Rodinná výpomoc I.

„Tak mami ahoj, přijdu domů až ráno, zůstanu u Ivany přes noc,“ slyšela Marta hlas svého syna, kterým jí oznamoval svůj úmysl. Ani nečekal na odpověď, slyšela bouchnout dveře a byl pryč.

V poslední době takto její syn odcházel navečer často. ´Však už je na čase, že má nějakou holku, vždyť už je mu skoro dvacet,´ pomyslela si Marta bezděčně a hleděla z okna svého pokoje v prvním patře za odcházejícím synem. „Bože jak je krásný a mladý!“ vzdychla si Marta a přistoupila k zrcadlu na stěně.

Chvíli jen tak stála a pozorovala se v něm. Hleděla na 40 letou ženu, velice zachovalou, s krásnou štíhlou postavou a dlouhýma nohama. Pak si pomalu rozepnula župan, spustila jej na zem a stála před zrcadlem úplně nahá. Kritickým pohledem pohlédla na svojí postavu, zamyšleně podebrala rukama velké plné prsy a jako by je potěžkávala. Věděla, že jsou předmětem obdivných pohledů mužů všeho věku a přesto se to nějak semlelo, že zůstala sama s dětmi.

V poslední době si začala všímat nového zaměstnance ve své firmě, takový mladíček který jí přitahoval nějakým kouzlem. Copak by mohl chtít takovou starou ženskou, matku od dvou dospělých dětí. Proč ji jenom tak divně přitahuje? Těkala v myšlenkách po pokoji a v tom ji padl pohled na fotografii svých dětí, kterou jí dali letos k narozeninám. Byli tam, její dvacetiletý syn Tom a dcera Jitka, o rok starší než bratr.

Marta hleděla na fotografii a rozsvítilo se jí v hlavě. To snad není možné, ten zaměstnanec jí připomíná syna a proto jí to k němu tak táhlo. Ano, strašně toužila po svém synovi a nechtěla si to pořád přiznat. Každý večer si představovala jak se otevřou dveře a v nich bude s rozpačitým úsměvem stát Tom a ona jej pokynem ruky pozve k sobě do své velké ale prázdné postele! Nakonec to stejně skončí tak, že místo synova penisu má ve své pochvě svoje oblíbené dildo a tím se musí uspokojit jak to jen jde…

Pohled na fotografii jí připomněl, že každou chvíli má přijít její dcera Jitka. Ta byla již vdaná a čekala dítě. Volala ráno jestli by mohla přijet, že má být stejně přes víkend sama. V jejím hlase byl nějaký smutek, že jí to Marta nemohla odmítnout. No, alespoň tady nebudu taky sama povzdechla si znovu Marta a rychle si oblékla župan.

Dcera přijela za chvíli, štíhlá dívenka s vystouplým bříškem a prsy nalévajícími se mlékem. Konečně se přivítaly a mohly se posadit a začít klábosit co je nového a tak. „Tak a teď mi pověz co máš na srdci. Vidím na tobě, že máš nějaké trápení!“ uhodila Marta na dceru.

„Mám mami a nevím si s tím rady. Víš, v poslední době si mě Petr (manžel) vůbec nevšímá. Jako bych byla prašivá či co. Už přes dva měsíce se mnou nic neměl, veškeré moje snahy odmítá a to ti ani nebudu říkat co všechno jsem na něm zkoušela! A tak nevím co mám dělat,“ ze sebe vychrlila Jitka celá zoufalá.

„Ale Marti, to je skoro normální, oni v té době chlapi nevědí co mají dělat, mají strach aby ženě neublížili a přitom si ani neuvědomují, že tak dělají. Nebo snad má Petr nějakou jinou ženskou?“ napadlo Martu, ale Jitka rezolutně zavrtěla hlavou. „No tak vidíš, tak se tak netrap, musíš to nějak vydržet a vše se zase srovná,“ utěšovala matka dceru a převedla řeč na jiné téma.

Když šly spát, požádala Jitka matku, zda by nemohla spát s ní, že se cítí osamocená. Ležely vedle sebe v posteli a chvíli mlčely. „Mami, můžu se tě na něco zeptat?“ ozvala se opatrně Jitka. „Ale to víš že můžeš, miláčku,“ odpověděla Marta a něžně přitiskla dceru k sobě.

„Mami, jak je to vlastně s tebou, ty přece nemáš žádného muže už kolik let a pokud vím, ani žádného přítele. Copak ty netoužíš po sexu? Vždyť jsi přece normální ženská a k tomu ještě krásná…“ ptala se Jitka upřímně matky.

Ta se na ní dívala s úsměvem a pak řekla: „Ty hlupáčku, na co jsou potom ty různé robertky a podobné vymoženosti? Ale vážně. Máš pravdu, že mi sex schází a to strašně. Na jedné straně nemám čas na známosti, moje podnikání mi jej celé zabere, ale po nocích ležím sama v posteli a je mi strašně. A tak mě napadají různé myšlenky a nesmysly…“ přiznala se Marta upřímně.

„A jaké například, řekni mi to, mě to strašně zajímá?“ zvídala neodbytně Jitka. „Tak já ti to řeknu, ale musí to skutečně zůstat mezi námi, jsou to úplně šílené myšlenky a sny. Každou noc se mi zdá, že se miluju s Tomem, divoce a nevázaně! Bože, kdybys jen věděla, co v mých snech spolu děláme, to jsem nikdy s žádným mužem nedělala, ani s vašim otcem, ale s Tomem bych to dělala ráda. Ležím, představuji si všechny ty možné situace a jsem strašně vzrušená, že se musím uspokojit alespoň sama se svým pomocníkem. Teď například se mi začal líbit v práci jeden můj mladý zaměstnanec, než jsem přišla na to, že mi vlastně připomíná syna a proto mě tak přitahuje. No řekni, není to šílené! Já a incest!“ vychrlila Marta dceři svoje tajemství.

„Ale mami, to je šíleně vzrušující! Tak proč za ním nejdeš sama, pokud víme, žádné děvče nemá a jsem přesvědčena, že by to jenom přivítal. Pamatuji si ještě na jeho pohledy na tebe když jsi se nedívala a sám mi toho dost napovídal abych věděla, že tě má taky plnou hlavu. A na ostatní se můžete vykašlat, ať si myslí co chtějí,“ uklidnila Jitka matku.

„Mami já jsem z toho celá tak vzrušená, pochva mě pálí touhou. To z toho povídání a představ, jak pozoruji vlastní matku při souloži s jejím synem. Bože to je šíleně vzrušující, chtěla bych to zažít s vámi společně!“ vzrušeně řekla Jitka.

„Nemluv hlouposti, vždyť jsem jeho či vlastně vaše matka. Copak by stál o tak starou ženu jako jsem já! A vidíš, i já jsem z toho našeho vyprávění celá rozžhavená. Já snad budu muset vytáhnout mého pomocníka!“ odpověděla Marta rovněž vzrušeně.

Zvedla se a natáhla se do aby otevřela zásuvku nočního stolku. Jitka pozorovala matku chtivým zrakem, viděla jak matčiny těžké plné prsy napnuly noční košilku a neodolala, aby po nich nenatáhla svojí ruku.


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *