Janiny prázdniny II.

Lída

Jana ještě spala, když Jirka odejel. Protože bylo ještě brzo ráno, lehla jsem si ještě, abych si pár hodin pospala. Tahle minulá noc byla dost unavující. Den bude moc horký.

Když jsme se nasnídaly, ukázala jsem mé sestřenici dům a zahradu. Pak jsem navrhla, abychom strávily zbytek dne u bazénu na zahradě, protože by se to jinak nedalo vydržet. Jana s tím souhlasila.

„Nediv se moc, ale já se vždycky tady koupám nahá. Je to tak mnohem hezčí. Kromě toho je to tady nerušené. Doufám, že ti to nevadí.“

„Ne, jsme tady přece samy. A kromě toho už jsem viděla dost nahých žen,“ mínila Jana. Obě dvě jsme se svlékly a šly jsme do vody. Ta byla teplá, ale přece jenom alespoň trochu osvěžující.

Jana vypadala moc hezky. Nebyla jako já blondýna, ale tmavovláska. Obě jsme byly dost hnědé a tak jsme nemusely mít strach, že se na sluníčku spálíme. Její tělo se mi líbilo a její prsa by Jirku nenechaly chladným. Líbilo se nám to. Měly jsme stejné zájmy a rozuměly jsme si hned.

Později odpoledne jsem navrhla, že bychom se mohly najíst. Vzaly jsme si jen salát, protože v tom horku se nic jiného nedalo jíst.

Měly jsme obě na sobě lehké bavlněné šaty, protože byly lehké, vzdušné a člověk se v nich necítil stísněný. Na verandě jsme si dali několik pohárků ledového koktejlu. Bylo to fajn, sedět ve stínu a popíjet. Pomalu se zvedl slabý vítr. Mě stoupl alkohol rychle do hlavy, protože jsem měla žízeň a pila jsem rychle. Jana seděla těsně vedle mě.

„Musím se ti s něčím svěřit,“ začala váhavě mluvit. „Já jsem vás dneska v noci pozorovala, tajně. Normálně to nedělám, ale vy jste tak hezký pár a bylo to tak vzrušující. Prosím tě, nezlob se na mě.“

„Ale co, nic se nestalo. Těší mě, že se ti to líbilo. Byli jsme docela v ráži, co. Nemysli na to,“ řekla jsem a sama jsem na to myslela, protože mě vzpomínka na minulou noc vzrušovala. Úplně jsem cítila, jak si moje tělo vzpomíná.

„Bylo to hodně vášnivé, nejraději bych se k vám byla přidala,“ řekla Jana a obě jsme se smály. „Ty jseš atraktivní žena, Lído. Dobře rozumím tomu, že Jirka s tebou dělá takovéhle věci.“

Nemohla jsem jinak, musela jsem jí políbit. Ona se tomu ale nijak nedivila, protože můj polibek opětovala. Vsunula mi i jazyk do úst. Poddala jsem se svým pocitům a začala jsem rozepínat její šaty, abych mohla hladit její prsa. Její bradavky už byly tvrdé.

Když ona totéž udělala se mnou, pohnula jsem hlavou k jejím prsům, abych je mohla políbit. Nemluvily jsme, protože to bylo tak krásné, něžné. Zdálo se mi to strašně romantické a připadala jsem si jako v nějakém filmu.

Vychutnávaly jsme vzájemné hlazení. Najednou zazvonil telefon. Napřed jsem ho nechtěla zvednout, ale protože pořád zvonil, přerušila jsem naši krásnou hru.

Byl to Jirka, který si zapoměl nějaké papíry. Měla jsem mu je poslat kurýrní poštou. Kvůli tomu jsem musela jet do města. Aby Jana z toho také něco měla, navrhla jsem jí, že když už budeme ve městě, že se tam můžeme jít najíst a vůbec můžeme si udělat hezký večer a tak jsme se zvlášť pěkně oblékly.

Já jsem si vzala těsné černé bavlněné šaty, které zdůrazňovaly křivky mého těla. Připadala jsem si v tom sexy, protože nebyly jen těsné, ale i dost krátké. Pod to jsem si nevzala nic, protože se mi líbilo chodit bez kalhotek. Pár zlatých náušnic, náramek a trošku rtěnky na rty.

Když jsem viděla Janu, překvapením jsem přišla o řeč. Ta vypadala skutečně skvěle. Měla na sobě vínově červené šaty bez ramínek, které končily vysoko nad koleny. Její vlasy byly rozpuštěné. Svůj make-up zvolila tak, aby zdůrazňoval její krásné zelené oči. Dneska se kolem nás budou točit všichni muži, pomyslela jsem si…


Uveřejněno

v

, , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *