skočila do postele a položila se na záda. Já jsem si lehla na ní a znovu jí políbila. Bradavky na jejích prsou byly ztuhlé, jak jsem je olíznula. Moje ruce stiskly její stehna a odtáhly je od sebe. Jazykem jsem se dotkla jejího bříška. „Ano, Jano, lízej mě. Potřebuji to… lízej mě dole… udělej mi to… prosím… aaaaach.“

Její masíčko bylo jemné, jak jsem se jí tam dole dotkla. Prsty jsem roztáhla její rtíky od sebe. Když jsem pak vsunula dva prsty do její milostné jeskyňky, slabě zasténala. Jazykem jsem zatím opracovávala její poštěváček. Nepotřebovala jsem dlouho a ona přišla. Měla jsem radost, že jsem jí uspokojila, protože to byla krásná, atraktivní žena. Poprvé jsem to chtěla dělat s ženou…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *