Janiny prázdniny IV.

Lída

Jana byla dobrá. Měla jsem krásný orgasmus. Tenhle pocit, být uspokojivána ženou, mi připadal zrovna tak vzrušující, jako spát s mužem. Přitáhla jsem jí k sobě pevně a společně jsme se válely po posteli. Nakonec jsme skončily tak, že ona ležela na zádech. „Lído, tvoje prsty… dej mi tam tvoje prsty… já to také potřebuji.“

Tři prsty jsem vsunula do její jeskyňky a dráždila jí tam. Její stehna byla široce rozevřená, takže jsem se mohla pohodlně dostat jak hluboko to jen šlo. Za chviličku měla i Jana svůj orgasmus a pak jsme spolu v náručí usnuly.

Když jsem se další ráno probudila, slyšela jsem jí, jak plave v bazénu. Připravila jsem snídani a osprchovala se. Rychle jsme se najedly, abychom se brzy dostaly do města.

Celé dopoledne jsme procouraly po obchodech a pak jsme jely mým autem, které jsme vyzvedly, domů. Tam jsme ze sebe shodily oblečení a skočily do vody.

Po chvilce plavání jsem si sedla na okraj bazénu, nohy spuštěné do vody. Jana ke mně připlavala a chytila se okraje. Bavily jsme se o tom, co jsme viděly ve městě a co se nám líbilo.

Zpočátku jsem si ani neuvědomila, že Jana hladí moje stehna. Až když se dotkla vnitřní strany, všimla jsem si toho a dostavil se pocit vzrušení.

Rozevřela jsem nohy a Jana si stoupla mezi ně. Políbila vnitřní stranu a posunula se trochu výš. „Ano, pojď,“ řekla jsem a přitiskla její hlavu do svého klína. Položila jsem se a roztáhla dvěma prsty svou dírku. „Pojď moje malá holčičko, jsi nádherná, lízej mě, lízej!“

Její jazyk pronikl do mého přirození, zatímco prsty mi třela poštěváček. Byl to nádherný pocit. Byla jsem tak vzrušená, že jsem silně tiskla její hlavu do mého rozkroku. Skoro jsem omdlela, když mi to přišlo. Její technika byl skvělá, nepopsatelná. Pak jsem se spustila do vody, abych se schladila.

Nato jsme vylezly a osušily se. Jana se chtěla nakrémovat a tak jsem si vzala na starost její záda. Když jsem jí namazala nohy a dostala se k jejímu zadečku, vystrčila mi ho vstříc. Jemně jsem jí ho masírovala a občas políbila.

Jedním prstem jsem jí sklouzla mezi nohy. Jana si klekla, takže mi celou svou krásu přímo nabídla. Okamžitě jsem jedním prstem vjela dovnitř a prozkoumávala její vnitřnosti. Zezadu jsem jí při tom lízala a přivedla jí tak k smyslnému sténání.

Najednou jsem viděla Martina, studenta, který se nám staral o zahradu. Úplně jsem zapoměla, že dnes je středa a že přijde pracovat. Ale ani to mě neodradilo od toho, abych se přestala věnovat mojí malé Janičce.

Vsunula jsem prst ještě hlouběji. Druhou rukou jsem lehce roztáhla půlky jejího zadečku, že jsem mohla vidět její druhou dírku. Jemně jsem jí pohladila.

„Ano, hlaď mě tam, lízej mě,“ zasténala rozkoší. To mě tak rozdráždilo, že jsem sklonila hlavu a olíznula jí tam jazykem. Vypadalo to, že se jí to tak moc líbí, že jsem vytáhla prst z jejího přirození a vsunula ho do téhle druhé dírky.

Když jsem se podívala na Martina, viděla jsem, že nás s napětím pozoruje. Z kalhot měl vyndaný svůj penis a onanoval. Když pak to přišlo Janě, viděla jsem, že i on stříkal…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *